Новини Life:)

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Re:

Повідомлення TORRY »

buxter писав:
black писав: Якщо Ви уже абонент life:), замовте фантастичну пропозицію та отримайте 2006 хвилин у мережі life:) лише за 20,06 грн.

1 хвилина — за 1 копійку!

Що скажете?
1. А нащо стільки хвилин по одній копійці, якщо є вільний лайф - по 0 копійок.
2. Виговорити 2006 хвилин за місяць - можуть вуха повідпадати. Краще не треба :o
Уже далі 0 нема куди зменшувати, просто оператор не має вже як себе рекламувати, от і перекладають з пустого в порожнє... 2там по 0, а там безкоштовно"..., все це ми знаєм, ше б якість звязку підтянут було б добре..
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Новини Life:)

Повідомлення Orchid »

А почему бы не быть дешевому оператору немного качественнее? тогда у лайфа не было бы конкурентов, но этого он не делает, поэтому и уступает.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення TORRY »

Мені здається, якби Лайф був трішки дорожчим, але в той же час якість послуг була б кращою, люди б їх сприймали набагато краще, ну нікому не подобається перезвонювати по 10 раз щоб погворити пару хвилин, навіть не зважаючи на невисокий тариф на звінки всередині мережі...
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Новини Life:)

Повідомлення Orchid »

В мене лайф взагалі періодично зависає. Не можу сказати, що я дзвоню по 10 разів, щоб додзвонитися, коли він є, але коли він пропадає, то взагалі непереливки, бо тоді телефон стає найнепотрібнішим аксесуаром. Добре, що є ще набір карточок, які я ношу у гаманці і постійно змінюю, так мені з ними надійніше. :D Правда я з лайфа звоню лише на один номер.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

Зараз новий тариф 25 коп по всій Україні без ПЗ. Непогано, якби якість звязку була.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новини Life:)

Повідомлення buxter »

25 копійок - це тільки затравочка - 100 хвилин на місяць. А потім так, як на старому простому Лайфі - по 50 коп. в хвилину. Про це дівчатка в червоних кепочках, які його так активно просувають, нічого не говорять. :mad:
50 коп. в хвилину на всі напрямки, погодьтесь, на даний момент не дуже актуально.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

Вже декілька днів з міського неможливо подзвонити на Лайф... дуже круто...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

На форумі прочитав, що Лайф роздавав зарядки. А сьогодні побачив на фото як вона виглядає - http://itnews.com.ua/rv/111.html
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Новини Life:)

Повідомлення Саня »

Хто вже користувався такою "зарядкою"? Cеред мінусів в статті значиться неможливість купити такий ЗП. Я думаю, ми не сильно втратили :-)
Що там від однієї пальчикової батарейки можна назаряджати? Максимум зо 2 рази зарядити телефон в дорозі, а так користі від неї не багато.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

Єдине, що зручно заряджати десь в автобусі чи поїзді, коли немає можливості підєднати мережеву чи автомобільну зарядку.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення flip1715 »

З 29.09.08 для всіх індивідуальних тарифних планів вартість відправлення SMS повідомлення на номери українських мобільних операторів становитиме 0,35 грн., вартість відправлення MMS повідомлення по Україні складатиме 0,70 грн.; вартість відправлення міжнародного SMS повідомлення складатиме 0,70 грн., міжнародного MMS повідомлення – 1,40 грн.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення TORRY »

Ось вам і дешевий оператор! Шкода що тарифи вже вищі ніж у слонів по деяких аспектах, а якість залишилась все на тому ж рівні, як таке взагалі може бути???
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення flip1715 »

лайф мабуть рішив відпрацьовувати гроші... думаю, з самого початку було очевидним, що халява рано чи пізно закінчиться...ось воно-почалось :(
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення TORRY »

Шкода шо так швидко, де ж тоді була ота халява? Спочатку надіялись, що тарифи лишаться низькими, а якість покращиться, а дочекались до того, що і ціни піднімають і якості скоро ше не буде.., мабуть все таки варто маті декілька сім карт, щоб не жалко було потім номер викидати..
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення flip1715 »

еге ж...сітку так і не збудували толком. підозрюю, що нас чекають ще "сюрпризи"....цікаво, як на це реагуватимуть клієнти, які не відзначаються особливою лояльність до оператора
Відповісти