Акції від djuice

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Новорічна акція для абонентів djuice! Підключайся до djuice цієї зими з 17 листопада 2006 року до 31 січня 2007 року включно! Користуйся спеціальним тарифом „djuice-Новорічний" та розмовляй за найнижчими тарифами:

• Вихідні дзвінки на номери абонентів djuice,  за 1 хв. – 0,15 грн.
• Вихідні дзвінки абонентам мережі «Київстар», на номери фіксованого зв'язку та номери абонентів інших мобільних операторів в межах України, за 1 хв. – 0,75 грн.
• Вартість відправки SMS (крім країн Європи) – 0,10 грн.
• Вартість відправки SMS в країни Європу – 0,65 грн.

Акційний тариф діє до 10 січня 2008 року включно.

Існуючі абоненти, а також ті, хто активував акційні стартові пакети (на яких присутній напис „не для продажу”), можуть активувати новий тариф за номером 477. Вартість активації – 10 грн.
Абоненти djuice, які активували акційний стартовий пакет djuice, можуть прийняти участь в акції тільки після використання 5 хвилин за акційною ціною 0,00 грн., що надаються абонентам акційних пакетів djuice, або за умови відмови від таких акційних хвилин.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Думаю перейти на цей тариф. Зараз маю старий новорічний. Я ним задоволений, особливо при дзвінках в середині мережі. Перша хвилина обходиться десь в 50 коп., але далі можна говорити спокійно по 5 коп. скільки забажаєш.
В новому тарифі приваблює вартість SMS'ок та знижений тариф при дзвінках на інші оператори.
Я от не розумію лише чому при дзвінках з Київстару на Djuice тарифікація іде як за дзвінок в середині мережі, коли я дзвоню на KS, то і ціни більші, і бонуси не використовуються :-(
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

А я все ж таки залишу собі старий новорічній.Продовжити заявку можна подзвонивши за номером 477. Вартісьть 5грн.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Унікальна для України послуга «СІМ-ПАРА»: єдиний абонентський номер на дві SIM-картки «Київстар» http://kyivstar.net/press_center/news/common/?id=1498
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Акції від djuice

Повідомлення Black »

Запрацював https://my.djuice.com.ua , вдолось зареєструватись. Але на жаль немаю з собою картки, а туди було вислано пароль для доступу.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Акції від djuice

Повідомлення Саня »

Вже два рази пробував зареєструватися. SMS так і не приходить :-(. Може третя спроба буде вдалішою?
Комусь вдалося скористатися цією послугою?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Акції від djuice

Повідомлення Black »

Я зареєструвався і користуюсь.Можна дивитись баланс, поповнення,куди потратив гроші помісячно,починаючи з дати реєстрації.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Акції від djuice

Повідомлення Basil »

black писав: Я зареєструвався і користуюсь.Можна дивитись баланс, поповнення,куди потратив гроші помісячно,починаючи з дати реєстрації.

А в мене взагалі ця сторінка не завантажується. :(
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Акції від djuice

Повідомлення Саня »

Вдалося зареєструватися на київстарівський номер. SMS з паролем прийшла через кілька хвилин. З Djuice нічого не виходить :-(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Акції від djuice

Повідомлення Black »

Там зєднання через https. В мене браузер пише,що помилка сертиівкати і я нажимаю продовжити перегляд сайту і все прекрасно йде. Смс прийшов відразу.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Акції від djuice

Повідомлення Саня »

Нарешті вдалося успішно скористатися цією послугою :-)
Виявляються, маю 80 хв. по програмі лояльності Djuice forever. Тільки от скористатися ними не виходить. Для початку треба виговорити за місяць 200 хв. по 5 коп. Щось в мене більше 3 год. за місяць не виходило.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Акції від djuice

Повідомлення Саня »

Щось та статистика не зовсім вірно показує. Поточний баланс - сходиться до копійки. Але за березень з мого рахунку було витрачено 47 грн. 40 коп. Поповняв 2 рази по 25 грн. А тут показує, що витарчено 37,69 грн і поповнено на 40 грн.
Треба буде в квітні перевірити що то набіжить. Розберемося...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Акції від djuice

Повідомлення Black »

«DJUICE-весняний» - це можливість сплачувати за твої улюблені послуги лише по 20 копійок.

Існуючі абоненти (окрім абонентів тарифного плану «DJUICE-fresh») також можуть перейти на новий тарифний план «DJUICE- весняний», подавши відповідну заявку за номером 477 та сплативши 15 грн.

Абоненти тарифного плану «DJUICE-fresh» можуть безкоштовно перейти на тарифний план «DJUICE-весняний», подавши заявку за номером 477 в період проведення акції. Але якщо у абонента тарифного плану «DJUICE-fresh» була підключена послуга «Улюблені номери», то ця послуга буде відключена абоненту автоматично.

Абоненти, які в період проведення акції активують акційний стартовий пакет, можуть безкоштовно перейти на тарифний план «DJUICE-весняний», при цьому невикористані 5 безкоштовних хвилин будуть анульовані автоматично.

Тарифний план «DJUICE-весняний» діє до 14 січня 2008 року, починаючи з 15 січня 2008 року всі абоненти ТП «DJUICE-весняний» переводяться на ТП «DJUICE».

Вихідні дзвінки на номери абонентів DJUICE 0,20 грн./хв.
Вихідні дзвінки абонентам мережі «Київстар» 1,00 грн./хв.
Вихідні дзвінки на номери фіксованого зв'язку та номери абонентів інших мобільних операторів у межах України 1,50 грн./хв.
Вартість хвилини дзвінка на номер djuice-дует. 0,00 грн./хв.
Вартість відправки SMS на номер DJUICE. 0,20 грн./хв.
Вартість передавання текстового повідомлення (крім Європи) 0,25 грн./хв.
Вартість передавання текстового повідомлення в Європу 0,65 грн./хв.
Вартість відправки МMS на номер DJUICE 0,20 грн./хв.
Вартість відправки МMS на номери інших мобільних операторів в Україні. 0,75 грн./хв.
Вартість плати за з‘єднання дзвінка. 0,27 грн./хв.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Акції від djuice

Повідомлення Саня »

Досить дорогий тариф. Щось Djuice останнім часом нічим цікавеньким не радує :-(. Djuice Новорічний значно вигідніший.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Акції від djuice

Повідомлення Black »

І це не дивно. Нормальні акції усі оператори роблять виключно перед Новим роком...
Відповісти