Ремонт телефонів

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

Хотілося б дізнатися де в Луцьку ремонтують мобільні телефон.
Впринципі, точок вистачає, але цікаво де ремонт роблять справді якісно і в стислі терміни. А то переважно доводиться чути нарікання на їхню роботу.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Саня, я свій здавала на КИЇВСЬКІЙ площі (правда по гарантії).......десь в Київ відправляли. Вроді зробили нормально.
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Я здавала в "Слон" - 2 тижні тримали, так і не зремонтували :evil:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

В верху сторінки банер вісить чом би ним не скористатись?
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Значить, в "Слоні" так заведено. Вже зустрічав випадки, коли три тижні робили, взяли 80 грн. Телефон після того й двох тижнів нормально не пропрацював. До того ж корпус геть подерли. Siemens С62 розбирається досить просто, але треба знати як або головою думати. А там його викруткою розламували. Новий телефон перетворили на невіть що. Пів дня його потім до ума доводив.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Рекомендую Телвіс - банер крутиться на форумі. Там вам зроблять швидко і недорого.  :)
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Ніколи не здаю апаратуру в сервіс-центри, не довіряю, сам знаю як вони роблять...  ))) Якщо э якийсь знайомий то краще йому віддати нехай подивиться.
По можливості ремонтую все сам - і дешевше і досвід не завадить.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Зрештою, самому зробити просто цікаво. Тоді самоповага зростає :-). Просто приємно усвідомлювати що сам зробив річ.
А на рахунок втоплених телефонів, то зазвичай можна відновити. Один телефон, який вже біля двох тижнів як скупався, відновлював два дні, але ж зробив. Там дійсно поокислювалося все, що тільки можна. Телефон досі працює і не скаржаться.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Dr_Phoenix писав: По можливості ремонтую все сам - і дешевше і досвід не завадить.


Якщо маєш паяльну станцію, запчастини і кабелі до телефонів і вмієш нею користуватися звичайно...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

black, ти ж сам добре знаєш, що багато чого можна зробити й без паяльної станції. Для вирішення багатьох софтових проблем взагалі достатньо шнурка і відповідного софта.
Востаннє редагувалось Пон 14 серпня 2006 р. 16:35 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Виключно софтових. Але буває таке що потрібно міняти процесор чи екран чи флешку чи ще щось та й навіть шнурком можна вбити телефон.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ну, для того щоб не вбити то ще голова є на плечах.
А паяльна станція - дійсно корисна штука. Недавно було два телефони, де треба було флешку піднімати. Так я їх і не зробив :-(
Сергій
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Суб 24 березня 2007 р. 12:05

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Сергій »

Майстерень багато, але нормальних мало.

Найбільші це Евант і Мобімайстер.

В Еванті роблять дуже довго і дорого (зажерлись хлопці). Ще й багато є випадків коли спочатку, щоб не злякати клієнта, кажуть одну ціну, а коли здасиш в ремонт, то називають зовсім іншу (в рази два вищу, при тому, що перша ціна була вища ніж в інших)), ще й багато випадків, коли просто обманюють людей (один мій знайомий здав телефон, через недільку сказали, що буде коштувати 240 грн., він забрав заніс до знайомого і той зробив за 30 грн., працює вже рік), звичайно можна сказати знайомий по блату зробив, але чи не здається Вам різниця занадто великою. Ну а про те що в Еванті є телефони, які на ремонті ще з 2006 року, то це вже зовсім свинство, не можеш поладити віддай нема чого голову морочити.

Мобімайстер недавно з'явився у Луцьку. Роблять порівняно з Евантом значно дешевше і якщо дрібний ремонт, то можна навіть забрати в той самий день або на наступний. Якщо не можуть поремонтувати, то зразу віддають. Самі до клієнта дзвонять і кажуть що телефон відремонтували або не відремонтували, скільки буде коштувати ремонт, коли можна прийти забрати. Навіть стартові 10 грн. не беруть за огляд телефону. І ніби майже ідеальний сервісний центр виходить по словам, але я думаю це нормально, що нова компанія хоче показати себе відразу з кращої сторони, а от чи на довго хлопців вистачить оце питання??? Поживем побачим.

На слово Нофелет у мене вже алергія. Це якась чума 21 століття. Я благаю Вас не ходіть туди - це самогубство для Вашого телефону і кишені. Я навіть не знаю, що сказати, щоб не так грубо вийшло. Якщо по простому, то крім обману і нульового сервісу там просто немає людей, які вміють ремонтувати телефони, найкращий профі (так мені його охарактеризували в самому Нофелеті) 20 річний хлопець без відповідної освіти, який на кожне моє слово каже поміняєм (я і сам поміняю, паяти слава богу вмію, хочу, щоб те що є поладили). Анекдот виходить: приходить клієнт в Нофелет і каже в мене телефон не працює, а йому відповідають "ПОМІНЯЄМ". Вбивці телефонів!!!

В інших дрібніших майстернях (дві по Волі, на другому поверсі на старому ринку, на Варшавці на Пасажі, Сталкер) може й нормально роблять (якщо є потрібні люди), але дуже часто буває, що у них не вистачає клієнтів і Вони пробують взяти максимум з тих декількох, що є. А взагалі про ці майстерні в мене мало інформації.

Іти просто на базар в надії що вийде дешевше не варто. Навіщо себе обманювати. По-перше дешевше там не вийде (візьмуть по повній програмі); по-друге мало того, що не ясно на скільки довго поремонтують, так ще й є варіант що взагалі повиймають нібито непотрібні деталі; по третє частина таких горе майстрів просто торгують телефонами, а на ремонт несуть десь в інші майстерні і на Ваш ремонт роблять націнку. Не раз чув про таких майстрів, які отак приймають, а потім носять в Евант. А одного навіть знаю, торгує на Варшавці, прийме телефончик на ремонт, через дорогу занесе в Там-Там (там пункт прийому моб.тел. на рем. Мобімайстер) і радується дурню клієнту.

Взагалі хоч ніби і є майстерні, але конкуренція не відчувається. треба щоб побільше з'являлось нових серйозних сервісних центрів. Тоді і такі як Евант будуть краще працювати, бо ж можуть краще, але навіщо якщо клієнти і так ідуть. Якщо так і далі буде, то і Мобімайстер теж собі авторитет спочатку заробить і потім спаскудиться.

А ще я в Мобімайстрі таку фішку вичитав. Типу тест для простих людей як визначити хороша майстерня чи ні. Просто питаєте чи приймаються телефони на запчастини чи ні. Якщо так то самі розумієте, варто задуматись. І повинен сказати, що щось в тому є. Але як виявилось майже всі, крім Мобімайстра, приймають телефони на запчастини. Видно під себе писали. От і попробуй розберись. Хоч бери і сам вчись ті кляті телефони робити.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

Величезне спасибі за детальну відповідь по темі.
:respekt:
Аватар користувача
Vantey
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 03 квітня 2007 р. 12:24

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Vantey »

Да, грунтовна відповідь, і головне інформативна ! :) Про Нофелет : недавно заніс телефон Нока 5300, ремонтували ВСЬОГО 3 дні, (не працювали клавіші на панелі після падіння), зробили, всьо паше, і термін малий. Але із серйознішими поломками туди іти і справді не варто, здеруть по повній програмі, і невідомо як зроблять :roll:
Відповісти