Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Саня »

Але з Life набагато частіше доведеться дзвонити на номери інших операторів.
МТС Супер - супер тариф для частих та тривалих дзвінків всередині мережі. Хочеш дешево дзовонити на різні мережі - можна взяти Beeline 29.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення TORRY »

Все вірно, треба памятати про кількість абонентів у кожного з операторві, а також обдумати куди ви звоните найчастіше, у мене альтернатив немає, того й корістуюєь Супером, хоча стверджувати, що всім без винятку слід прейти на Супер смішно, кожному своє..
Brims
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 18:49
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Brims »

В принципі згоден але в бильшості людей 2 сімки - одна для основних дзвінків а інша щоб безплатно говорити з кимось. Я гадаю що з новими тарифами від МТс потреба в другій картці просто починає відпадати. і тому це тішить. хоча звісно - кожному треба робити свій вибір
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення TORRY »

Мені у тарифі МТС одне не подобається, точніше насторожує, якщо КС введе подібний тариф (це також не зовсім реалістичний сюжет, проте треба і про це думати), що будуть робіти Лайф і Білайн, знижувати тарифи ще, вони не зможуть, ітак по вуха в боргах, виходить що вони почнуть потрохи відмирати, а це не дуже здорово для ринку, тепер вся надія на КС, їхні жлобські задатки повинні тепер врятувати ринок :D
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Orchid »

Не знаю, мне кажется, что КС пока не будет вводить подобный тариф, его итак всё время обвиняют в плагиате, это просто смешно. Ведь уже начинают все думать, что всё что делает МТС, все новые тарифные планы и акции и прочее, всё потом копируется КС.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення TORRY »

Уже пройшло пару місяців, а відповіді від КС так і не було, я впевнений що уже й не буде, можна сказати більше, навіть на новий мтсівський тариф Супер нема і не буде відповіді, це сумно, КС не підтримує конкуренції, мабуть треба дочекатись коли відтік абонентів стане відчутнішим...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

Не факт, що Супер МТС стане постійним тарифним планом, як от МТС Перший. В будь-якому випадку, ажіотажного переходу з Вільного Лайфа поки що не спостерігається. І Білайн і так маздай, тепер йому уже ніщо не допоможе. Якщо МТС все-таки зробить Супер постійним, то трудно буде придумати щось більш вигідне. Знижувати вартість дзвінків за межі мережі МТС ніхто не буде, зрештою, Київстар теж не рветься знижувати вартість дзвінків на інші мережі.
Якщо Супер лишається, нові тарифні пропозиції ми побачимо ще нескоро :roll:
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення TORRY »

buxter писав:Не факт, що Супер МТС стане постійним тарифним планом, як от МТС Перший. В будь-якому випадку, ажіотажного переходу з Вільного Лайфа поки що не спостерігається. І Білайн і так маздай, тепер йому уже ніщо не допоможе. Якщо МТС все-таки зробить Супер постійним, то трудно буде придумати щось більш вигідне. Знижувати вартість дзвінків за межі мережі МТС ніхто не буде, зрештою, Київстар теж не рветься знижувати вартість дзвінків на інші мережі.
Якщо Супер лишається, нові тарифні пропозиції ми побачимо ще нескоро :roll:
Насправді межі вдосконаленню нема, не хочу дублювати пости, вже сьогодні пивав про чутки нового тарифу "дитячий"..., теж дуже вигідний план, і ПЗЗ там теж немає, жаль лише тільки для номерів сімї, проте тенденція позитивня явно є, якщо Супер приберуть, мусять дати щось в замін!
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Orchid »

Наш ринок переповнений пропозиціями. Люди звикли до халяви. Цьому їх навчив Лайф. Навіть звикли до поганої якості зв’язку, цьому їх навчив Білайн і той самий Лайф. Я згідна. Що вже важко продовжувати дивувати, але якщо не впроваждувати нічого нового, то про оператора можуть взагалі забути, хіба лишаться самі консерватори, які не слідкують за змінами на ринку. Думаю, що МТС буде час від часу вигадувати щось нове, скажімо той самий Супер, але з якимись додатками.
Відповісти