Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Закрито
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення absent »

вожможно в ближайшем будущем ЮМС(МТС) начнет заниматся развитием 3Г...
вконце концов осталось не долго... в апреле узнаем какие инновации принесет с собой МТС.. ;-)
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення ddgs »

black писав: Переваги несуттєві і сумнівні... Навіть той же 3G має більш широкі можливості, і це вже мережа нового покоління. А CDMA - це по суті той же самий GSM, друге покоління звязку, вірніше 2.5... Мені здається людям хотілося б передавати великі потоки інформації, зокрема відеозображення, це може 3G. А смисл вводити CDMA не бачу ніякого. Краще мати погану РК-панель, ніж класний ламповий чорнобілий телевізор.

Ты путаешь обычный CDMA c новым. А они принципиально различаются. Что ж касается передачи потокового видео, я лично не вижу особой потребности в таком сервисе в ближайшем будущем, поскольку стоимость передачи данных остается сравнительно высокой, и не только в Украине, но и за рубежом (см. действующие тарифы на мобинтернет). А видео - это оооочень большой объем. А CDMA, на мой взгляд, является адекватной заменой GSMу. И по качеству, и главное - по защите от прослушивания. Потому я рад, что МТС вводит этот стандарт.
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення Black »

Це WCDMA?
kasparoff
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 13 лютого 2007 р. 15:59
Стать: чоловіча

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення kasparoff »

:lol: 3G tce ritch klasna i desheva,v Ispaniji de my prozhyvaem tce koshtue 0,12E za hvylynu,ale koly znahodyshsja za 60 km vid domivky ihotchesh pogovryty zi svoeju rodynoju mozhesh tce robyty i v garnij jakosti.Takozh tcja tehnologija dozvoljae tobi podyvytys' transljaciju futbol'nogo matchu,a v Ukrajini ljudy tezh ljubljat' futbol.Virju,sho tcja tehnologija pryjde na Ukrajinu
kasparoff
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 13 лютого 2007 р. 15:59
Стать: чоловіча

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення kasparoff »

3G tce ne prosto veb-kamera i televizor,na zahodi,povirte,nihto ne tcinue tak Nokiju jak u nas,a Samsung,Soni Ericson,LG ,za pidtrymyvanja 3G,za mozhlyvist' peredavaty video i pry tcomu zalyshatys' deshevym terminalom.A mizh Vodafonom i Orange zaraz ide spravzhnja vijna za znyzhenja taryfiv.Jaksho tce pravyl'no postavyt'sja v Ukrajini to pobachyte jak ljudy nashi poradujut'sja
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення Black »

Та в нас люблять поставити NMT, коли вже є GSM; наставили вишок GSM900, коли вже існував GSM1800, GPRS тоді коли вже він був по всій Польщі, а тепер CDMA замість 3G.
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення ddgs »

МТС выбрал CDMA-450 только потому, что у него уже есть лицензия на эти частоты и есть опыт работы на этой частоте в РФ. Вы ведь знаете, как трудно вытрясти новую лицензию с нашего Частотнадзора. WCDMA работает на другой частоте, но принцип работы и того, и другого одинаковый.
Для европейцев. К большому сожалению нам к Европе еще далеко. Потому новые технологии к нам приходят с некоторым опозданием. Что поделаешь, такова жизнь. Потому пользуемся тем, что есть. CDMA достаточно хороший стандарт. Это конечно не 4G, но на первое время и этого достаточно. А там, поживем - увидим.
"As you wish!"...said the fish
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення absent »

во всяком случае CDMA лутше и качественней GSM.
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення ddgs »

Практика показывает что все новое не обязательно является самым лучшим. Но оно всегда является самым дорогим. CDMA является проверенным стандартом. И оборудование для его работы подешевело. Так что выбор МТС закономерен. Зачем платить больше, если за меньшие деньги можно получить хорошее качество связи?
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення Black »

Якість і GSM влаштовує. Але швидкість передачі даних повільна. Тим більша вона відрізняється в наших операторів від тих, які в стандартах GPRS i Edge. Максимальна швидкість GPRS - 171 Кбіт/с, Edge - 473 Кбіт/с. Я користувався і GPRS i Edge, чомусь швидкостей таких недосягалось навіть близько і ціна на такий інтернет дуже висока. При чому швидкість Edge не набагато більша від GPRS :? UMC пише ша сайті.що швидкість їхнього жопорєзу 20-40 кбіт/с, а це суттєво менше 171 кб/с. В чому причина???
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення Саня »

Звертав увагу не те, скільки тайм-слотів використовується при передачі даних? В себе я спостерігав максимум 4 на прийом і 2 на передачу. Орієнтовно один тайм-слот може давати близько 10Кбіт. Точніше не скажу, але цей показник залежить від способу кодуванні і т.п. Бачив колись в табличці, не пам'ятаю де :-(
Для GPRS клас 10: швидкість завантаження до 85,6 кбіт/с, швидкість передачі до 42,8 кбіт/сек. Виходить, що на прийом має бути 8 слотів, а на передачу - 4. Якраз те, що підтримує мій телефон :-). Але оператори не дають цього :-(. Реально маємо лише половину від можливого.
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення absent »

У МТС уже есть лицензия на 3G-связь в России. Думаю и в Украине тоже дадут, со временем, Пока CDMA попользуемся ;-)
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення ddgs »

black писав: Якість і GSM влаштовує. Але швидкість передачі даних повільна.

Насчет качества GSM можно спорить. Иногда совсем непонятно, с кем ты разговариваешь, передача голоса бывает не очень качественной. Но даже не в этом дело. Главное - это использование частотного ресурса. У CDMA оно намного эффективнее, чем у GSM. Возможной причиной неполного использования возможностей передачи данных в сетях GSM является перегрузка сетей из-за слишком большого количества абонентов. Эту проблему средствами CDMA также можно решить.
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення Black »

Наскільки я знаю в GSM існують такі кодеки для стиснення мови Half Rate (6.5 Kbps), Full Rate (13 Kbps), Enhanced Full Rate (>13 kbps). І скоріш за все наші оператори використовують HR, хоча GSM передбачає і інші кодеки. Cell Broadcast теж не використовують. Лише на 50-ому каналі транслюється код області 033 для послуги УМЗ Сім'я. На Київстарі навіть зараз в Луцьку не пише, що це Луцьк, хоча в Горохові пише, що ти в Горохові, Лайф на 100-му каналі показує код БС-ки. Загалом українські оператори не хочуть морочитись послугами, які не приносять прибутку. Радує, що УМЗ ввело USSD-запити для перевірки стану послуг, активації, перевірки к-сті пакетних хвилин і т.д. Раніше, для того, щоб перевірити контрактним абонентам к-сть хвилин в пакеті доводилось робити платний дзвінок.
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Сенсация! UMC скоро исчезнет!

Повідомлення ddgs »

Возможной причиной может быть недостаточна пропускная способность сетей для использования лучших кодеков (все-таки качать 6,5 Кб/с и 13 Кб/с это большая разница). Другой причиной может быть то, что для использования новых кодеков нужно менять оборудование. А зачем его менять для использования практически устаревшего GSM, если можно ставить новое для CDMA?! Хотя это все только ИМХО. В самом деле стоило бы спросить. Честно, думаю оборудование, имеющееся в наличии просто не выдерживает нагрузок для использования новых кодеков. Даже если дело только в переустановке софта, в телефонии переставить софт - очень большая морока. Напряжно и недешево. Потому есть то, что есть. ЮМС решил ставить CDMA. Ну и ладно. Думаю КС тоже начнет переходить на какой-то 3G стандарт. Вот только лицензию получит и начнет.
"As you wish!"...said the fish
Закрито