МТС-Україна

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

На Олімпійському дають 1500 хв на місяць, цього більш ніж достатньо, я рідко коли виговорюю 50 хв на день, і це при тому, що я завжди перезвонюю батькам і брату, у дівчини супер - теж любить халяву :D , при усіх цих перевагах плата в місяць тих самих 30 грн...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

ТАРИФ МТС ПЕРШИЙ ТА МТС ВІЛЬНИЙ З ПОСЛУГОЮ ЄВРОПА

МТС Перший з послугою МТС Європа
МТС Вільний з послугою МТС Європа

Дзвінки в Польщу, Чехію, Італію, Іспанію, Португалію, Угорщину, Грецію, Словаччину, Росію, грн/хв
1,00
1,00

Дзвінки всередині мережі МТС та JEANS, грн/хв (перша хвилина/усі наступні)
0,10/0,03
0,70/0,35

Дзвінки на міські та інші мобільні номери в Україні, грн/хв (перша хвилина/усі наступні)
0,95/0,50
0,70/0,35

SMS на номери по Україні та на мережу МТС закордоном, грн/шт.
0,30
0,30

SMS за межі України (окрім мережі МТС закордоном), грн/шт.
0,70
0,70

Дзвінки на 2 номери послуги «Моя Сім’я» , грн/хв
0,03
0,03

Активація або зміна кожного номера послуги «Моя Сім’я» , грн
5,00

Плата за з’єднання, грн
0,27
0,27

Абоненська плата, грн
0

* для абонентів «МТС Вільний з послугою Європа» в межах одного з’єднання, починаючи з 4-ї хвилини дзвінка, вартість однієї хвилини дзвінка абонентам life:) становить 0,70 грн.


Для користування послугою МТС Європа необхідно перейти в тариф МТС Перший з послугою Європа або МТС Вільний з послугою Європа.

Нові та існуючі абоненти МТС Передплата мають можливість здійснити перехід у тариф МТС Перший з послугою МТС Європа або МТС Вільний з послугою МТС Європа за 5 грн. Вартість переходу для абонентів у тарифах Супер МТС + SMS, Супер МТС, Супер МТС — Всі мережі становить 15 грн.

Для переходу в тариф МТС Перший з послугою МТС Європа необхідно відправити безкоштовне порожнє SMS на номер 102701.

Для переходу в тариф МТС Вільний з послугою МТС Європа необхідно відправити безкоштовне порожнє SMS на номер 102702.

Програма лояльності Мій МТС надається на стандартних умовах.

Послуга діє для абонентів, які знаходяться у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Волинській областях.

Для перевірки балансу наберіть *101#.

Для того щоб зателефонувати до країн Європи та Росії, наберіть номер у міжнародному форматі:
+ або 810 <код країни> <код місцевості / мережі> <номер телефону>

Термін дії стартового пакета — 30 днів після першого дзвінка. Для продовження терміну дії Вашого номера на 365 днів поповніть свій рахунок протягом 30 днів ваучером будь-якого номіналу. В іншому випадку надання послуг може бути призупинено.

Тарифи МТС Перший і МТС Вільний з послугою Європа діють з 15.09.2008 на постійній основі.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

Є ще одна цікава пропозіція від МТС, я от подумую чи не підключитись на новій тариф Джинс, для звінків іншим операторам...
МТС-Украина запускает ТП JEANS FREEDOM
Оператор мобильной связи МТС-Украина объявляет о запуске тарифного плана JEANS FREEDOM. Как сообщили Onliner в пресс-службе оператора, с 15 сентября 2008 г. абоненты могут подключиться или перейти на новый тариф, среди основных преимуществ которого:

• единая стоимость звонка на все направления по Украине — 25 копеек без учета ПЗС1;
• отсутствуют ограничения по использованию специальных пакетных минут в день;
• посекундная тарификация всех исходящих звонков;
• единая низкая стоимость звонков на все номера мобильных операторов по Украине;
• низкая стоимость отправки SMS на сеть МТС и JEANS — 1 коп.;
• привлекательная стоимость SMS на все направления
http://sms-ua.com.ua/news/operator/read/3065/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Взяв собі цей грьобаний МТС Супер всі мережі. Через кілька днів поповнив на 25 грн і подзвонив на МТС. Бабки зрубало 25 коп за хвилину. Виявляється воно через добу може активуватись після поповнення. Як завжди лохотрон. Тут стільки обмежень в цьому пакеті - гроші переводити не можна, програма лояльності не застосовується, хвилини нароховуються не відразу а через добу. Коротше кажучи, тільки на рекламі видно цей великий нуль. А ці всі обмеження вони не рекламують. Все більше переконуюсь в дебільності цього оператора після купівлі москалями.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Спробував сьогодні перевірити рахунок на мтсі - не перевіряє. Вимкнув - увімкнув телефон, не реєструється навіть в мережі. Безкоштовну лінію скасовано після ребрендингу. Круто... Компенсація буде якась за те, що неможливо скористатись телефоном?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: МТС-Україна

Повідомлення Саня »

Ніхто ні за що не відповідає. Їм головне аби грошики позбирати з людей.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Мені активували послугу перевід грошей. Послуга коштує 1 грн.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Сьогодні собі солодко сплю. 8,30 - грьобаний МТС присилає "Не забудьте привітати чоловіків з 6 грудня, вишліть смс і вам прийдуть вітання". Гади збудили, 10,00 - "Вишлитє смс, виіграйтє форд фокус". Вашу мать, совісті нема. Подзвонив оператору, підказав номер, на якмй треба вислати смс, щоб ця параша не приходила. Нахабний спам просто. Я не підписувався на це гівно, яке вони шлють.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Епопея з МТС продовжується. Зранку знов прийшло повідомлення, відправ смс за 5 грн виграй Форд Фієста - акція "100 авто за 100 дней и 2 квартиры в придачу". Вчора мені сказали відіслати смс на номер 102250, сьогодні на 10250 для того щоб відмовитись від розсилки. Смс відіслав, прийшла відповідь "Wrong command", знову набрав, кажу прийміть заявку бо ваші поради перереєструватись в мережі, вибрати Київстар в меню ручного вибору мережі, а потім знов МТС, виключити і включити телефон, вставити сімкарту в інший телефон, відправити смс з нього - це мертвому припарки (який толк від цих дій??????). А щойно нарив лінк в процесі пошуку відгуків людей від цих розсилань - http://expert.com.ua/19404.html?page=2 Люди тратять тисячі доларів на смси і ніфіга не виграють. Ну але це вже їхні проблеми, таким компаніям як МТС потрібні такі лохі. Компація стала жахливою, з того часу як її купили росіяни мля...

Народ, не ведіться на цей лохотрон!!!
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: МТС-Україна

Повідомлення PhoeniX »

Да на москальському білайні теж цього спаму хватає. Покі з такіх лохотронів не наблюдаю тількі на Київстарі, але там тарифи зараз такі .... , їм явно і тих грошей хватає які вони назшибають за з'єднання (
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

MTC Передплата
ТАРИФ ТАРИФ РЕГІОНАЛЬНИЙ

Тариф діє для абонентів МТС Передплата Львівської, Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Закарпатської областей.

Переваги тарифу Регіональний:

Дзвінки абонентам МТС та JEANS по 0 грн/хв
Низький тариф на всі інші напрямки по Україні
Відсутнє обов’язкове щомісячне поповнення рахунку

ПОСЛУГИ

Вартість

Дзвінки абонентам МТС та JEANS, грн/хв *
0,00

Дзвінки на міські та інші мобільні мережі в межах України, грн/хв
(перша хвилина дзвінка/усі наступні)
0,25/0,50

Плата за з’єднання, грн
0,33

SMS по Україні та на мережу МТС інших країн, грн/шт
0,35

Пакет SMS (пакет за 50 SMS), грн/місяць **
7,00

* перші 5 хвилин розмови одного дзвінка, наступні – 0,25грн/хв.
** пакет SMS можна замовити за номером *101*300#

Тарифи на послуги, які не вказані в таблиці, аналогічні тарифу Супер МТС. Інформацію про тариф Супер МТС можна отримати на веб-сайті компанії www.mts.com.ua

Увага! Для активації тарифу Регіональний необхідно відправити порожнє SMS-повідомлення за номером 102204. SMS-повідомлення для активації тарифу – безкоштовне.

Для нових абонентів, які здійснили перший дзвінок з 15.12.08 включно, активація тарифу – безкоштовна.
Для існуючих абонентів вартість переходу на тариф Регіональний – 9 грн.
Перехід можуть здійснити всі абоненти МТС Передплата та JEANS.

Термін дії стартового пакета – 30 днів після першого дзвінка. Для продовження дії Вашого номера на 365 днів поповніть свій рахунок протягом 30 днів ваучером будь-якого номіналу.

Активація тарифу можлива лише з території, на якій проходить акція.

Тариф діє з 15.12.2008 на постійній основі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Знову почали приходити смси. З номеру 108 "Ставай на лыжи"... Знову дзвонив і казав шо я не хочу отримувати це рекламне гівно. Дістали.
Аватар користувача
Electronshik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 20 січня 2009 р. 18:36
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення Electronshik »

А толку? я так само получаю спам, але де його не отримуєш? І у пошті й в ТВ, одним словом всюди.
Саме прикольно коли в 2 ночи отримуєш смс про зняття грошиків з бабкоматку, або тебе повідомляють про те що хтось кому ти дзвонив знову у мережі :twisted:
Але на відміну від Лайфу та Білайну цей оператор тягне практично всюди, та й шо робити коли майже всі твої абоненти сидять на "яйці"? Користуєшся...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: МТС-Україна

Повідомлення Саня »

Не всі оператори таким зловживаються. За моїми спостереженнями найменше таким грішить Київстар. MTS, Life, Beeline регулярно якісь повідомлення скидають, а от у Київстара такого нема, що й приваблює.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Київстар не слав спаму як я користувався корпоративним. Інформував лише справді про потрібні акції, бонуси.
Відповісти