Глюки з Internet Explorer

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Глюки з Internet Explorer

Повідомлення mix_forever »

Народ мо хто стикався з таким глюком:
Під 2000-ю віндою запускаю інтернет експлорер і ввожу адресу будьякої сторінки де є кнопки (наприклад ya.ru). при натисканні на любу кнопку на сторінці, експлорер підвисає десь на хвилини 2-3, а потім починає далі преспокойно працювать...
Як боротись?
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

format c: :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

а если серьёзно то стоит просмотреть в свойствах все разрешения на контент... попробывать сбросить на дефаулт либо всё поразрешать.... крометого обнулить кеш и куки и лучше вручную  - шифт-делом
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
GREEN'L-I-N-E'
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 46
З нами з: Чет 27 квітня 2006 р. 18:41
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення GREEN'L-I-N-E' »

Став Mozill___У або OPER__У і сиди нормально в інеті.  
На ослі сидіти це не робота - це суцільний глюк.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

вот заипали уже фанаты опер и мозил... я не против етих софтин - но в них хреново форматируются страници заточеные под IE некоторые сайты вапще глючат - нах ето нада??? и непредлагаю пользоваться голым ослом - но разве мало вам надстроек напр maxthon - наворотов и примочек навалом
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
GREEN'L-I-N-E'
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 46
З нами з: Чет 27 квітня 2006 р. 18:41
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення GREEN'L-I-N-E' »

Banzai писав: вот заипали уже фанаты опер и мозил... я не против етих софтин - но в них хреново форматируются страници заточеные под IE некоторые сайты вапще глючат - нах ето нада??? и непредлагаю пользоваться голым ослом - но разве мало вам надстроек напр maxthon - наворотов и примочек навалом
Кажу що буде краще за осла і небуде глючити ніколи, тим більше на цих браузерах сторінки грузить набагато швидше ніж на ослі.  

І спорити з тобою нема бажання (як би ти тут нерозпинався і недоказував  що експлорер самий кращий)

"І їпуть тебе хай інші"  -  ВИБИРАЙ СЛОВА!!!!!!!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Набридли вже ті розборки між собою. mix_forever задав досить конкретне запитання. Можете - допоможіть. Не можете - на лізьте, plz.
Якщо є бажання обговорювати різні броузери - висловіть свою думку тут. Можете написати який з них ви вважаєте найкращим і чому.
Ще раз нагадаю Правила форуму:
3.12. Порушувати загальноприйняті норми і правила поведінки, у тому числі розміщувати у форумах образи, наклеп, нецензурні
вирази в будь-якому, у тому числі в замаскованій формі
, пропагувати або заохочувати протизаконні дії.

А то один написав, другий повторив і пішло-поїхало.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

GREEN'L-I-N-E', я нечего не доказывал и не считаю что осел самый лучший - я говорил что альтернативные бравзеры не умеют каректно распознавать форматирование страниц заточеных под ие
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

GREEN'L-I-N-E', я сам юзаю оперу, але на тачках користувачів стоїть ослик, от тому і питаю...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Відповісти