Чи варто переходити на Лайф?

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

Доречі, на багатьох форумах сьогодні обговорюється чергова "новація" від лайфа, а саме можливість введення обмежень на користування безкоштовними дзвінками по внутрішній мережі. Такі кроки уже офіційно заплановані у Білоруському відділенні лайфа ( 1000 хв на місяць безкоштовних дзвінків ) і цілком можливо, що скоро нас чекає щось подібне. :cry:
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Мені здається у всьому винна економічна криза, все що робиться з оператором в останні місяці говорить лище про одне - у них великі фінансові проблемі, у деяких містах навіть ЦОА закриваються , і як видно ці проблеми у Астеліта не лише в нашій країні - криза робить сильних сильнішими, а слабших - ... побачим що буде з лайфом.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Black »

Прикольно, що картки міняють. Вже 3 поміняв. Ще маю 5 штук.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

Rich писав:Прикольно, що картки міняють. Вже 3 поміняв. Ще маю 5 штук.

Ось так у оператора росте абонентська база :)
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Я вас благаю, лиш не говоріть мені, що ви вірите у ті цифри які видають оператори, ну який може бути приріст у Лайфа? - лише вигаданий, надутий, реально люди користуються ним все рідше, а найцікавіше буде через місяць коли кількість незадоволених від штрафних санкцій (2грн в день) почне різко збільшуватись і люди почнуть це помічати...
Аватар користувача
username
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 35
З нами з: Сер 22 квітня 2009 р. 11:32
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення username »

Лайф непогано. А ось у Київстару тепер немає карточок по 25грн:(
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Таємнича »

Час все вирішить і покаже. А насправді Лайф прагнув хоча б номінально підвищити свою частку на ринку, тільки суть від цього не змінюється.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

ну ось, те чого ми всі так боялись : З 21 травня 2009 року абонент має можливість спілкуватись по 0 коп./хв всередині мережі life в межах 1000 хвилин протягом 30 календарних днів після кожного поповнення рахунку на 25 грн. Невикористані хвилини не накопичуються і на наступні періоди не переносяться.

Що тут ще скажеш? :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Black »

33.33 хв в день недостатньо???
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

А я погоджуюсь з flip1715, діло ж навіть не в тому вистачає 33 хвилини в день чи ні (хоча мені НЕ вистачє..) ви подивіться з чого починали абоненти Лайф, і що мають зараз, спочатку був повний безліміт, потім урізали на 100 хв/день, тепер опустились до 30 хв..., напрошується питання - що далі?? 5 хв/день, чи 30 хв/місяць?
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

Rich писав:33.33 хв в день недостатньо???
Чесно? Абсолютно не достатньо. Навіть для особистого спілкування, я вже не кажу щоб по роботі. Ну що таке півгодини? Особливо на свята? ( А ну пригадайте, скільки ми балакаємо на Новий Рік, Різдво чи Великдень?...) А крім свят є ще звичайні будні -там 5 хвилин, тут 10....тим більше для абонентів оператора, котрі роками звикли не вимикати телефона і говорити скільки влізе..
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Саня »

За все треба платити. Безплатний сир самі знаєте де.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Black »

Щодня по півгодини не говориш в будь-якому випадку. А ці хвилини переносяться, тобто вчора не говорив взагалі, то сьогодні можеш годину поговорити. Закінчились 1000 хвилин - закинув 25 на рахунок і говори собі далі. Зловживати розмовами по мобільному не треба, а то ще рак мізків буде :)

Я говорю по 5-15 хв на день і мені цього цілком вистачає. А буває що і взагалі не дзвоню нікуди.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Rich, а у мене дівчина живе за 70 кілометрів, з понеділка по четвер взагалі її не бачу, маю таке собі відрядження кожного тижня :cry: - ну робота така одним словом, так кожного вечора тільки з нею по пів години мушу балакати ввечері шоб заснула, бідолашечка, без свого коханого :roll: , а шоб без мізкив не лишитись використовую гучномовець, якби не він то точно б без них би лишився..
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

Rich писав:А ці хвилини переносяться, тобто вчора не говорив взагалі, то сьогодні можеш годину поговорити. Закінчились 1000 хвилин - закинув 25 на рахунок і говори собі далі. Зловживати розмовами по мобільному не треба, а то ще рак мізків буде :) .

Як каже один мій знайомий "мінуточку":)... хвилини переносяться - це факт і це дійсно добре, але от наприклад якщо у вас на залишку вони ще є, а ви вже поповнили рахунок новим платежем, то залишок згорає. Це що означає? - що ті, хто привик говорити багато, так чи інакше вийдуть за межі і попадуть ше на пару лишніх гривень. Грубо кажучи, тепер постійно треба перевіряти кількість на залишку, щоб не попадати. Я це все веду до того, що лайф перестав бути дешевим і зручним оператором; біс з ним з неякісним звязком, з цим ще якось можна було б миритися, але при таких цінах - навряд, Експерти кажуть, що тільки похвилинна тарифікація заставить кожного з абонентів тратити на 20 відсотків більше, додайте до цього обмеження на внутрішню сітку, плату за збереження номера - в результаті вийде той же МТС чи Київстар :), якщо не більше.
Відповісти