GPRS інтернет

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: GPRS інтернет

Повідомлення ddgs »

Зайди сам и посмотри
http://www.life.com.ua/index.php?area=l ... page=15-33
1ГБ на Гиге теперь стоит 60 грн. А за 35 грн ті теперь получишь только 350 МБ. Кто юзает, пусть напишет об изменениях в скорости, хотя, мое ИМХО, кардинальных изменений не будет. Так что покупайте люди выделенки, а в трудную минуту пользуйтесь гипером ;-)
"As you wish!"...said the fish
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: GPRS інтернет

Повідомлення Саня »

Прочитав повідомлення - поліз на сайт. Дивлюся, та ж сама ціна що й була. От і запитав. Вдома глянув через *123# - там вже нова ціна. Все-таки, подорожчало :-(
Нічого, скоро буде вдома ланка.
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: GPRS інтернет

Повідомлення ddgs »

Цена та же, но объем траффика ниже...
ЛАН - это хорошо. Поздравляю! :)

Гипер все равно дороже получается. Даже с изменением тарифов. Хотя в воскресенье юзали Гигу у друга - особых изменений не заметили. Гипер по качеству лучше ( у меня, по крайней мере), но тарифы нужно снижать, это никуда не годится... :(
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: GPRS інтернет

Повідомлення Black »

Спробував на вихідних Skype через УМЗ і Лайф. Рве неможливо говорити, про відеозвязок годій говорити, камеру включаю, а на іншій стороні зображення так і не зявляється, тільки рамка. Отакий він інтернет. І це при тому, що в моєму районі є edge і в UMC, і в Life. Швидкість паршива 5 кб/с при теоретичних 170. Жду появи People.NET, коли інтернет справді буде швидким і доступним, а не такий гівняний і дорогий, як в теперешніх операторів. Я навіть вже обзавівся 3G телефоном.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: GPRS інтернет

Повідомлення Саня »

Вівторок в black'a life:) працював добре. Переваги EDGE відчути не вдалося, але закачка на 5 Кбайт/сек. була досить стабільною. В середу все навпаки. То неможливо з'єднатися, то з'єднанння є, але пакети не приходять :-(. Сьогодні зранку знову все гаразд. І як так користуватися?
З "Фотакомом" договір підписав вже 2 тижні назад. Відразу проплатив гроші. Сподіваюся, до кінця місяця буде вдома мережа. Поки в очікуванні.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: GPRS інтернет

Повідомлення Black »

Чекай і прийде той час, коли в твої двері постукають... монтажники з Фотакому.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: GPRS інтернет

Повідомлення buxter »

Правда, без виділенки жити трудно. на тому тижні вірусяку хапнули в офісі, два дні інтернету в мережі не було. Пошта - через Гіпер, і пипка... Лазити по сайтах ше сяко-тяко, і то, кожен раз дивишся на рахунок... :( Але Лайф всеодно невигідно. Навіть якби в нього якість зв'язку була високою, у мене проблеми з провідним інтернетом рідко бувають, так що я навіть 350 мег за місяць не висиджу. А 35 грн треба заплатити :evil:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: GPRS інтернет

Повідомлення Black »

Та оце харить - обіцяють одну швидкість, а реально зовсім інша. Нахера такі технології? Едж в мене працює так само і як жопорєз 5 кбайт/с. А це 41 кбіт/с. Більшої швидкості я не бачив. Жду піплнет, нормальні ціни, нормальна швидкість.
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: GPRS інтернет

Повідомлення absent »

black писав: Та оце харить - обіцяють одну швидкість, а реально зовсім інша. Нахера такі технології? Едж в мене працює так само і як жопорєз 5 кбайт/с. А це 41 кбіт/с. Більшої швидкості я не бачив. Жду піплнет, нормальні ціни, нормальна швидкість.

у меня так - же с гипером получается скорость оодинаковая что с Ежем, что с ЖПРСом... что правда повыше, чем у Вас в раза так ... 2-3. :D
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: GPRS інтернет

Повідомлення Саня »

Більшість телефонів підтримують GPRS Class 10. Це означає, що на скачування максимум може бути 4 таймслота. В залежності від кодової схеми швидкість передачі даних на один таймслот може бути від 9,05 Кбіт/сек (CS1) до 21,5 Кбіт/сек (CS4). Таким чином, теоретично максимальна швидкість прийому може бути 4х21,5=86 Кбіт/сек. Реально в нас якщо половину від цього витягує, то вже добре.
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: GPRS інтернет

Повідомлення ddgs »

Хорошо хоть столько поддерживает...
Я почему-то думаю, что если бы они все четыре тайм-слота разрешили использовать, у них бы сетка начала падать раз за разом...хорошо хоть так работает :o
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: GPRS інтернет

Повідомлення Basil »

Порадьте найдешевшого GPRS-оператора і тариф.
імхо, це Діджус....
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: GPRS інтернет

Повідомлення ddgs »

black писав: Та оце харить - обіцяють одну швидкість, а реально зовсім інша. Нахера такі технології? Едж в мене працює так само і як жопорєз 5 кбайт/с. А це 41 кбіт/с. Більшої швидкості я не бачив. Жду піплнет, нормальні ціни, нормальна швидкість.

Гипер - это временное решение. Пока не перейдут на новый стандарт. А все временное работает...временно. :? . Я не пойму, почему распродажу 3G-лицензий перенесли аж на осень? :evil: Был бы счас нормальный мобинет, или хотя бы какая-то определенность, когда он будет :?
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: GPRS інтернет

Повідомлення Black »

Сьогодні о 7 ранку качав з УМЗ на швидкості 7 кб/с ! :)
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: GPRS інтернет

Повідомлення absent »

ddgs писав: Гипер - это временное решение. Пока не перейдут на новый стандарт. А все временное работает...временно. ...

все в нашей жижни временное в том числе и гипер. Через годок-второй-пятый ,когда у каждого будет шаровый инет в кармане, будем вспомилать и улыбатся с того какие деньги платили за мобинет... ну а пока молча юзаем, и платим.
Відповісти