Викрадено телефон

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black писав: Взагалі зміна IMEI в телефоні - геморойна справа, дуже легко вбити телефон назавжди, тому я не думаю, що крадії і настільки освічені і не понесуть його міняти чи перепрошивати їх самим. Тим більше йдеться про один якийсь телефон б/в а не про викрадену партію нових (тоді був би смисл міняти ІМЕІ).


Та я думаю, шо карманікі і не перепрошивають їх. Вони їх просто тирять а далі по накатаній схемі ті телефони попадають до якогось спєца месного.

Згідний з пойсоном. Тре або уважно за телефоном дивитися або купити собі такий, щоб не жалко було як спиздять. Та й постійно ж не будеш на шухері. Правда після багаторічної їзди в маршрутках в мене автоматом рука вже на телефоні (кошелька не ношу, бо то перше шо тирять, хоча купюри портяться)
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я не думаю що ІМЕІ взагалі міняють... Телефон просто толкають так як є, бо треба чим швидше.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

До того ж, треба викинути на цю операцію трохи грошей, що не є вигідно.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Саня, яких грошей? Кабелі всі є, прогі також. Це ж не понесе карманік за 30 грн перепрошивати емей на радіобазар.

Хоча думаю шо дійсно ніхто не перепрошиває. Спиздили - швиденько всучили комусь.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ходили вчора в міліцію писати заяву нас зразу спитали скільки стоїть телефон оскільки до 600грн за пошук не беруться.По емею вони не шукають навідь мало хто знає про це шукають по базарам хоча це їм тоже впадло оскільки в день пропадає більше пяти телефонів.Цікава особливість виявилась оказалось що моя жінка є третьою людиною яка займається продажем броньованих дверей в якої поцупили телефон саме в маршрутці за останніх два дні. :shock:
Patria o Muerte
rainbow
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Суб 08 грудня 2007 р. 03:57
Стать: чоловіча

Re: Викрадено телефон

Повідомлення rainbow »

А у мене в як кінці травня вкарали телефон,я на наступний день написав заяву в міськвідділі, приймав в мене заяву слідчий по злочинах неповнолітніх,сказав,шо передасть заяву куди треба. Оцінив мені телефон в 700 грн,хоча я показував довідку,шо купував за 1450. Як я дізнався потім,на мою справу написали відмовний матеріал,і закрили її, бо телефон дешевший,як 770грн... Так шо міліція знаходить телефони,Якшо хоче шукати. А шукати видно не хоче :(((
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Викрадено телефон

Повідомлення Black »

Круто. Для чого взагалі та міліція? Хабарі брати?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Викрадено телефон

Повідомлення Саня »

Ну і порядки. Грабуй собі скільки хочеш, аби сума награбованого за один раз не перевищувала 750 грн. :-(
Хто таке придумав? Та хай 100 грн. він стоїть. Заява написана - шукайте. Можливості знайти є. А то получається, що міліція сама зацікавленна в тому, щоб крали.
Відповісти