Новини Life:)

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Все одно це дуже мало.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Як перетворити звичайний Новий рік на Ультра Новий рік?
Відповідь очевидна — тарифний план «Ультра» для абонентів business life!

Скористайтеся ультраможливостями: підключіться до business life до 31.01.2006 та збережіть усі переваги тарифного плану «Ультра» протягом усього терміну дії Додаткової Угоди.

А ще знижки на телефони до 310 грн. у мережі дилерських магазинів life:).

Дзвінки в усіх напрямках по Україні коштують 50 копійок за хвилину, а всередині мобільної корпорації — лише 10 копійок за хвилину (послуга «Мої Колеги»).

Для заснування мобільної корпорації достатньо 4-х абонентів!



Послуги зв’язку Корпоративний тарифний план «УЛЬТРА»,
грн./хв.
Дзвінки всередині мобільної корпорації 0,20 (0,10 за умови активації послуги «Мої Колеги»)
Дзвінки всередині мережі life:) 0,50
Дзвінки на номери фіксованого зв'язку України 0,50
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв'язку України 0,50
Плата за з'єднання (дзвінки на номери фіксованого зв’язку та номери інших операторів мобільного зв’язку) 0,30
Тарифи враховують ПДВ та не включають збору до ПФ.

Чесно кажучи, тариф мене зацікавив. Ще б не було плати за зєднання. Хто знає де в Луцьку підключають на контракт Лайф?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ага,

Перелік документів, необхідних для підписання Договору та підключення на умовах Договору.Копія свідоцтва про державну реєстрацію;
Копія свідоцтва платника ПДВ;
Документ, який підтверджує повноваження особи, що підписує Договір.

Так що не катіт...
Samson
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Сер 04 січня 2006 р. 05:01

Повідомлення Samson »

Читай вище, ще в липні я писав, що Луцьк покритий 3ма БСками. Причому інформація ця була від людини якій треба вірити.


:shock:

Звідки така інформація? В Луцьку як мінімум 20 станцій. Прикинь якби таке місто як Луцьк було покрите менше ніж 20 базовими станціями стандарту GSM 1800 ? :P
Ви б напевне для того щоб розмовляти по мобільному телефону записувалися б в чергу :)
SAMS-RIPE
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Херовий звязок в них. Принаймі в Луцьку. То рахунок неможливо перевірити, то дозвонюєшся з 5-го разу.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

МНЕ ЛАЙФ на халяву достался с акциооными 500 мин 500смс
смсы я не юзаю принцымияльно а минуту за три месяца спустил )))
траблы со связью у них были... ну не с самой связью а с доп услугами ет правда
траблы с сетью возможны сейчас если вы отъедите от луцка немного.... и вапше на волыни помимо луцка всего 3 БС (базовых станции) скока в луцке счас .. я не помню на вскидку уточню и напишу если ето когото волнует.... однако их количество СООТВЕТСТВУЕТ еквивалентному количеству БС других операторов И ДАЖЕ больше чем у них (поскольку KS и UMC юзают еще и 900 диапазон который в 1.5-2 раза более дальнобойный но и востолько же если не больше менее вместительный( имеется ввиду кол-во одновременных разговоров)- ети мои пояснения все конечно ОЧЕНЬ упрощенные и НЕ описывают технических принципов функционирования сотовых сетей
и приведены только для того чтоб обозначить что Астелит ( тм LIFE) луцк покрыл на 110% область на 0.00% .... однако работы по покрытию автотрасс ведуться по слухам ровенская частично уже покрыта - не проверял , а также поговаривают чтто львовская и ровенская области покрыты на 70% по площади а ефективное покрытие до 90%

если чё не понятно или есть вопросы то пишите - я отпушусь при первой возможности :)
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
butmax
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 109
З нами з: Пон 28 лютого 2005 р. 16:20
Стать: чоловіча
Звідки: Луцк

Повідомлення butmax »

И кто тебе звонит? Цена минуты 2,5 грн :x
Мафию нельзя победить, её можно только возглавить
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

Banzai, Мені так само він дістався. Але ці 500 хв. і смс. чьота не прийшли. Говорять одне а роблять інше.butmax, Мені зараз багато хто звонить бо майже всі мої друзі перейшли на Лайф
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зустрічайте весну з life:) і «Schwarzkopf & Henkel»!

Придбайте продукцію компанії «Schwarzkopf & Henkel» на суму 20 гривень у мережі косметичних магазинів ДЦ та гарантовано отримайте: Пакет для підключення до мережі life:) (Пакет для підключення містить 5 гривень на бонусному рахунку для дзвінків всередині мережі та на номери інших операторів мобільного зв’язку.)

Період проведення акції:
21 березня — 24 березня 2006 року,
28 березня — 31 березня 2006 року,
та 4 квітня — 7 квітня 2006 року.
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

black, Я вже стількі таких пакетів повигравав що немає куди їх дівати. Які хоч маю від Джинса До Лайфа і в мене їх дафіга. Так шо я зараз цими акція ми не цікавлюсь маю собі один лайф і мене хватає :) :) :twisted:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мені потрібен джинс, там де 0 на 1 номер. Немає в тебе такого?
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

за задовбав цей Лайф!спочатку була лафа-денег галяк уходило-а тепер підняли тарифи у два рази і галяк!фу-фу
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Для абонентів, що обслуговуються на умовах передоплати, life:) пропонує тарифні плани «Вільний life:)» та «Єдиний».

Унікальні переваги тарифного плану «Вільний life:)» — вперше на ринку!

0 коп/хв — цілодобове спілкування з усіма абонентами life:);
без плати за з’єднання;
не потрібно обирати лише когось із сім’ї, друзів чи ділових партнерів, щоб спілкуватись за 0 коп/хв, тепер це можливо з усіма абонентами life:).
Відразу після активації SIM-картки зі стандартного стартового пакету life:), стартових пакетів «Наш life:)» та «Легкий старт life:)» абоненту автоматично встановлюється тарифний план «Вільний life:)».



Послуга Ціни за тарифними планами, грн.
«Вільний life:)»  «Єдиний»
Дзвінки на номери мережі life:),
хвилина розмови 0,00 1,00
Дзвінки на номери мережі фіксованого зв’язку,
хвилина розмови 1,00 1,00
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку України,
хвилина розмови 1,00 1,00
Послуга «Чудова Трійка»:
дзвінки на три обрані номери в мережі life:),
хвилина розмови — 0,10
Послуга «Чудова Трійка»:
SMS та MMS на три обрані номери в мережі life:) — 0,10
Плата за з'єднання 0.00 0.00
SMS 0,25 0,25
MMS 0,75 0,75

З 1 листопада 2006 року абоненти, підключені до тарифного плану «Вільний life:)», зможуть продовжувати спілкуватися з усіма абонентами life:) по 0 коп./хв до 31 грудня 2007 року без плати за з'єднання. Крім того, абоненти тарифного плану «Вільний life:)» будуть додатково отримувати 50 безкоштовних SMS для відправлення на всі напрями, включаючи міжнародні. Єдина вимога, яку необхідно виконати для того, щоб спілкуватися без плати за з'єднання й одержувати безкоштовні SMS — щомісяця поповнювати рахунок мінімум на 25 грн. Таким чином, ці гроші не будуть витрачатися на дзвінки всередині мережі life:) і SMS, але, як зазвичай, абоненти можуть витрачати цю суму на дзвінки абонентам інших мобільних операторів, на номери мережі фіксованого зв'язку, на міжнародні дзвінки або одержання інших послуг life:).
Аватар користувача
aruse
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: Чет 03 серпня 2006 р. 19:56

Повідомлення aruse »

Єдина вимога, яку необхідно виконати для того, щоб спілкуватися без плати за з'єднання й одержувати безкоштовні SMS — щомісяця поповнювати рахунок мінімум на 25 грн.


В нас безкоштовно, але при умові ........  :shock:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Оператор себе страхує... крім того, ніхто не заставляє тебе їх тратити. Поповнив і перекинув гроші тим, хто їх витрачає, і всі довольні :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти