Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення buxter »

absent писав:лично я его именно поэтому и взяла что-бы на шару до конца лета трепатся в сети.
Думаю, вони потім цю шару продовжать, або дадуть іншу шару. :roll:
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення buxter »

Кажуть, на Екотелі халяву до кінця вересня продовжили. Хоча на оффсайті інформації ноль.
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення ddgs »

Инфа есть на оффстайте. Просто они не дали ее отдельной новостью а сменили текст старой, той что от 1 апреля:
Адже з 1 квітня до 30 вересня вартість хвилини розмови всередині мережі (на всi номери Екотел) – 0 грн., плата за з’єднання – 0 грн. Перестаньте платити за розмови в мережі! Це дійсно можливо!
http://www.ekotel.com.ua/ua/news.php?ca ... ws=34&itm=
"As you wish!"...said the fish
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення absent »

Во партизаны... :D новость о продлении шаровой акции нужно вешать на стартовую страницу, а они так скромненько... :oops:
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення ddgs »

absent писав:Во партизаны... :D новость о продлении шаровой акции нужно вешать на стартовую страницу, а они так скромненько... :oops:
Уже повесили. Только я раньше не дочитался. там подключение только до 31 июля...
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Black »

Підключіться до Екотел з 18 листопада до 31 грудня 2007 року та отримуйте гроші за вхідні дзвінки від абонентів інших фіксованих та мобільних операторів (крім МТС та ДЖИНС) увесь 2008 рік!

Абоненти Екотел отримують бонуси за вхідні дзвінки у вигляді бонусних балів, а саме 1 бонусний бал за 1 секунду вхідного дзвінка з будь-яких напрямків, крім МТС, ДЖИНС, Екотел. Кількість бонусних балів, отриманих за 1 дзвінок, – необмежена.

Обмін бонусів відбувається за таким курсом: 60 бонусів = 15 копійок.

Обмін бонусів здійснюється блоками*:

2400 бонусних балів = 6 гривень
4800 бонусних балів = 12 гривень
9600 бонусних балів = 24 гривні

Бонуси накопичуються на бонусному рахунку абонента протягом доби після отримання вхідного дзвінка. Термін дії бонусних грошей – нелімітований**.

Гроші з бонусного рахунку використовуються для вихідних дзвінків по Україні на всі напрямки (крім контент-послуг) та для відправлення повідомлень по Україні та на мережу МТС за кордон. Гроші з бонусного рахунку не можуть бути переведені на рахунки інших абонентів.

Для перевірки стану бонусного рахунку необхідно набрати комбінацію *101*10# і натиснути кнопку виклику.
Для того щоб обміняти бонусні бали, потрібно подзвонити за безкоштовним номером 211 або набрати комбінацію *777# та натиснути кнопку виклику на Вашому мобільному телефоні

Існуючі абоненти Екотел можуть підключити послугу «Бонус за вхідні дзвінки» за 10 грн. з ПДВ, для чого необхідно подзвонити по безкоштовному номеру 5555 та змінити тарифну модель на аналогічну з уже активованою послугою.
Mraks
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: П'ят 20 листопада 2020 р. 16:55
Стать: чоловіча

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Mraks »

buxter писав: П'ят 11 травня 2007 р. 12:33
Basil писав: Хороша в них трава....

Цікаво, де вони її беруть? Поділились би точкою.... :lol:
Тільки творці Екотела певне через кальян курили (все-таки хоч якась логіка є в їхніх діях), а мобіличотворці явно так...без фільтру... :lol:
Тогда я один из них))) Мне очень нравится кальян, не могу объяснить почему, но я его люблю покурить на досуге, чтобы расслабиться под фильм какой-то со своей девушкой. Домой купил буквально пару месяцев назад компактный бонг https://duda.com.ua/category/karmannye-bongi/ тоже интересная штука, девушка отжимает у меня кальян и я его курю. Отличный выход хочу сказать вам :) Спасибо за то, что есть такие магазины, которые помогают сэкономить время, а иногда даже деньги не выходя из дома.
Відповісти