Утел 3G від Укртелекому

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

та ні, ну який суд? ви про що? так ніби не знаєте де живемо...вихід ? - вихід тільки один, чекати, що появляться конкуренти, чим більше їх буде, тим більше ймовірності, що за нас ( клієнтів ) будуть боротися. Після глюків свого провайдера, я почав серйозно задумуватися на альтернативою, наразі її немає, але ж рано чи пізно появиться...МТс обіцяє покрити своїм коннектом всі обласні центри в наступному році. варіант, якщо модем не буде дорого коштувати ( на нього зараз доречі діє знижка ), то я ОДНОЗНАЧНО зменшу свій пакет послуг на теперішньому провайдері, а зекономлену сумму перекину на МТС. Привалить до нас в місто Утел - задумаюсь над Утелом, буде ще хтось - прозондую і його.....такщо вихід - це конкуренція ...а як інакше, не стояти ж мені з плакатом під дверима провайдера.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Кабинет министров Украины утвердил план приватизации монополиста фиксированной связи и владельца единственной в этой стране лицензии на сотовую связь третьего поколения - "Укртелекома". Государство намерено продать в ходе инвестиционного конкурса контрольный пакет акций предприятия (67,8% акций), оставив за собой блокпакет (25% плюс одна акция). По словам заместителя руководителя Фонда государственного имущества (ФГИ) Дмитрия Парфененко, в течение месяца будут сформированы предложения по выделению из "Укртелекома" сетей, обслуживающих спецпотребителей услуг связи, а также условий самого конкурса. Оценка выставляемых государством на продажу акций состоится в феврале-марте.

Аналитик KBC Securities Ukraine Юрий Алексеенко добавляет в число претендентов акционеров оператора «Астелит» - System Capital Managment донецкого бизнесмена Рината Ахметова, а также турецкий Turkcell. По оценкам аналитиков, контрольный пакет «Укртелекома» будет продан весьма дорого, ведь одна только премия за контроль над мобильным рынком (без учета основных активов предприятия) составляет порядка $3-4 млрд.

http://telecom.cnews.ru/news/top/index. ... /07/286882
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

Хм, ну то що слони матимуть ліцензії - то факт, от цікаво, що лайф хоче влізти в тєму...білайну ж простіше, вони з Утелом роумінг матимуть ( ну принаймні так обіцяють )...
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення TORRY »

"Укртелеком" уходит в минус
Доход телекоммуникационной компании "Укртелеком" в 2007 году вырос по сравнению с 2006 годом на 1,8% и составил более 8 млрд грн. Валовая прибыль оператора составила 1,597 млрд грн (на 2,6% выше показателя 2006 года). Чистая прибыль – 267,19 млн грн, что на 42,9% меньше, чем в 2006 году. Причем IV квартал "Укртелеком" вообще закончил с убытком в 3,7 млн грн. такие данные раскрыла Госкомиссия по ценным бумагам и фондовому рынку.

«Монополист фиксированной связи ОАО «Укртелеком» (79% рынка) может закончить 2009 г. с убытком около 140-150 млн. грн., если сохранится отрицательная тенденция изменения показателей прибыльности компании», - такой прогноз сделала ИК «Юпрас Капитал», основываясь на финотчетности оператора за 2002-2007 гг"

Я думаю о 3Ж от УТ можно на время забыть..., надеятся надо на слонов.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

я таким цифра м особливої віри не йму, хоча, знаючи наш Укртелеком, все може бути
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення TORRY »

Мне кажется главный меседж всех таких новостей - ничего хорошего от УТ не ждите, "наши" люди им занимаются, мы сейчас аккуратно там все развалим, приватизируем, а потом видно будет...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Це буде як зробив Велком, створили оператора Мобі, поставили вишки в обласних центрах і продали Білайну...
А тут Укртелеком з ліцензією на 3G, так само поставлять вишки в обласних центрах + роумінг Білайна і продадуть.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення TORRY »

SunSeth, тобі пощастило! нема у тебе таких друзів, як у мене - я на ніч завжди(!!!) телефон виключаю :D ...,Чесно кажучи уже набридли ці розмови про ребрендинг МТС, нічого там не змінилося, не знаю чи це добре чи зле.., я особисто перейшов на МТС Копййку оскільки не є любителем довго говорити ні про що, і мені дуже навіть подобається...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Секретаріат президента заявляє про необхідність приватизації "Укртелекому" в 2008 році.
Про це на брифінгу в п'ятницю заявив перший заступник глави секретаріату Олександр Шлапак, повідомляє Ліга.

"Я не згодний з позицією Віктора Федоровича (Януковича). Нам необхідно було приватизувати "Укртелеком" ще кілька років тому, далі тягти не можна", - підкреслив він.

За його словами, два роки підряд фінансовий план "Укртелекому" складається зі збитками. Крім того, "Укртелеком" виконує деякі соціальні функції по наданню провідного телефону для жителів сіл.

"У 2005 році був найкращий момент для приватизації. Зараз уже час втрачений. "Укртелеком" втрачає свої позиції з розвитком мобільних операторів. Інвестори вкладають свої кошти саме туди", - підкреслив Шлапак. Він також відзначив необхідність залучення інвесторів з Європи, Америки й Азії.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення TORRY »

"Укртелеком" приватизируют до июля 2008 года
ОАО «Укртелеком», а также ключевые химические и энергетические предприятия будут приватизированы за три-четыре месяца, до июля 2008 года. Об этом сообщила премьер-министр Украины Юлия Тимошенко , выступая на конференции «Украина-ЕС: навстречу общим вызовам» в Брюсселе.
http://proit.com.ua/telecom/2008/03/11/105503.html
3Ж будет строить уже та компания которая купит УТ, если их купят МТС это будет самый лучший вариант .., ИМХО.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Утел 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Зараз проходить крута PR-акція від Утелу біля Слона:
ABCD0006.JPG
ABCD0007.JPG
Волає музон і реклама Утел
:lol: :lol: :lol:
gigioli
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Чет 04 березня 2010 р. 15:35
Стать: чоловіча

Утел 3G від Укртелекому

Повідомлення gigioli »

ВАТ «Укртелеком» та ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем» підписали угоду щодо відкриття з 3 березня 2010 року національного GSM-роумінгу у мережі «Київстар» абонентам мобільного зв’язку «Укртелеком».
ВАТ «Укртелеком», який надає послуги фіксованого зв’язку та послуги мобільного зв’язку за технологією UMTS/WCDMA, і ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем», який надає послуги мобільного зв’язку стандарту GSM 900\1800 та послуги фіксованого зв‘язку, підписали угоду щодо відкриття з 3 березня 2010 року національного GSM-роумінгу для абонентів мобільного зв’язку «Укртелеком» у мережі «Київстар» .
Деталі тут
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Утел 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Я так розумію з брендом Утел покінчено:
22 березня, 2010
Шановнi вiдвiдувачi сайту http://www.utel.ua! Вся актуальна iнформацiя про послуги мобiльного зв'язку представлена на сайтi http://ukrtelecom.ua
Таке розміщено на сайті Утелу.
А на сайті укртелекому зявились нові необмежені мобільні тарифи:

«ОГО! Мобільний 256» до 256 кбіт/с до 128 кбіт/с Необмежено 60 Мбайт 60
«ОГО! Мобільний Необмежений» Необмежена Необмежена Необмежено 5120 Мбайт 120
Зміна тарифного плану на тарифний план з меншою абонентною платою 20 грн з ПДВ
(одноразово, за кожну зміну)
* Вартiсть трафiку в національному роумінгу понад врахований до пакета обсяг, грн/Мб 0,40

http://ukrtelecom.ua/services/customers ... /internet/

Тобто за 120 грн можна отримати безлімітний інтернет. :)
Відповісти