Модінг Компютера

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Модінг Компютера

Повідомлення Black »

Та видно і так, метал товщиною як в Codegen десь. В
І є відомі бренди, які роблять якісні корпуси - Chieftec, Asus, Aopen, Zalman... Там товстий метал, корпус в декілька разів важче звичайного...

Від 5 В як правило кулери навіть не стартують... Я не скажу шо в мене тихий комп, але нічого не дзвенить і деренчить як часто буває в дешевих корпусах.
Аватар користувача
ALE}{
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Пон 27 серпня 2007 р. 21:29
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Модінг Компютера

Повідомлення ALE}{ »

А хто сказав що в мене щось деренчить??? В мене він працює доволі тихо, чути лиш шуршання повітря що проходить через решітки вентиляторів, і легке похрустування роботи головок жорских дисків, та і сам корпус виконаний доволі якісно, вага пустого 7 з чимось кг, та я б і не сказав що він зроблений з тонкої сталі, от мій старий котеген от той був галімий, там сталь тонка, та і важив він від сили 5 кг, хоча я успішно на ньому сидів як на стільці, і нічого йому не зробилось, так що якщо не використовувати корпус як підставку для чогось важкого, то про питання товщини сталі відпадає, для мене є важливішим є питання зовнішнього вигляду, внутрішньої організації корпусі і що дуже важливо, охолодження.
P.S. Я б за корпус з тонкої сталі, поганим охолодженням і тісним зсередини, 360 грн за корпус без БЖ не віддав би ніколи :o , а так я своїм вибором задоволений. :)
Я - українець, і я цим пишаюсь.
Відповісти