Утел 3G від Укртелекому

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення SunSeth »

Може, це й суб"єктивно, але я теж з приходом "Яйця" відчуваю дискомфорт, хоч користуюсь їх послугами з початку 2001 р. Нові тарифи - нічим в кращу сторону не вирізняються. Прийшло СМС - хочете продовжити свій "Різдвяний" відправте СМС. Відправив - подякували теж СМС-кою, ніби продовжили. Через кілька днів знов те саме СМС :shock: Це що означає, що насправді, нічого (за мої ж гроші) не продовжили і знов треба відсилати - продовжувати ? Чи вони облік ніякий не ведуть, кому що відсилають ? Чєм больше СМС "Я нє лох - тєм больше ти нє лох" ? Далі... кілька днів тому тупо пропав ЖПРС і не тільки в мене. Відправив СМС на повторну активацію - відповідь прийшла через кілька годин серед ночі(!) - я аж підскочив з просоння, типу у вас все вже активовано тири-пири, але тільки після цього запрацювало. Якшо до Нового року в кращу сторону нічого не зміниться, то зміню ці "яйця" на щось інше.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Угу з такою політикою абонентів втратять чимало... Через 3 дні має бути акція, принаймі УМЗ так пускало. Побачим, що маркетологи придумали цікавого... Я думаю багато хто чекає акції, тим більше, якщо почнуть масово переводити в нові пакети. З таким тарифом як Вільний далеко МТС не зайде, тупо було таке пропонувати...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

black писав: З таким тарифом як Вільний далеко МТС не зайде, тупо було таке пропонувати...
мабуть, просто хотіли подивитися що з того тарифу вийде, потестити одним словом....потестили? :evil: ..думаю, скоро ми мали б побачити щось дійсно варте уваги, та й новинки якісь пора вводити.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення buxter »

Читав на Мабілі, що передноворічні акції плануються на 19 листопада. так що доведеться ще трохи почекати.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

це вже цікавіше...а що саме пропонуватимуть?( якщо в курсі )
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

До речі дзвінки з міського на мобільні Utel-у коштують в 2 рази дешевше - 60 коп. До речі, хто знає, коли планують запустити 3Ж в Луцьку?
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

black писав:До речі дзвінки з міського на мобільні Utel-у коштують в 2 рази дешевше - 60 коп.
це в цьому році, а з наступного Укртелеком вроді піднімає тарифи на 20 відсотків.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

на міські розмови по стаціонарному телефону.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

А з стаціонарного на нестаціонарні хіба ціни не піднімають?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

ні
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Філософ »

А взагалі - фігня той совок.
Я прочитав багато відгуків про Утел. І висновки:
1. Ціни - не ахті ;)
2. Поки дойде до Луцька, то фіг зна скільки часу пройде.
3. Нема препейду.
4. Найголовніше. Гівняна система обслуговування (всякі кол-центри і т.д.). Вибачте, якщо мені при проплаті за ОГО його не можуть три тижні підключити, то що можна казати за мобільний зв'язок цієї ж установи????
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

хоча мій провайдер і гівняний, але на ОГО я б точно не підключився. памятаю. як появилася така думка, так мені в довідковій сказали, " прийдеться почекати 3 (ТРИ !!!!) місяці, бо в нас багато заявок", це при тому, що я був готовий поставити собі укртелекоміський телефон, тобто зараз вальнути так немало грошенят для їхньої контори...а вних, бачте черга, заявки якісь,.... хто ж так з клієнтами працює. ? дійсно, совок....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Бо це підхід такий. Рекламу крутять по всім каналам, приходиш - нема можливості, багато заявок. Раніше так само було з УМЗ - приходиш а телефонів немає, а бігборди з рекламою і реклама по теліку йде. Може це тому що ми живемо в цьому селі?
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення SunSeth »

black писав:Може це тому що ми живемо в цьому селі?
А може це тому, що село в нас (в головах) живе ? Ми ж самі готові терпіти, чекати, випрошувати. У цивілізації б"ються за клієнта, в нас клієнт має битись за послугу. І пофіг чи то мобільний зв"язок, чи інтернет, чи гаряча вода.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Яким чином битися? Подавати в суд, що крутять рекламу і приходиш "нема технічної можливості" чи чекати треба 3-6 місяців, поки вони соізволять прийти поставити. Якщо стільки замовлень, то треба збільшувати штат. Послуги повинні бути якісні. Я думаю суд навіть якщо і виграєш це забере багато часу і нічого не заробиш. Моральну шкоду від перегляду недобросовісної реклами велику не збриєш. Бо людина в нас явно не на першому місці. Якби подивився рекламу, прийшов, того немає, що рекламують, подав в суд, зняв з них пару тисяч доларів, то тоді б вони може щось робили.
Відповісти