Гугл в себе на компі.

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Гугл в себе на компі.

Повідомлення Belamor »

Я думаю кожен стикався з ситуацією, коли хард обростає різними даними (музика, фільми, картінкі, документи тощо). утворюється бардак. Тільки не говоріть, що ви вирішили цю проблему. Не повірю. От в мене й виникло  
питання, чи існують системи пошуку (щось типу гугла) для персонального користування. Ато знаю, що десь в мене в інсталі лежить прога, а я її фіг найти можу.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ситуація дійсно знайома. Доходить до того, що точно знаєш що воно є, але лізиш в Інет і качаєш знову :-)
Легше буває знайти інформацію в Інтернеті, ніж на свому комп'ютері.
Було в мене колись два вінта по 120 Мб (Мегабайт!). Завжди знав що і де лежить. Золоті були часи :-)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну дк є ж десктопсерчі від тогож гугла, або яху...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, ну дик дай ссилочку.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

http://www.osp.ru/os/2005/11/380553/_p1.html - огляд локальних пошукових систем. Там є назви і характеристики з тестом. А далі Гугль рулить :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, та впринципі читав я про то. Мене більше цікавить чи хтось з присутніх на форумі активно використовує такі речі. Хотілося б відгуки почути. Ато думаю знайома для всіх ситуація. Спочатку все як квчоки накопичували на харді. Потім як здешевіли CD-Writery почали активно перекидати все на ерки (в результаті отримали купу дисків на столі  і проблему де то все дівати), потом зявилися дешеві DVD-Writery і по новій - давай викидати сідіерки переписувати все на дівіді ерки. А в результаті маємо гігабайти інформації. Спробуй найди щось. А зараз вже не рідкість хард в 300 гіг. І як завжди місця мало. Був в мене хард на 10 Мб - мало, купив на 100 мб - мало, і покатілося 10, 80, 120 Гб, 300 Гб - все одно мало. Невже реально осягнути середньостатистичному юзеру таку кількість інфи?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Belamor, якщо треба вести архів того, що є на змінних носіях бери проги серії collector або аналоги я movie collector використовую для систематизації своєї відеотеки.
Непогана програма є для теки, яка стоїть в Єства і вмене, але як ця приблуда запуститься без самої теки я незнаю...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, це та шо Несамовитий тоді продавав за 30 уе? Синенька така? До речі поділися враженнями від користування. Чи варт собі такі штуки купувати?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Belamor, синенька.
Мені підходить, тим паче, що проста пластмасова на 75 дисків вартує майже ті самі гроші...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Belamor писав: А зараз вже не рідкість хард в 300 гіг. І як завжди місця мало.

От ніколи в житті не повірю, що вся інформація на комп"ютері потрібна. Я навіть на роботі час від часу "чистку" роблю, бо назбирується всякого сміття. А про домашній комп"ютер я вже мовчу.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Cherry, а хто казав, що потрібна. Просто спостерігається ефект плюшкіна - авось пригодиться - жалко витирати. Так і обростає сміттям.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Belamor писав: Cherry, а хто казав, що потрібна. Просто спостерігається ефект плюшкіна - авось пригодиться - жалко витирати. Так і обростає сміттям.

Ну, тоді місця не замало, а навпаки - забагато. Тому і часу не вистачає щоб усі ті Гб пам"яті переглянути, посортувати в папки і т.д. Потім получається, що маємо кілька папок download з інсталяційними файлами, при чому деякі з них дублюються. А все одно, знайти щось не можемо, одразу в інтернет.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Гугл в себе на компі.

Повідомлення Nazgul »

Той же Гугл. Класна штука.... Рекомендую...
Зображення
Відповісти