МТС-Україна

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

«МТС-Украина» объявил о запуске обновленного ТП «МТС Турист»

Повідомлення TORRY »

«МТС-Украина» объявил о запуске обновленного тарифного плана «МТС Турист», особенностью которого является низкая стоимость звонков из Украины в страны ближнего зарубежья, - сообщает "Мабила".

Тарифный план «МТС Турист», в первую очередь, ориентирован на гостей и жителей Украины, которые часто звонят на номера мобильной и фиксированной связи России и Узбекистана.

Все новые и существующие абоненты «МТС-Украина», подключившиеся к тарифу «МТС Турист», смогут звонить на номера МТС в Украине, России и Узбекистане по специальной цене — 50 коп./мин.
http://ain.com.ua/?itemid=6858
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС-Україна

Повідомлення buxter »

Саня писав:Щось це починає нагадувати Life. І тариф схожий ввели, і проблеми ті самі виникають.
Надіюся, що до крайнощів не дійде... Зрештою, навряд чи будуть такі перегрузи мережу як на Лайфі. Навколо Супер МТС нема такої турбулентності, яка виникла після появи Вільного Лайфа.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

"Супер" немає нічого спільного з вільним лайфом, і тарифи інші, і сітка у МТС набагато потужніша, і обслуговували вони завжджи велику кількість абонентів, поки що сітка тримається, як мені здається скаржитись нема на що.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС-Україна

Повідомлення buxter »

Має має.... Будемо справедливі, Супер здертий з Вільного Лайфа. Але то пусте. Оператори постійно крадуть один в одного ідеї тарифних планів, чого вартує минулорічна поведніка Київстар....Це неважливо. Основне те, що хто знаходиться на МТС, хоче говорити багато і дешево і НЕ хоче міняти номер - має таку можливість. :roll:
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

А я спокійно до того відношусь, хай крадуть, але крадуть лише найкращі і найвигідніші для абонентів тарифи, а зовсім недавно чув шо МТС збираються запустити тариф "Дитячий" до речі тарифи там мають бути досить привабливі, СМС, наприклад, 15 коп, дзвінки іншим операторам 60 коп, а на 2 номера сімї 0 коп/хв і, що особливо радує, відсутність ПЗЗ!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Підключайте Вашу дитину на дитячий тариф «Класний», і він завжди буде на зв'язку з Вами навіть при 0 гривень на рахунку!

МТС дає абонентам ще більше можливостей для спілкування з дітьми. У тарифі «Класний» дзвінки на два номери послуги «Моя сім’я» здійснюються без плати за з'єднання за ціною 0 копійок за першу хвилину дзвінка й 10 копійок починаючи з другої хвилини розмови.

Дзвінки на два номери послуги «Моя сім’я» можуть здійснюватися, навіть коли на рахунку Вашої дитини немає грошей. Тривалість такого дзвінка – одна хвилина.

Вартість дзвінків на інші номери МТС і Джинс, міські номери й номери інших мобільних операторів по Україні становить 60 копійок за хвилину. Плата за з'єднання при дзвінках на ці напрямки становить 27 копійок.

Вартість відправки SMS по Україні – 15 копійок.

Перехід на тарифний пакет «Класний» доступний всім абонентам МТС Передоплата й коштує 15 грн. Для замовлення переходу відправте SMS на номер 102201, указавши в тексті повідомлення код 110. Вартість переходу з тарифу «Супер МТС» в тариф «Класний» – 20 гривень. Зміна тарифу відбувається протягом двох діб з моменту замовлення.

Для того щоб уберегти дітей від використання контенту, призначеного для осіб від 18 років і більше, в тарифі «Класний» змінена послуга «МТС інфо».
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

А ось і новій тариф, 8), мені здається, що тариф уже діяв у Росії, і там він якраз називався "Дитячий", хоча я підтримую МТС, непотрібно вішати ярликів на тарифи, дорослим дятькак не буде пасувати користуватись ТП з такою назвою, переваги тарифу - два халявні номери, не надто дороі дзвінки на інших операторів і дешеві СМС...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС-Україна

Повідомлення buxter »

Тариф нішевий, дуже вузьконаправлений. Підходить хіба що для людей, які взагалі ніколи не користувалися мобільним зв'язком, та й то...За останні три місяці МТС видав набагато кращі пропозиції - Супер МТС, Безлімітний без контракту, та й стандартний Перший теж не втратив актуальності.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

buxter писав:Тариф нішевий, дуже вузьконаправлений. Підходить хіба що для людей, які взагалі ніколи не користувалися мобільним зв'язком, та й то...За останні три місяці МТС видав набагато кращі пропозиції - Супер МТС, Безлімітний без контракту, та й стандартний Перший теж не втратив актуальності.
Я до Супера теж був на Першому, один недолік там є - дзвінки на улюблені номери по 5 коп/хв, такий тариф МТСу вже не пасує, улюблені номері мають бути по 0 коп, це на КС таким тарифом нікого не відлякаєш, для них то є нормальним, мені вже воно не подобається..
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Тариф Супер МТС Олімпійський

Послуги Вартість
Дзвінки всередині мережі МТС та JEANS, грн./хв.* 0
Плата за з’єднання на дзвінки в межах України, грн. 0
Дзвінки на міські та інші мобільні мережі в межах України, грн./хв. 0,75
Вартість пакета/об’єм пакетних послуг, грн./міс. 30
Початковий аванс без придбання телефону становить, грн. 50

Повідомлення
Надсилання SMS на номери МТС і українських мобільних операторів
0,25
Надсилання SMS на номери МТС до Росії
0,25
Надсилання SMS на номери іноземних мобільних операторів
0,70
Надсилання MMS
0,75
Прослуховування Голосової Пошти – по тарифу дзвінків всередині мережі


* Щомісяця може бути використано 1500 безкоштовних хвилин в мережі МТС та JEANS. Якщо Ви підключитесь не з першого числа місяця, кількість хвилин буде зменшена пропорційно до залишку днів у цьому місяці. Після вичерпання 1500 безкоштовних хвилин тариф у мережі – 0,25 грн./хв. без плати за з’ єднання.
Особливості користування тарифом Супер МТС Олімпійський:

За рахунок обсягу пакетних послуг (30 грн. на місяць) пожуть бути сплачені вихідні дзвінки по Україні та на мережу МТС, дзвінки в межах послуги Голосова Пошта, на прямий міський номер, Мобільний GPRS-Інтернет, WAP GPRS, відправлення стандартних SMS та MMS-повідомлень в межах України та на номери мережі МТС інших країн.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

перший раз в житті я задумався над переходом на контракт, хоча в Країнах Европи більшість людей саме на контракті, в нас вього 5-7%, думаю саме час ламати стереотипи, платити менше, а отримувати більше!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Бо оператори зажрались. Умови нецікаві на контракті, телефони жмуть, з їхньою знижкою в 200 грн виходить дешевше купити без знижки той телефон так. Я пробув 6 років на контракті, а зараз просто немає смислу, краще бути на препейді.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

А в "Олімпійському супері" є якісь підводні камені, питаю вас як людину, яка мала справу з контрактом, я ж на контракті ніколи не був, що мене чекає, коли читаєш умови все ніби досить гарно виходить...?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

та ніби нормальний тариф.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

"МТС-Украина" дали "добро" на частоты для сети Wi-Fi

Повідомлення TORRY »

«Получение национальной лицензии позволит «МТС-Украина» значительно расширить географию предоставления услуг в стандарте Wi-Fi, а также предлагать пользователям более гибкие и привлекательные тарифы для широкополосного беспроводного доступа в Интернет. Собственная сеть Wi-Fi станет для абонентов МТС еще одним удобным инструментом мобильного доступа в Интернет наравне с уже действующими инновационными услугами «МТС Коннект», «BlackBerry® Интернет Сервис» и традиционными Интернет-сервисами», – отметил генеральный директор МТС-Украина Андрей Дубовсков.
http://www.companion.ua/Articles/Content/?Id=21996&
Відповісти