PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення RayeN »

Щодо УМЗ та Кучмастар я не знаю, але Лайф дійсно буде\хоче (якщо буде) будувати мережу на базі HSDPA, що вважаєть 3.5 ж... Це якраз надбудова над UMTS.
Ніби все і добре, тільки ліцензію на будівництво даного типу мережі, вона, наскільки я знаю, ще не одержала...
Будем чекати... Тому як в ПіплНет я трохи розчарувався.
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

RayeN писав:Щодо УМЗ та Кучмастар я не знаю, але Лайф дійсно буде\хоче (якщо буде) будувати мережу на базі HSDPA, що вважаєть 3.5 ж... Це якраз надбудова над UMTS.
Ніби все і добре, тільки ліцензію на будівництво даного типу мережі, вона, наскільки я знаю, ще не одержала...
Будем чекати... Тому як в ПіплНет я трохи розчарувався.
Чому розчарувався? Через те, що вони вони будують мережу тільки на базі 1xEV-DO?
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення RayeN »

Також наївно сподівався, що маючи 3ж телефон (UMTS), зможу вставити туди картку і користуватись всіма перевагами 3ж...
А купувати ще один девайс за немалі гроші, до того ж вибір їх ну дуже вже обмежений, тільки для мобільного інтернету - та ну його ...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

RayeN писав:Також наївно сподівався, що маючи 3ж телефон (UMTS), зможу вставити туди картку і користуватись всіма перевагами 3ж...
А купувати ще один девайс за немалі гроші, до того ж вибір їх ну дуже вже обмежений, тільки для мобільного інтернету - та ну його ...
Добре, що підказав, а то я так само думав зараз 3G телефон купувати. Але також резону не бачу. Дорого коштують і поки в нашій країні ще ця система нормально запрацює, з'являться нові телефони і захочеться чогось нового. А так платиш гроші за телефон з 3G і не знаєш, коли зможеш його використовувати за призначенням.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

RayeN, а ось і приємна інформація про мережу UMTS. :)


Nokia Siemens Networks поможет МТС построить сеть 3G

Корреспондент.net
22 Мая 2007, 01:35

ОАО Мобильные Телесистемы (МТС), крупнейший оператор сотовой связи в СНГ и компания Nokia Siemens Networks объявили о сотрудничестве в области строительства сети третьего поколения (3G) в московском регионе.

МТС в 2007году планирует потратить приблизительно $150-200 млн на строительство сети 3G, сообщила компания. В дальнейшем затраты планируются на том же уровне при условии, что услуги будут востребованы абонентами, говорится в сообщении.

Nokia Siemens Networks поставит МТС базовые станции и контроллеры третьего поколения, аппаратно-программный комплекс для организации услуг передачи данных, а также мультивендорную систему управления сетью.

Как сообщает пресс-служба МТС, Nokia Siemens Networks построит "под ключ" 3G-сеть и обеспечит последующее техническое обслуживание сети. В настоящий момент МТС уже использует коммутационную подсистему (core network) производства Nokia Siemens Networks в Москве.

По плану строительство сети UMTS начнется летом текущего года. Концепция Nokia Siemens Networks по оптимальному совмещению базовых станций различных стандартов на одной площадке позволит МТС при развертывании сети UMTS использовать существующие технологические площадки с установленным оборудованием GSM. Все новые площадки будут сразу готовиться для размещения оборудования 3G.

МТС - один из крупнейших операторов мобильной связи в России и странах СНГ. Вместе со своими дочерними предприятиями обслуживает более 74,16 млн. абонентов. Население 87 регионов России, а также Беларуси, Украины (оператор UMC), Узбекистана и Туркменистана, где МТС и ее дочерние предприятия имеют лицензии на оказание услуг в стандарте GSM, составляет более 230 млн. человек. С июня 2000 года акции МТС котируются на Нью-Йоркской фондовой бирже. Крупнейшим акционером МТС является АФК Система, владеющая 52,8% акций.

Nokia Siemens Networks (NSN) - совместное предприятие созданное финским производителем мобильных телефонов Nokia и многопрофильным немецким концерном Siemens. Nokia и Siemens владеют в новом предприятии равными долями.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

PEOPLEnet разом з китайцями почали постачання 3G телефонів

Кореспондент.net
15 Червня 2007, 15:30

Один з найбільших китайських виробників телекомунікаційного устаткування корпорація ZTE Corporation і оператор послуг мобільного зв’язку стандарту CDMA Телесистеми України (бренд PEOPLEnet) почали постачання мобільних 3G телефонів ZTE Evolution.

Мобільні 3G телефони ZTE Evolution підтримують R-UIM карту, швидкісну передачу даних EV-DO і функцію Fastap.

R-UIM (Removable - User Identity Module) карта це чіп, зовні схожий на SIM-карту в GSM мережах і використовується для ідентифікації абонента в мережах стільникового зв’язку стандарту CDMA.

Функція Fastap дозволяє набирати текст на клавіатурі мобільного термінала як на клавіатурі комп’ютера оскільки між стандартними цифровими клавішами телефону розташовуються додаткові буквені.

На даний момент оператор надає абонентам послуги високошвидкісного Інтернету і "відео на запит", а найближчим часом планує запуск послуги відеотелефонії та мобільного телебачення.

І знову ці китайці... :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

Viktor писав:
RayeN писав:Також наївно сподівався, що маючи 3ж телефон (UMTS), зможу вставити туди картку і користуватись всіма перевагами 3ж...
А купувати ще один девайс за немалі гроші, до того ж вибір їх ну дуже вже обмежений, тільки для мобільного інтернету - та ну його ...
Добре, що підказав, а то я так само думав зараз 3G телефон купувати. Але також резону не бачу. Дорого коштують і поки в нашій країні ще ця система нормально запрацює, з'являться нові телефони і захочеться чогось нового. А так платиш гроші за телефон з 3G і не знаєш, коли зможеш його використовувати за призначенням.
Був у Львові не так давно, мій телефон підтримує 3G UMTS (W-CDMA) не бачит мережі піпл-нета. Специфічний телефон потрібен :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

По подсчетам аналитиков компании iKS-Consulting, количество абонентов оператора 3G-связи компании «Телесистемы Украины» ( TM PeopleNet) в июне увеличилось на 33% и составило 25 тыс.Об этом сказано в предоставленном «proIT» отчете компании.

Напомним, «Телесистемы Украины предоставляют услуги высокоскоростного доступа в Интернет (до 2,4 Мбит/с), голосовой связи, мультимедиа в Киеве, Днепропетровске, Харькове, Одессе, Симферополе Львове, Донецке и Кривом Роге.в стандарте 3G в диапазоне 800 МГц, сетевой код 092.

В развитие Peoplenet будет инвестировано 180 млн.долл. до конца 2007 года, что позволит оператору предоставить услуги во всех областных центрах Украины. До конца 2009 года PEOPLEnet предоставит услуги третьего поколения для 79% населения Украины.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

Свято Нового року з подарунками для майбутніх та існуючих клієнтів PEOPLEnet настає 16 липня. І триває по 30 вересня 2007 року!

Скажіть «до побачення» минулому, та привітайте новий рік, майбутнє.

Забудьте у новому році про часи, коли в Інтернет ходили через провід у стіні.

Просто підключіться до кращого безпровідного Інтернету від PEOPLEnet на один рік, і ви не захочете вже повертатися у часи незручного повільного конекту.

Гуляйте містом з Інтернетом. Подорожуйте Україною з Інтернетом. Швидкісний Інтернет буде у вас усюди, де є покриття PEOPLEnet.

Справжній Новий рік не обходиться без сюрпризів, тож і PEOPLEnet дарує вам при підключенні найсучасніші телефони нового покоління, що дадуть вам відчути переваги 3G-зв’язку:

найякісніший голосовий зв’язок,
високошвидкісний безпровідний Інтернет на середній швидкості 400 Кбіт/с.
Обирайте подарунки самі та приходьте за ними до магазинів PEOPLEnet і наших дилерів.

Вартість підключення на рік, грн Подарунок* Щомісячний трафік протягом року, включений у тарифний план, Гб
1500 Motorola V3с (grey) 1, 25
1500 Motorola V3с (pink) 1, 25
1500 Motorola L7c 1, 25
1500 ZTE Evolution 1, 25
600 Pantech PC7300 0.5
600 LG TD636 0.5
* за умови підключення та внесення авансу згідно з вашим тарифним планом, вартість телефону становить 1 грн
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Belamor »

Щось не бачу я великого прориву цього оператора. Та й очікуваного буму шось немає. Покриття маленьке. Дивно. Видно МЕТЕСЕ і КУЧМАСТАР давлять.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

В Луцьку так вроді і не зявився, а обіцяли до кінця 2007-го...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Belamor »

Ага. До кінця 2007 року у всіх обласних центрах. А жаль ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення TORRY »

Belamor писав:Ага. До кінця 2007 року у всіх обласних центрах. А жаль ...
Просто працюють погано того й нема результату, якщо б вони запропонували гарні ціни й хороше покриття до них би черга вишукувалась, а говорити, що їх хтось давить це найпростіше, імхо...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Belamor »

Раз дьорнувся МТС - значить я попав в точку.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

Кому треба оператор який пропонує послуги стандарту, для якого треба спеціально купувати телефон??? Думаю лише для інету в місцях, де неможливо його підключити іншим способом.
Відповісти