Новини КиївСтар

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення Саня »

Прислали SMS:
Нова послуга "Internet 3G" - високошвидкісний доступ до Internet стандарту 3G! Отриму 600 БЕЗКОШТОВНИХ Mb лише за 50 грн. на місяць! Info: 922
Як БЕЗКОШТОВНЕ може коштувати 50 грн.? Ота недобросовісна реклама вже дістала. Звичайна абонплата. В неї включено певний об'єм трафіку. Якщо перебрав - доплачуєш. Де тут щось безкоштовне? Хіба що дзвінок на 922. За все ж платиться.
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення PhoeniX »

ну 50грн за 600Мб відносно швидкого (як для мобільного) і-нету це ще я думаю в межах норми як для бізнесменів і т.п. для інших дороговато трохі враховуючи на таку малу зону покриття... да і більшість ще не пообзаводились новими мобільними з 3Ж підтримкою
Одне радує що Луцьк має 3G :roll:

А кстаті, Barto здається забув сказати, що його мамка робить на КС, того він звідти і знає різні подробиці про проведення всякох "бонусів" для співпрацівників Київстара ;-)

А так взагалі так, я КС користуюсь з самого початку як я почав користуватись моб.телом, класний оператор, якби ще тільки плату за з'єднання забрали, але то явно буде не скоро.... :(
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення buxter »

Досить давно користуюсь і МТС і Київстаром одночасно. Інет у МТС краще працює. Хоча 600 мегабайт за 50 грн - це досить хороша пропозиція, як на мене. Тільки на ринку вже такі є - у Лайфа, того ж МТС, навіть у Білайна є щось подібне.
П.С. Про якість звязку Київстара. Минулого місяця почастішали випадки збоїв у Київстара. У мене самого таке трапляється досить регулярно (раз 1-2 дні), при чому незалежно куди дзвоню (навіть при міжнародних викликах). Я грішив на телефон, але як мінімум у трьох моїх друзів - те саме. :(
Аватар користувача
Barto
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 31
З нами з: П'ят 02 травня 2008 р. 21:21
Стать: чоловіча
Звідки: Киев Украина

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення Barto »

PhoeniX писав:А кстаті, Barto здається забув сказати, що його мамка робить на КС...
Робить так робить шо з цього.
buxter писав: ...Минулого місяця почастішали випадки збоїв у Київстара. У мене самого таке трапляється досить регулярно...
а шо іменно трапляєтся, просто связь вилітає чи шо?В мене на прімер нічо подібного не буває.
Я...шКарпедКо..!!.))
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення Саня »

Я задоволений якістю послуг Київстар. За цим показником я б його поставив на перше місце. МТС останнім часом розчаровує :-(
Звичайно, хотілося б відміни ПЗЗ. Мови про це багато, а на ділі получається, що зв'язок потрохи дорожчає. Наприклад, якщо минулий рік SMS з Djuice на всі номери по Україні відправляв лише по 10 коп. за штуку (без ПФ), то зараз - лише всередині мережі. Решта - по 25 коп.
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення PhoeniX »

Саня писав:.... SMS з Djuice на всі номери по Україні відправляв лише по 10 коп. за штуку (без ПФ), то зараз - лише всередині мережі. Решта - по 25 коп.
на рахунок цього западла яке вони зробили то канешно я не ожидав, вони дали можливість продовжити користуватись старим тарифом Діджуса доплативши ше здається 10грн , в першу чергу я його продовжив тількі іза ціни на смс, пізніши вони трошкі змінили, і вишло 10коп тількі в середені мережі...
Ну від такої цінової політкі мобільних операторів приходеться таскати собою кучу мобілок і сім карт... :evil:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення Black »

Нові USSD-запити в мережі Київстар:

Інформація про поточний тарифний план
*100*01*2#
Дізнатися про назву тарифного плану, по умовах якого обслуговується абонентський номер

«Хто дзвонив»
*100*03*1#
Перевірити статус послуги

*100*03*2#
Підключити послугу

*100*03*3#
Відключити послугу

«Голосова пошта»
*100*04*1#
Перевірити статус послуги

*100*04*2#
Підключити послугу

*100*04*3#
Відключити послугу

*100*04*4#
Відновити пароль за умовчанням

*100*04*5#
Перевірити статус функції доставки голосових повідомлень за допомогою MMS (VM2MMS)

*100*04*6#
Підключити функцію доставки голосових повідомлень за допомогою MMS (VM2MMS)

*100*04*7#
Відключити функцію доставки голосових повідомлень за допомогою MMS (VM2MMS)

«Антивизначник номеру»
*100*07*1#
Перевірити статус послуги

*100*07*2#
Підключити послугу

*100*07*3#
Відключити послугу

«Мобільна РАЦІЯ»
*100*08*1#
Перевірити статус послуги

*100*08*2#
Підключити послугу

*100*08*3#
Відключити послугу

*100*08*4#
Налаштувати послугу

MMS, WAP GPRS, Інтернет GPRS, «Мобільне TV»
*100*11*2#
Підключити послугу

*100*11*3#
Відключити послугу

*100*11*4#
Налаштувати послугу

«Повідомити мене»
*100*12*1#
Перевірити статус послуги

*100*12*2#
Підключити послугу

*100*12*3#
Відключити послугу

«Повідомити про мене»
*100*13*1#
Перевірити статус послуги

*100*13*2#
Підключити послугу

*100*13*3#
Відключити послугу
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення Black »

Відтепер Ваш бізнес, пов’язаний з доставкою вантажів і транспортних перевезень, буде завжди під контролем! З новою послугою «Навігатор» від «Київстар Бізнес» Ви зможете відслідковувати й координувати пересування транспортних засобів, товарів і вантажів, а також співробітників за допомогою офісного комп’ютера.
Переваги послуги:

Ефективна координація й контроль за пересуванням транспорту, кур’єрів, торговельних представників, і т. п..
Низькі стартові витрати.
Простота підключення послуги за допомогою системи «Мій Київстар».
Простота користування послугою через Інтернет за допомогою нескладного й зрозумілого інтерфейсу.
Об’єктивність і оперативність одержання інформації.
Зниження ймовірності використання транспортних засобів не за призначенням.
Широке національне покриття.
Для користування послугою «Навігатор» досить мати підключення до мережі «Київстар» на умовах бізнес- або корпоративного обслуговування й комп’ютера з доступом до мережі Інтернет.

Підключити послугу може координатор організації (співробітник Вашої компанії, що вирішує питання обслуговування співробітників Вашої організації в компанії «Київстар») за допомогою системи «Мій Київстар».

ТарифиТарифікація складається з абонентної плати та запитів щодо визначення місцезнаходження мобільного телефону.
Абонентна плата залежить від кількості співробітників, місцезнаходження яких планується визначати.
Кількість співробітників
Абонентна плата, грн

До 5 включно
Безкоштовно*

До 10 включно
200 грн (20 грн за одного співробітника)

До 50 включно
900 грн (18 грн за одного співробітника)

До 100 включно
1500 грн (15 грн за одного співробітника)

До 500 включно
5500 грн (11 грн за одного співробітника)

Від 501 і більше
6000 грн (менше 12 грн за одного співробітника)

Вартість визначення місцезнаходження одного номера телефону — 0,50 грн.
Ви можете відправити SMS — повідомлення з комп’ютера за допомогою послуги «Навігатор». Вартість відправки одного повідомлення — 0,10 грн.
Тарифи наведені з урахуванням ПДВ та без урахування збору до Пенсійного фонду, та можуть бути змінені після 01.08.2008.
Вартість пакета запитів:
Кількість запитів
Вартість, грн

50
Безкоштовно*

150
72

500
231

1 500
556

3 000
944

7 000
1 944

10 000
2 407

20 000
4 444
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення TORRY »

Саня писав:Я задоволений якістю послуг Київстар. За цим показником я б його поставив на перше місце. МТС останнім часом розчаровує :-(
Звичайно, хотілося б відміни ПЗЗ. Мови про це багато, а на ділі получається, що зв'язок потрохи дорожчає. Наприклад, якщо минулий рік SMS з Djuice на всі номери по Україні відправляв лише по 10 коп. за штуку (без ПФ), то зараз - лише всередині мережі. Решта - по 25 коп.
Ви самі розумієте шо пишете :shock: ? МТС розчаровує, мабуть тим, що якраз у свому ТП "Супер" ПЗЗ відмінили, а КС мабуть радує тим, що на цей тариф нічим так і не відповіли....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення Black »

Я теж Київстаром задоволений. Якість звязку не гірше як в МТС. Краща програма лояльності, бо як прийшло МТС, тепер за їхні бонуси нічого не візьмеш. :D Акційних телефонів нема або невигідно брати. Абонентні плати, в пакеті супер 50! грн, плата за зєднання. Коротше кажучи, зараз на контракті бути взагалі не вигідно. Таке враження, що МТС хоче позбутись контрактників. А на препейді ще нормально, можна користуватись. А в Київстарі супер-умови для корпоративів. Ну а росіяни як завжди, хочуть нас обібрати. Нормальний развод - МТС і Джинс обєдналися в одну мережу, в мене валяється пакет Джинс новорічний, де 3 хв на Джинс безкоштовно щодня, на МТС-ні номери не подзвониш безкоштовно. Ось таке "об'єднання"... развод чистої води. І ще одно на рахунок МТС, зараз нових послуг не вводиться взагалі, на ящик приходять новини замовляти мелодії, всякі лохотрони і що в папуа-новій гвінеї зявився роумінг-партнер...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення buxter »

Не можу сказати, що розділяю твоє задоволення Київстаром. Корпоративними тарифами їхніми ніколи не користувався, тому не знаю, хороші вони чи ні. На рахунок припейда (який у мене другою сімкою в телефоні) - до звязку особливих претензій нема. До ціни - є і дуже багато. Якби не ціна, зробив би Київстар основним номером ще 2 роки тому. Але зараз над цим навіть не задумуюся. Супер МТС для контракту мені теж не подобається, але мене цілком влаштовує тариф "Перший". Київстарівський аналог "З нами краще" виходить дорожчий в рази. По суті мені від телефону треба голосовий звязок і смс. І те, і друге у мене працює одинаково добре і на МТС і на КИївстарі. Інтернетом користуюся через МТС.
Можливо, якби в мене був дорожчий апарат з підтримкою 3g я би спробував інтернет Утела через роумінг київстара. Але мобільний інтернет мені потрібен рідко Edge від МТС вистачає.
Купувати дорогу цяцьку просто так не збираюся.
Висновок. Київстар - це дорого. Я хочу дешевше. Тому вибираю МТС.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення Black »

Тарифный план Эксклюзивный VIP
Абонентская плата 3 грн.
Исходящие звонки в пределах Украины 0,40 грн
Исходящие звонки на других операторов 0,65 грн
Исходящие звонки в пределах сети Киевстар 0,25 грн
Исходящие звонки в пределах корпорации 0,03 грн.
Плата за соединение звонка 0,00 грн
Головне, що немає ПЗЗ. Вона зїдає дуже велику частину коштів. А часто буває, що зв'язок розривається і ти ще й за це платиш.
В МТС ж це не хочуть відміняти, бо це їм невигідно. В принципі зараз маючи Київстар і МТС Супер (виключно для дзвінків на МТС, бо платити 1,27 за першу хвилину на інші номери насьогодні я думаю це дуже дорого!!!) можна непогано економити.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення Black »

Сьогодні не працював зранку Київстар десь півгодини в районі Глобусу. Покриття не було, інколи зявлялось ненадовго. При спробі дзвонити з стацонарного на номери Київстар, вмикався факс... :(
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення TORRY »

black писав: Нормальний развод - МТС і Джинс обєдналися в одну мережу,...
Де тут развод не бачу, чесно кажучи, треба ж не лише про себе думати, мені наприклад це навіть дуже на руку, а всім тим людям шо на Супер перейшли, вони ж можуть тепер на халяву звонити як на МТС так і на Джинс..
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини КиївСтар

Повідомлення TORRY »

У "Киевстара" отобрали международный рейтинг
Рейтинговое агентство Standard & Poor отозвало долгосрочный кредитный рейтинг лидера украинского оператора мобильной связи компании "Киевстар".

Отозваны рейтинги ЗАО "Киевстар GSM" ("ВВ-"), а также рейтинг приоритетных необеспеченных обязательств ("ВВ-"), присвоенный сертификатам участия в займе "Киевстару", выпущенным Dresdner Bank AG (A/Негативный/А-1).
http://24.ua/news/show/id/46129.htm
Відповісти