Нафига попу гармонь? або для чого той форум!?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Нафига попу гармонь? або для чого той форум!?

Повідомлення sashka »

Продившись більшість тем на форумі, стало ясно що нічого цікавого тут немає і конкретної професійної відповіді також не знайшов. Деякі поради просто не потрібні, а проблеми, які обговорються такі що втратили актуальість. Якщо хто не згоден, то можна поговорити.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Нафига попу гармонь? або для чого той форум!?

Повідомлення Black »

sashka писав: Продившись більшість тем на форумі, стало ясно що нічого цікавого тут немає і конкретної професійної відповіді також не знайшов. Деякі поради просто не потрібні, а проблеми, які обговорються такі що втратили актуальість. Якщо хто не згоден, то можна поговорити.


Перш за все хочу сказати, що метою створення форуму є розвиток волинського інтернету, обговорення тем з людьми, які займаються компютерами, софтом, телефонами і можуть щось підказати, бо на Волині не так багато ресурсів, де це можна зробити. Всі користуються форумами рунета, бо він набагато більше розвинутий, ніж на Україні. Тобі нецікаво - може ти просто мало чим цікавишся. А деякі проблеми є актуальними завжди. Прошу наводити докази при таких заявах. :wink:
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Згадую, якийсь соціолог казав "Не бійся друзів - найгірше шо вони можуть зробити - це зрадити, не бійся ворогів - найгірше шо вони можуть зробити - це вбити. Бійся байдужих - це за їхньої мовчазної згоди в світі відбуваються зради і вбивства".
Я думаю, sashka - нєопасєн.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

мені здається що sashka взагалі скептик :wink:
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Панове! Знову ні про шо, і не по темі! Була тільки одна спроба в Blacka пояснити для чого він створив форум. А всі остальні обговорювали мою особистість. Панове, не про мене мова йдеться в поставленому запитанні. Або ви не зрозуміли питання, або вам байдуже про рівень поставлених тем до обговорення.

Інтернет ресурс на волині дісьно не розвинутий. Згоден що його треба розвивати. Ось тільки одне запитання - в якому напрямі? Питань по залізяках і трабках можливо і багато, але люди які мають доступ до інтернту напевно будуть шукати відповіді не на форумі добре знайомих людей, а на сайтах виробників обладнання і програмного забезпечення.

Black -в тебе тем на форумі більше чим зараєстрованих користувачів.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

повертаючись до теми
цей форум дійсно ні про що і суттєвих порад я на ньому не знайшов, функція форуму на мою думку сходиться до того, щоб просто собі пописати всяку єрунду
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

searcher писав: повертаючись до теми
цей форум дійсно ні про що і суттєвих порад я на ньому не знайшов, функція форуму на мою думку сходиться до того, щоб просто собі пописати всяку єрунду


А про що хочеться писати? А? Яких порад ти питав?
Searcher дійсно пише ні про що. :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: Панове! Знову ні про шо, і не по темі! Була тільки одна спроба в Blacka пояснити для чого він створив форум. А всі остальні обговорювали мою особистість. Панове, не про мене мова йдеться в поставленому запитанні. Або ви не зрозуміли питання, або вам байдуже про рівень поставлених тем до обговорення.

Інтернет ресурс на волині дісьно не розвинутий. Згоден що його треба розвивати. Ось тільки одне запитання - в якому напрямі? Питань по залізяках і трабках можливо і багато, але люди які мають доступ до інтернту напевно будуть шукати відповіді не на форумі добре знайомих людей, а на сайтах виробників обладнання і програмного забезпечення.

Black -в тебе тем на форумі більше чим зараєстрованих користувачів.


:!: Дєйствітєльно. Культ особи Сашкі канєшно інтєрєсний, але тема не про нього. Народ, пишіть по темам!!!
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

sashka писав: Black -в тебе тем на форумі більше чим зараєстрованих користувачів.

Я не Блек, але відповідь дам. Це цілком нормальна картина. Бо теми приходять і уходять, а користувачі залишаються. Ось статистика досить розвинутого форума:
Темы: 5,578, Сообщения: 247,433, Пользователи: 2,891
Рекорд одновременного пребывания 333, это было 08.02.2005 в 10:07.

А на рахунок потрібності/не потрібності, то я думаю це справа індивідуальна. Наприклад, мені подобається якийсь ресурс - я туди хожу, не подобається - зразу про нього забуваю. А флуд і флейм є на кожному форумі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Matviyuk писав:
sashka писав: Black -в тебе тем на форумі більше чим зараєстрованих користувачів.

Я не Блек, але відповідь дам. Це цілком нормальна картина. Бо теми приходять і уходять, а користувачі залишаються. Ось статистика досить розвинутого форума:
Темы: 5,578, Сообщения: 247,433, Пользователи: 2,891
Рекорд одновременного пребывания 333, это было 08.02.2005 в 10:07.

А на рахунок потрібності/не потрібності, то я думаю це справа індивідуальна. Наприклад, мені подобається якийсь ресурс - я туди хожу, не подобається - зразу про нього забуваю. А флуд і флейм є на кожному форумі.


Так, Сашко, ти правий. Думаєш в правильному напрямку. Статистика є статистика. А форум ще досить молодий - ще навіть немає 3 місяці. Теми будуть редагуватись або видалятись/переноситись/обєднуватись в мірі їх наповнення/ненаповнення. А критиці і пропозиціям я завжди радий.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Black якщо ти хочеш мати популярний сайт напевно треба його зробити інформаційним (інтернет видання) і на комерційній основі. З постійними дописувачами (бажано професіоналами). Того сам по собі форум не є цікавим, якщо там так мало користувачів.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: Black якщо ти хочеш мати популярний сайт напевно треба його зробити інформаційним (інтернет видання) і на комерційній основі. З постійними дописувачами (бажано професіоналами). Того сам по собі форум не є цікавим, якщо там так мало користувачів.


Кількість користувачів потрохи збільшується. А на інформаційний сайт треба багато часу і допомогу інших. А комерційний - то що ти маєш на увазі? Брати гроші за вхід? :D :roll:
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Панове! Для оптимізації форуму пропоную визначитись з темами.
Можливо варто виносити на обговорення декілька тем, а потім визначати найбільш популярні і вести дискусію. А також встановити ліміт часу на обговорення (наприклад тиждень). Теми на обговворення надсилати адміну, і відсіювати шляхом голосування.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Гроші пропоную брати за час перебування на сайті :D (жарт) За рекламу можливо.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: Панове! Для оптимізації форуму пропоную визначитись з темами.
Можливо варто виносити на обговорення декілька тем, а потім визначати найбільш популярні і вести дискусію. А також встановити ліміт часу на обговорення (наприклад тиждень). Теми на обговворення надсилати адміну, і відсіювати шляхом голосування.


Це шось ти закруто загнув. Я теми видаляю, які немають постів або обєдную. А також закриваю, коли питання вирішене остаточно. А чому ліміт потрібно встановлювати? На інших форумах є теми, які обоговорюють роками і нічо. Щось мені здається ти мало знайомий з цим питанням.
Відповісти