Мої зауваження

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

Poison писав: На форумі ти всього шість днів між іншим в тебе під ніком написано, питання номер 1 коли заходиш в форум на головній сторінці праворуч в верху е кнопочка Переглянути новці повідомлення і оскільки ти не ламер дивуюсь чому ти її ще незнайшов.

:) :) Я не посебе судил. Я за компьютером не первое десятилетие(шутка) :) :) :)
Просто недавно смотрел как моя сестра регистрировала почту(полчаса комп занимала да и трафика дофига сожгла), и подумал :) :) :) что не все же продвинутые в инете есть, есть и дофига чайников.
Poison писав: 2 нафіга ми ж не Волинська реклама.3 аналогічно геть тут непотрібне ,форум і так перетворюється на суцільний флуд.

Вибач але флудом тут ніяк не пахне :) :) Зайди на більшість тем і побачиш, ща 98% тем за той місяць або й за 2-3 місяці назад.
Poison писав: Обіжатись на анекдоти це покрайній мірі нерозумно ,на форумі сидять люди які розмовляють російською і нічого неплачуть.


:D Може вони ще не побачили. Я тобі такі анегдоти АНТИУКРАЇНСЬКІ можу написати що вуха зав"януть.
И еще: если для некоторых это АНЕКДОТ, то для других это "ВІДВЕРТА ОБРАЗА".
И речь шла не об русском языке а об РУССКОЙ НАЦИОНАЛЬНОСТИ.
Не все кто говорит на русском языке являются русскими.
Poison писав: 5 а ще можна розвісити на всіх тролейбусних зупинках :lol: ,форум і без того прекрасно розвивається ,тимбільше я думаю на виготовлення реклами ти б грошей не дав.


Может знаешь поговорку "С миру по нитке голому рубашка"
И кстати не так уж много денег нужно на рекламу.

:evil: :evil: :evil: Не перекручивай пожалуйста мои слова, об остановках тролейбусних я ничего не говорил :evil: :evil: :evil:
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

mix_forever писав: vanhalsing, і ото тебе після твоїх 10 постів на такий умняк пробило??? т изарегався тиждень тому, а вже починаєш всім нав"язувати свої брєдові ідеї... дядя - попустись... і жизнь наладиться...

:evil: :evil: :evil: ГРУБО :evil: :evil: :evil:
А я же хотел как лутше :)
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

Belamor писав: НАЦИОНАЛИЗМ,ФАШИЗМ,РАСИЗМ,ФЕТИШИЗМ мдя. Тут таким не пахне. Це можливо в когось комплекс неповноцінності ???

:evil: Как раз уменя комплекса и нету. Еслиб был то вместо слов тут были бы одни маты!!!
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

black писав: Націоналізм — це право нації творити власну державу, будувати своє життя на основі власного національного інтересу і, зрозуміло, не за рахунок інших націй, етносів.
Нічого поганого в ньому не вбачаю.

А на рахунок слова "москаль" наведу цитату:
"Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами."

Т.Г. Шевченко "Катерина"




Це слово вживають класики і походить воно від слова "Москва". А тут його вжили в анекдоті і тим більше з іншого сайту http://www.moskaliv.net


Москаль это шуточное слово так же как и хахол. А вот КАЦАП---------это ругательство. Именно это слово и было в анекдоте.

:) :) А вы специально для меня цитаты искали? :) :) Не стоило! Я читал Шевченка.
Востаннє редагувалось Сер 26 квітня 2006 р. 17:20 користувачем vanhalsing, всього редагувалось 1 раз.
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

ТАК И ЗНАЛ ЧТО КРОМЕ НЕГАТИDYS[ ОТЗЫВОВ НЕ БУДЕТ. КЛЕВА ВЫ ВСЕЙ КУЧЕЙ НА ОДНОГО :evil: :evil: НАКИНУЛИСЬ.

Я же ПРОСТО ХОТЕЛ КАК ЛУТШЕ. Ну и если бы людей на форум было побольше стало быть намного интереснее.

А насчет того что развесить плакати в инстетуте бредово,я бы поспорил. Приведу пример, в фотакоме открылся игровой сервер, конечно же на новостную ленту фотакома никто не заходит. НО во всех институтах были розклеени плакати, и у потребителей проявился интерес. А если бы этого небыло то о сервере знали бы токо "ЗАЮЗАНЫЕ ГЕЙМЕРЫ"

А вообще тут есть хоть один толковый маркетолог. Пусть бы он покритиковал бы меня. БРЕДОВЫЕ ИДЕИ ИЛИ НЕТ.

А вообще кто как попал на этот форум?. Думаю большинство тут или случайно оказались или по наводке друзей. Но точно что тут очень мало целенаправленной аудитории.
Я например попал случайно, просто искал какую нибуть комп. барахолку чтобы оперативу 256 сдрам найти.
:) :) :) Кстати большое спасибо НЕСАМОВИТОМУ уже поменял в березке у Славика на 256, сидю ща лабаю в онлайн Lineage2. Скорость позволяла 512кбит\сек а вот с опорой проблема, глючила игра сильно а ща просто класс :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
ЕЩЕ раз спасибо ОГРОМНОЕ!!!!!!!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

vanhalsing, ну тобі ж ніхто не мішає. Узгодь з Блеком текст, зроби плакат і вішай. Якщо це приведе нових користувачів - тобі тільки ріспект :)

Сам працював в рекламній газеті Луцька. Можу сказати, що на оголошення про розкрутку інтернет проектів керівництво дивилось як на полоумних - читацька аудиторія не та ;)
Востаннє редагувалось Сер 26 квітня 2006 р. 17:28 користувачем keepo, всього редагувалось 4 разів.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

Всетаки злюки вы. Так наехали :( :( . Токо настроение испортили. :( :( :(

Ну как говорится "Добро наказуемо"
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

keepo писав: vanhalsing, ну тобі ж ніхто не мішає. Узгодь з Блеком текст, зроби плакат і вішай. Якщо це приведе нових користувачів - тобі тільки ріспект :)

Ок на днях когда время будет обязательно зделаю :) :) Ну сразу говорю, я не художник!!!!!!!!!!!!!!!!
Кипо, личку прочитай :) :)
Востаннє редагувалось Сер 26 квітня 2006 р. 18:08 користувачем vanhalsing, всього редагувалось 1 раз.
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

keepo писав: vanhalsing

Сам працював в рекламній газеті Луцька. Можу сказати, що на оголошення про розкрутку інтернет проектів керівництво дивилось як на полоумних - читацька аудиторія не та ;)


Розкажу одну історію. Сижу я якось в бібліотеці(науковій), грався тоді я в онлайн гру www.ganjawars.ru, ну це було десь 2 роки тому а може і 3 непам"ятаю. Тоді в бібліот. був халявний І-НЕТ. Ну сижу собі граю, тут до мене підходить якийсь дядко, років 40-50 :)з якоюсь газетою і покузує мені якийсь сайт і просить мене ТУДИ зайти бо сам не занає як :P.
Це був якийсь агрономний сайт :D :D :D , була тільки адреса і продукція. :D :D

Можливо і іншілюди заходили на той сайт :lol: :lol: :lol:


А мораль какова----интернет стремительно развивается и даже самые отсталие чайники всетаки залазят в паутину :lol: :lol:
ИНТЕРНЕТ ЭТО БУДУЩЕЕ и не факт что скоро большинству проще будет зайти на новостной сайт а не купить газету.
А особенно это буде тогда когда в Луцке протянут вайфаевскую сеть, и у каждого будет как минимум КПК :) :) :) :) :) . Смешно, но кто его знает что будет через 10-15 лет.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

vanhalsing писав:
Belamor писав:НАЦИОНАЛИЗМ,ФАШИЗМ,РАСИЗМ,ФЕТИШИЗМ мдя. Тут таким не пахне. Це можливо в когось комплекс неповноцінності ???

:evil: Как раз уменя комплекса и нету. Еслиб был то вместо слов тут были бы одни маты!!!


Ти хоч би російською мовою писав грамотно. Ато навіть російською пишеш безграмотно. І взагалі чого ти тут пригаєш з своїм уставом?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

vanhalsing, ну лана лана не серчай ....
пойми стоило всеже присмотреться прислушаться к тому шо на форуме твориться.. а потом и постить понемногу..
я полагаю всем очевидно что действидельно и весьма искренне хотел поделиться чемто харошим.. но малёха переусердствовал :)
так предположения о том что много постил направлены на увеличения рейтинга мне кажутся крайне бессмысленными (хотябы потому что в такой реализации етот рейтинг не несет большого смысла) - посему к чужим заблуждениям стоит относиться с пониманием..
насчет москалей... хм мне так показалось что всеже есть опеделенные заблуждения....
ну во-первых москалями называли солдатню росийской империи на территории украины... и собирательно обобщали етот образ на всю остольную росию.... поверьте мне для коренного москвича украинец такаяже диковинка как скажем поляк латыш и на худой конец американец... ( просто у них хачей немеряно)
во-вторых имперская армия была довольно таки рабская (вспомните 25 лет службы на чужбине при том же шевченке) - естественно что служили не дома и не в соседнем селе а гденить в на противоположном краю империи - ну и соответственно что ети "москали" украинские сами то были непойми какой национальности....
а в третьих во мне поровну и украинской и русской крови.. и хватает мазгов дабы оценить хорошую шутку, а не примерять етот убогий образ на себя (если я пишу на русском допустим) :D

насчет постера - ето канечна гуд.... но-о-о... а зачем нам тут ламеры , спам их, и причие прелести....
а конечно за то щоб помогать молодежи осваивать просторы нета и прочяя ... но ето так не делается... хотя было бы не прохо привлеч технически грамотных людей к онлайн общению

зы не стоит пытать доказать всем что ты не верблюд даже если ето действительно не так... постарайся добавить больше смысла и толка и тада все буит ГУУД :twisted:

чииз :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

vanhalsing, взагаліто то є розділ "Пропозиції і роздуми про сайт Blacka" для подібних пропозицій. Треба було там викласти свої зауваження або писати адміну в приват, а не створювати нову тему.

А тепер до всіх остальних, не переводьте тему з пропозиціями в тему "розбор польотів".
Зауваження стосуються форуму, а відповідно адміністратора та модераторів. Хай вони приймають участь в обговорені, а не лізти всім форумом на захист свод, прав та гідності. :!: :!: :!: :)
Зображення
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

ІМХО, адмін і модери все сказали вище.
Тепер чекаємо від тов. vanhalsing"а пропозицій плаката і самого дійства (бажано з фото :) ).
Посєму закриваю тему і всі наступні пропозиції просю сюди
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Закрито