Акції від Джинсу

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення buxter »

Подібний тариф є у Джуса. Але, я к водиться, втричі дорожче. У Киіївстара все завжди виходить вдвічі або втричі дорожче.... :(
Аватар користувача
Спайдер
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 110
З нами з: П'ят 27 квітня 2007 р. 17:33
Звідки: Луцьк

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Спайдер »

buxter писав:Подібний тариф є у Джуса. Але, я к водиться, втричі дорожче. У Киіївстара все завжди виходить вдвічі або втричі дорожче.... :(
я користуюсь "Новорічним" Джусом - по 5 коп. в мережі цілодобово(!) (на інші оператори - 75 коп., смс - 10 коп.) та Київстаром - по 7 коп. абонентам Київстата та Джуса (інші оператори - 75 коп.)
при тому, що
buxter писав:Начиная с 11-й минуты разговора, каждая последующая минута тарифицируется по 45 копеек. Стоимость вызовов абонентам мобильного оператора UMC будет составлять 95 копеек, стоимость вызовов на городские номера и телефоны других операторов сотовой связи - 1,45 гривны за минуту разговора.
нічого ні вдвічі, ні втричі дорожчого я не бачу. При тому, що і на інші оператори доводиться дзвонити, 1,5 грн. за хвилину - я вважаю трохи дорого.

Взагалі, найкращий варіант - мати картки різних операторів для дзвінків на ці оператори, чи безлімітний телефон. Але незавжди зручно переставляти сім-карти, незручно завжди носити з собою, напр., 4 мобілки (2 - ще куди не йшло), а безлімітний - троха дорого.
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення ddgs »

Для тех, у кого основные собеседники Джинсеры, это устроит. Тем более, что таких много. А полторы гривны если и много, он у джуса та же самая цена, практически. Тем более на Джинсе всегда были интересные предложения от УМС. Надеюсь, МТС ничего не изменит.... :?
"As you wish!"...said the fish
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Саня »

ddgs писав:А полторы гривны если и много, он у джуса та же самая цена, практически.
На Djuice самий нормальний тариф - Новорічний. А там розмови на "чужі" оператори - 75 коп./хв. На половину дешевше.
Аватар користувача
Спайдер
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 110
З нами з: П'ят 27 квітня 2007 р. 17:33
Звідки: Луцьк

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Спайдер »

ddgs писав:А полторы гривны если и много, он у джуса та же самая цена, практически.
класно заокруглюєш: що 1,5 грн., що 0,75 коп. - в 2 рази дешевше, - практично та ж сама ціна.

я користуюсь Джусом тільки для дзвінків на Джус. Для дзвінків на інші оператори вже краще підходить тариф Білайна "29" - типу без з"єднання, але перша хвилина 59 коп., всі решта - 29.
Але це фактично треба розуміти - плата за з"єднання 30 коп., і вартість хвилини - 29 коп.
І це вже краще, ніж той самий УМС "37" на всі напрямки.
Не был, не состоял, не привлекался, не жалею, не зову, не плачу
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Саня »

Але це фактично треба розуміти - плата за з"єднання 30 коп., і вартість хвилини - 29 коп.
Дійсно, виходить прихована плата за з'єднання. Але хай краще вона буде саме в такому вигляді. А то за зірваний дзвінок тривалість 3 сек. платиш 30+коп. Не справедливо. На Beeline якщо обірве, то з рахунку зніме яких 3 копійки...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення buxter »

Ця плата за з'єднання уже всіх дістала... Якби заставили всіх операторів хоча б один тарифний план без ПЗЗ ввести.
Я особисто не хочу носити за собою багато карток чи багато телефонів, а 1,5 гривні на інших операторів - це справді недешево. Думаю, до кінця року їм всім доведеться цей тариф знизити - і Джусу і Джинсу, і Київстару. Інакше народ почне йти неть, є кращі пропозиції, хоча б Доступний уік-енд від УМЗ, думаю, до осені ще щось свіженьке з'явиться.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Black »

Подключи друга к супервыгодному тарифу JEANS Вечер и получите каждый по 10 грн. на счет! С 01.07.07 до 31.08.07 подключи друга к супервыгодному тарифу JEANS Вечер и каждый из вас сможет получить по 10 грн. на счет сразу и еще 15 грн. в течение следующих 3 месяцев.

В акции могут участвовать все активные абоненты JEANS. Подключить можно не больше 3 друзей. Бонусы в размере 5 грн. в месяц будут начислены каждому из абонентов в течение следующих 3 месяцев до конца ноября 2007 года, при условии наличия платных событий по номеру абонента. Под платными событиями подразумеваются звонки на другие номера (кроме бесплатного номера call-центра), отправка SMS, MMS и использование WAP и GPRS.

Акция действует с 01.07.07 до 31.08.07.
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення absent »

Может решили "сплавить" остатки старых пакетов. А с сентября уже начнут продавать пакеты с лого МТС... :roll:
Аватар користувача
Спайдер
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 110
З нами з: П'ят 27 квітня 2007 р. 17:33
Звідки: Луцьк

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Спайдер »

Мені потрібно нормальні тарифи на Джинс.
Хочу підклютичись. Дозволю підключити себе.
(інтим не пропонувати :D )
Востаннє редагувалось Пон 09 липня 2007 р. 13:45 користувачем Спайдер, всього редагувалось 1 раз.
Не был, не состоял, не привлекался, не жалею, не зову, не плачу
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Black »

Спайдер. я маю джинс новорічний, там де 3 хв в день безкоштовно без ПЗЗ. :)
Аватар користувача
Спайдер
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 110
З нами з: П'ят 27 квітня 2007 р. 17:33
Звідки: Луцьк

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Спайдер »

Цікавить саме зміна тарифів без зміни номера.
Не был, не состоял, не привлекался, не жалею, не зову, не плачу
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення buxter »

Спайдер писав:Цікавить саме зміна тарифів без зміни номера.
Тепер хіба МТС щось запропонує. Але напевне доведеться ще місяць почекати...
Аватар користувача
Спайдер
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 110
З нами з: П'ят 27 квітня 2007 р. 17:33
Звідки: Луцьк

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення Спайдер »

Ну...
Я не думаю, що вони за місяць зможуть встигнути запустити зміну бренду + зміну тарифів...
Хіба якщо російський місяць!
:D
Не был, не состоял, не привлекался, не жалею, не зову, не плачу
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення buxter »

Спайдер писав:Ну...
Я не думаю, що вони за місяць зможуть встигнути запустити зміну бренду + зміну тарифів...
Хіба якщо російський місяць!
:D
Справді про Джинс нічого не чути. Портал там правда обновляти не треба :) . Новий портал супер! Всім рекомендую. Але я б на їхньому місці поспішив. Хоча б дали якийсь окремий прес-реліз по Джинсу, а то народ уже почав трохи хвилюватися... :?
Відповісти