Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення absent »

black писав: З 1 по 30 квітня - акція для всіх абонентів UMC, SIM-SIM та JEANS: вартість відправлення MMS знижена до 25 копійок!
Відтепер Ваші повідомлення стають не тільки краще та яскравіше, а й дешевше!

А Джус «Весенний»- это ответ ЮМСу ??? :lol: совсем загнался. Все MMS по 20 коп. и только на диджус, а на КС уже по 0,75...
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Быстротечная акция от UMC

Повідомлення ddgs »

Забута SIM-SIM картка творить дива!
Знайдіть свою SIM-SIM картку, якою Ви не користувалися, безкоштовно зателефонуйте з неї на номер 555, і вона Вам віддячить!

Адже власники таких SIM-SIM карток від UMC гарантовано матимуть 30-відсоткову знижку на розмови протягом трьох місяців. І це ще не все! Дізнайтеся, які ще подарунки приготував для Вас SIM-SIM! Деталі про відновлення SIM-SIM картки – на 555.

Акція триває з 8 травня до 14 червня 2007 року.
"As you wish!"...said the fish
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення absent »

у меня и такая где-то валяется... только востанавливать ли ее - пока незнаю телефонов не хватить под все симки.. Хотя, впринципе бесплатно... Пусть активированая валяется... какая разница. :twisted:
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення ddgs »

Я одну возобновил. :razz: Но что с ней делать теперь, не знаю. У меня контракт :pardon:
Разве что кому-нить отдам...
"As you wish!"...said the fish
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення buxter »

І шо ше там дають крім знижки? :?
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення absent »

buxter писав: І шо ше там дають крім знижки? :?

... Призы обещают...Надеюсь это будут не шарфики с шапочками.. :D
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення absent »

Кстати, по телеку говорят, что "мінус з забутої перетворять на нуль"... вот представляю -пойти к ним с симкой на которой минус 300гривень ..."а можно мне подарок? :D " А с плюса они тоже ноль делают :lol:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення Black »

Зроблять. В мене на усіх картках, де був мінус зараз 0. А з джинса новорічного, де 3 хв безкоштовно в день, навіть з нулем дає дзвонити. :)
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення buxter »

black писав:Зроблять. В мене на усіх картках, де був мінус зараз 0. А з джинса новорічного, де 3 хв безкоштовно в день, навіть з нулем дає дзвонити. :)
:D Мдя. Прощальний подарунок УМЗ. "Всім все прощаємо!"
У мене з таким великим боргом не було. Але з меншими відновлюють без проблем. :D
_________________________
Давно хотів подякувати адмінам за новий інтерфейс форуму. Працює супер. Дякую. :)
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення ddgs »

Наверное, "Доступный уик-енд" был последним тарифным планом Сим-Сим. Остальные уже будут не 7. :(
Интересно, а как он будет теперь называться, Red? Или что-то другое придумают?
"As you wish!"...said the fish
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення absent »

Кстати, этот "Доступный уик-енд" почти один к одному с МТСовким ТП "Первый". Разница в том, что на Первом скидки выше... Так что скорее всего вместо сим-сим будет ТП Первий :twisted:
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення buxter »

Думаю, що "замість" не буде. Вони паралельно існуватимуть. По крайній мірі, деякий час. Тому що МТС не раз заявляв, що старі тарифні плани прикривати не збирається. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення Black »

З 15 червня 2007 року при дзвінках на номери послуги "SIM-SIM Сім'я", а також для абонентів, які користуються тарифним планом "SIM-SIM уїк-енд" при дзвінках на номери абонентів UMC, SIM-SIM та JEANS, після десяти хвилин розмови з'єднання не перериватиметься автоматично, а починаючи з одинадцятої хвилини дзвінок буде протарифіковано за стандартним тарифом всередині мережі згідно вашого тарифного плану.
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення ag326 »

black писав:З 15 червня 2007 року при дзвінках на номери послуги "SIM-SIM Сім'я", а також для абонентів, які користуються тарифним планом "SIM-SIM уїк-енд" при дзвінках на номери абонентів UMC, SIM-SIM та JEANS, після десяти хвилин розмови з'єднання не перериватиметься автоматично, а починаючи з одинадцятої хвилини дзвінок буде протарифіковано за стандартним тарифом всередині мережі згідно вашого тарифного плану.
ребята отожгли =) и шо теперь с секундомером по телефону разговаривать? или смотреть все время на телефон сколько прошло время. неудобно. надо чтобы в настройках было - подавать сигнал на 9-й минуте. только ж нет такой настройки.

пс: зато меня успокаивает то, что я не могу говорить дольше 3-х, 4-х минут =) не балакучий я
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Новий SIM-SIM! Нові тарифи!

Повідомлення ddgs »

Не надо секундомер. Достаточно поставить максимальную длительность разговора - 10 минут. Хотя действительно нехорошо сделали товарищи. :? Берут пример с Могилыча.
Зато для здоровья полезно. :razz:
"As you wish!"...said the fish
Закрито