Кількість абонентів мобільного звязку

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення TORRY »

Я мав декілька сателітів, але завжди їх тримав вдома, на всякий випадок.., взагалі носити за собою декілька сімок і міняти їх по 10 раз на день не найкраща ідея, а ходити з двома телефонами тупо імхо.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення SunSeth »

Отчет, опубликованный аналитическим агентством iKS-Consulting, свидетельствует о том, что общая абонентская база по состоянию на конец марта немного увеличилась по сравнению с февралем.
Зображення
Согласно данным компании iKS-Consulting, на 31 марта 2008 года в Украине насчитывалось 55,24 миллиона абонентов сотовой связи, что на 0,3% больше по сравнению с февралем 2008 года. Уровень проникновения сотовой связи составил 119%.
По сравнению с предыдущим месяцем общее количество пользователей сотовой связи увеличилось почти на 120 тысяч абонентов. Наибольший вклад в позитивную динамику изменения совокупной абонентской базы внес оператор «Астелит», которому удалось подключить 220 тысяч абонентов. У остальных крупных операторов «Киевстар», «Украинская мобильная связь» (МТС) и «Украинские радиосистемы» (Beeline) наблюдался отток абонентов.
©
Brims
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 18:49
Стать: чоловіча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення Brims »

TORRY писав:Я мав декілька сателітів, але завжди їх тримав вдома, на всякий випадок.., взагалі носити за собою декілька сімок і міняти їх по 10 раз на день не найкраща ідея, а ходити з двома телефонами тупо імхо.
Згоден бигати по місту з карточками якось тупо. добре що перейшов на супер МТС. тепер карточку від лайф лишаю вдома. а то по ній тільки з дружиною говорив.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення TORRY »

Brims писав:
TORRY писав:Я мав декілька сателітів, але завжди їх тримав вдома, на всякий випадок.., взагалі носити за собою декілька сімок і міняти їх по 10 раз на день не найкраща ідея, а ходити з двома телефонами тупо імхо.
Згоден бигати по місту з карточками якось тупо. добре що перейшов на супер МТС. тепер карточку від лайф лишаю вдома. а то по ній тільки з дружиною говорив.
Дружину давно треба було перевести на МТС, хоча там раніше й треба було ПЗс платити.. Добре все таки що цей тариф зявився, свята йдуть треба буде всіх родичів обзвонити... :shock: , можливо й картку лайф треба буде використати, якщо глючити не буде.
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення Orchid »

Останнім часом Лайф дуже сильно глючить. Не знаю з чим це повязано. Але просто перериває деколи навіть через кілька секунд, по кілька разів на день. При чому це коли говориш з тарифу Вільний Лайф, коли платиш за розмову, то трошки краще, але всерівно говорити дуже важко. Всі думали, що з МТС буде таке саме, коли всі будуть на шару мережу грузити, але як виявилось, все набагато краще, ніж найпозитивінших розмовах. На свята теж без усіляких проблем. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення Black »

МТС жахливо працював на Пасху, всі про це говорять. Може вже досить реклами на форумі?
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення buxter »

У мене нормально працював... Правда, я на Пасху в село їздив, далеко. Там нагрузка на мережу все-таки менша. У містах все може бути. Все-таки поява тарифу з безплатними розмовами всередині мережі дається взнаки, особливо коли всім треба за один день обдзвонити купу родичів та друзів ( я тільки по телефону поздоровив 50 людей, а скільки смс відправив - не памятаю...)
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення TORRY »

buxter писав:У мене нормально працював... Правда, я на Пасху в село їздив, далеко. Там нагрузка на мережу все-таки менша. У містах все може бути. Все-таки поява тарифу з безплатними розмовами всередині мережі дається взнаки, особливо коли всім треба за один день обдзвонити купу родичів та друзів ( я тільки по телефону поздоровив 50 людей, а скільки смс відправив - не памятаю...)

Можливо, що і є місця,, де сітка ще не розрахована на велику кількість багатоговорячих абонентів, але це скоріше вийняток, я теж їздив на село недавно, там ще 2 роки назад сітки не було взагалі, тепер є і працює пристойно...
Brims
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 18:49
Стать: чоловіча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення Brims »

доречі по темі - кількість абонентів стільникового звязку у КС за останній місяць зменшилась майже на 200 тис. а в лайфа здаеться невеликий приріст - от і виявляеться що з кс мігрують на лайф
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення TORRY »

Знаєте як пояснюють нові ТП працівники КС? приблизно ось так - "ми не женемося за новими абонентами, головною ціллю у нас є збереження старої абонбази", а ще дехто говорить, що КС боїться перегрузок сітки, "бо кількість абонентів постійно збільшується", вони маюуть останніх данних по 3-ох весняних місяцях не бачили...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення Black »

Количество абонентов сотовой связи (активированных SIM-карт) в Украине в апреле 2008 года снизилось по сравнению с мартом 2008 года на 0,5%, и составило 55,04 млн. человек. Такие данные приводятся в рейтинге компании AC&M Consulting (Россия). По расчетам компании AC&M Consulting, уровень номинального проникновения сотовой связи в Украине снизился со 119,3% в марте до 118,8% в апреле 2008 года.

Лидером по абонентской базе по-прежнему остается компания "Киевстар", число абонентов которой в апреле 2008 года снизилось на 250 тыс., и по состоянию на 31 апреля 2008 года составляло более 23,43 млн. чел.

Следующую позицию занимает компания "Украинская мобильная связь", число абонентов которой в апреле т.г. снизилось более чем на 140 тыс. чел., и по состоянию на 31 апреля составляло более 19,45 млн. чел.

Третью позицию в рейтинге занимает компания "Астелит", число абонентов которой в апреле 2008 года увеличилось на 120 тыс. чел., и по состоянию на 31 апреля составляло 9,56 млн. чел.

У компании "Украинские радиосистемы" (УРС) в апреле 2008 года число абонентов выросло почти на 4 тыс., и по состоянию на 31 апреля составляло более 1,94 млн. чел.

На остальных операторов сотовой связи в Украине в апреле 2008 года пришлось порядка 1,1%. УНИАН

http://mignews.com.ua/articles/302444.html
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення TORRY »

Ось і я про це! У них -250 тисяч а вони кажуть шо бояться перегрузів у сітці, сама гнила відмазка яку я коли-небуть чув... :lol:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення Саня »

Кількість абонентів зменшується і ще й тарифи зменшувати??? Тоді звідки прибутки брати?
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення TORRY »

Саня писав:Кількість абонентів зменшується і ще й тарифи зменшувати??? Тоді звідки прибутки брати?
З таким підходом далеко не заїдеш... :D мені здається розумніше було б створити такі умови при яких кількість абонентів збільшувалась би.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Кількість абонентів мобільного звязку

Повідомлення Саня »

Ще б сказав як це зробити. Вже на сьогоднішній день в нас в Україні кількість абонентів стільникового зв'язку перевершила чисельність населення. Куди далі рости?
Відповісти