UMC контракт

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: UMC контракт

Повідомлення Black »

Хотів активувати послугу, відіслав смс 81 на номер 110 вчора, відповіді не отримав. Сьогодні повторив, теж жодної відповіді. Подзвонив на 111, сказали звертатись на 222. Там взагалі сказали, що такої послуги немає і такого номеру 110 теж. :D Після того, як я їм розповів про цю послугу, після 17 хв розмови і очікування мені все ж таки сказали, що активують цю послугу мені. Це треба наробити стільки тарифів і послуг, щоб самим в них не роздуплятись. До речі не вперше з цим стикаюсь.
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Re: UMC контракт

Повідомлення Sanjak »

black писав: Хотів активувати послугу, відіслав смс 81 на номер 110 вчора, відповіді не отримав. Сьогодні повторив, теж жодної відповіді. Подзвонив на 111, сказали звертатись на 222. Там взагалі сказали, що такої послуги немає і такого номеру 110 теж. :D Після того, як я їм розповів про цю послугу, після 17 хв розмови і очікування мені все ж таки сказали, що активують цю послугу мені. Це треба наробити стільки тарифів і послуг, щоб самим в них не роздуплятись. До речі не вперше з цим стикаюсь.

Аналогічно. Відправляв 3 дні підряд ввечері по смс-ці. Вчора не витерпів - дзвоню. На 111 не знайшов оператора.... Дзвоню на 555. найшов. каже дзвоніть на 222 і повідомте що є проблема. 222 тіпа для екстрених випадків в них. Дзвоню 222. Пробився до оператора (благо не треба чекати...з'єднує одразу як натиснути кнопку). Кажу так і так.....неприходить смс з 110. Вона десь посунулась.... чекав хвилин 8-10..... Каже...ця послуга не активована для вашого номера........бажаєте активувавти???? (А на сайті ні слова про активацію.) Активувала....потім кажу ще дружині активуйте але завтикав її паспортні дані.... Через 10 хв дзвоню з її телефона на 222.... А падруга каже що це номер для екстрених випадків і дзвоніть на 111... Кажу де там оператор? Вона: 111 - 5 - 2 - 0..... Пусто блін. Так для дружини й не активував. Зараз ще вислав смс на 110
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: UMC контракт

Повідомлення buxter »

black писав:Хотів активувати послугу, відіслав смс 81 на номер 110 вчора, відповіді не отримав. Сьогодні повторив, теж жодної відповіді. Подзвонив на 111, сказали звертатись на 222. Там взагалі сказали, що такої послуги немає і такого номеру 110 теж. :D Після того, як я їм розповів про цю послугу, після 17 хв розмови і очікування мені все ж таки сказали, що активують цю послугу мені. Це треба наробити стільки тарифів і послуг, щоб самим в них не роздуплятись. До речі не вперше з цим стикаюсь.
Правда. Бардак розвели ше той. Що з послугами, що ж тарифами. Хоча декому з моїх знайомих вдавалося непогано цим бардаком користуватися. :D Але скоро халяві і бардаку капут. МТС зведе складність тарифів до мінімуму. Декілька лінійок тарифів - і все максимально просто. :mad:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: UMC контракт

Повідомлення Black »

buxter писав:МТС зведе складність тарифів до мінімуму. Декілька лінійок тарифів - і все максимально просто. :mad:
Це вже обіцяв колись Білайн... :D
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Re: UMC контракт

Повідомлення Sanjak »

Прийшов мені пароль на днях після чергового запиту.... Нічого там досить цікавого немає. Просто інфа про контракт і номери що на ньому висять....
От якби розшифровка всіх дзвінків, смс....сесій жрпс
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: UMC контракт

Повідомлення Black »

Мені теж прийшов. Зайшов, поміняв пароль. В Київстара можливостей більше. :?
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: UMC контракт

Повідомлення buxter »

Білайн всім багато чого обіцяв... Але поки вони не припинять демпінгувати на ринку і не знизять навантаження на свою мережу, нічого в них не вийде. У МТС, наскільки, я розумію, план такий - всі тарифи і послуги діють до моменту їх закінчення згідно угод та термінів. Потім вводиться достатньо простий набір послуг та тарифів, як це зроблено в РФ та Білорусі. Далі будь-які зміни будуть вноситися шляхом перебудови діючих тарифів, а не введення нових, як це робив УМЗ. Зробити мусять, бо далі вже просто нікуди. :evil:
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: UMC контракт

Повідомлення ddgs »

Вот, сегодня первое число И где же новые контрактные предложения? :(
"As you wish!"...said the fish
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Re: UMC контракт

Повідомлення Sanjak »

Думаю зараз плодити тарифи далі вони не будуть. Почекаємо поки МТС остаточно зробить ребрендинг.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: UMC контракт

Повідомлення Black »

Ось і акція, вигідна для тих, хто їздить за бугор:

З 1 червня до 31 серпня 2007 року для всіх абонентів SIM-SIM и JEANS компанія UMC надає знижку 20% на вихідні дзвінки й SMS у роумінгу. Користуйтеся послугою міжнародного роумінгу, перебуваючи за кордоном: Ви просто вмикаєте телефон і отримуєте зв'язок з будь-якою точкою світу за зниженими тарифами протягом всього літа!

З покриттям і стандартними тарифами на послуги роумінгу від UMC Ви можете ознайомитися на сайті http://www.umc.ua

Для отримання знижки Вам необхідно зареєструватися, відправивши пусте SMS на безкоштовний номер 10255. SMS необхідно відправити до від'їзду, перебуваючи на території України. Після реєстрації Ви будете отримувати на рахунок 20% від вартості за кожний вихідний дзвінок і відправлене SMS за кордоном. Максимальний час повернення суми - 24 години. Для отримання знижки протягом усього літа, не залежно від кількості й тривалості поїздок, достатньо зареєструватися один раз.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: UMC контракт

Повідомлення buxter »

Непогано. Але де нові тарифні плани? Щось вони затягнули з цим засильно. Тепер напевне раніше середини місяця нічого не відбудеться. :mad:
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: UMC контракт

Повідомлення buxter »

Ось і дотягнули. Дорога Верховна Рада прийняла закон про національний роумінг. Тепер кожен абонент, який переходитиме на МТС, захоче з собою номер прихопити. Оце буде веслуха... :lol:
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: UMC контракт

Повідомлення ddgs »

Sanjak писав:Думаю зараз плодити тарифи далі вони не будуть. Почекаємо поки МТС остаточно зробить ребрендинг.
Когда они еще его сделают этот ребрендинг... А лето идет. Наверное будут еще под УМСом предложения. Ходят слухи, что ребрендинг вообще на август откладывается :( . Хотя вряд ли это правда...
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: UMC контракт

Повідомлення Black »

Думаю, що правда. Підключення в пакет "Доступний вікенд" продовжено до 31 липня.
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: UMC контракт

Повідомлення ddgs »

Серьезно? Я не знал. :o И опять ждать. А может они народ этим брендингом попугают месяц-другой, а потом скажут, типа, мы передумали... :lol: Хотя вряд ли. Ну и затянули же они!!! :evil:
"As you wish!"...said the fish
Закрито