Правила форуму

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Правила форуму

Повідомлення Black »

ПРАВИЛА ФОРУМУ(Оновлена редакція від 14.06.2006):

1. Загальні рекомендації.

1.1. Форум відкритий для читання і ознайомлення всім користувачам інтернету. Створювати нові теми і відповідати на існуючі можуть лише зареєстровані користувачі.
1.2. Форум обладнаний пошуковою системою, і перед тим як створювати нову тему, обов'язково скористайтесь пошуком. Можливо те, що ви хотіли запитати, вже обговорювалось на форумі. Так Ви зекономите дорогоцінний час собі та іншим.
1.3. Бажано перевіряти грамотність Вашого повідомлення - помилки ускладнюють розуміння питання чи відповіді і можуть дратувати учасників форуму.
1.4. Відповіді на багато запитань по користуванню форумом є в FAQ.

2. На форумі дозволено:

2.1. Створювати нові теми для обговорень.
2.2. Продовжувати обговорення в старих темах, якщо в них не повністю розкрито питання, яке цікавить Вас.
2.3. Підтримка дискусії, обмін досвідом, надання цікавої інформації, корисних посилань.
2.4. Створення автором теми фінального повідомлення з описом рішення виниклої проблеми (у випадку, якщо тема створювалася з метою одержати пораду або допомогу інших учасників).

3. На форумі забороняється:

3.1. Давати які-небудь поради без знань предмету і розміщувати явно помилкову інформацію.
3.2. Створювати теми, які вже обговорювалися.
3.3. Створювати однакові теми в різних форумах, а також однакові повідомлення в різних темах.
3.4. Створювати теми, назви яких не відображають суть проблеми або питання, наприклад, що складаються із слів: Help, SOS, Допоможіть, Терміново і т.п. Від правильно сформульованої назви залежить подальший інтерес до теми.
3.5. Свідомо імітувати елементи дизайну конференції, а так само ніків (псевдонімів), з метою ввести в оману учасників або образити власника оригінального ніка.
3.6. Зловживати цитуванням повідомлень інших учасників (оверквотінг). При цитуванні не слід приводити все повідомлення. Виберіть головне, інше видаляйте.
3.7. Флеймити, тобто вести розмову на вільні теми на форумі, крім відповідного розділу. Флудити, тобто розміщувати
беззмістовні (малозмістовні) або схожі повідомлення в одній і тій же або різних темах конференції. Під беззмістовними
(малозмістовними) розуміються, зокрема, повідомлення, що містять лише або переважно емоції (лайка, схвалення, обурення і так далі).
3.8. Намагатись не оффтопити, тобто посилати повідомлення, не відповідні обговорюваній темі, у тому числі вести особисті розмови у гілках форуму (для цього існують Приватні Повідомлення). Всякий перехід на особистості учасників обговорення, незалежно від того чи містяться в ньому інші порушення Правил, вважається оффтопіком.
3.9. Зловживати тегами форуму (у тому числі смайликами), використовувати їх в назвах тем.
3.10. Розміщення в тілі повідомлення однієї або декількох картинок (в тегах [img]url[/img]), розмірами більшими 640х480 пікселів кожна. У разі перевищення розмірів замінюйте малюнки посиланнями з вказівкою їх об'єму.
3.11. Писати повідомлення суцільними заголовними буквами (суцільним жирним шрифтом, курсивом, підкресленим шрифтом і т.п.). При цьому повідомлення вважається таким, що порушує дане правило, якщо таким текстом набрано більше третини всього повідомлення.
3.12. Порушувати загальноприйняті норми і правила поведінки, у тому числі розміщувати у форумах образи, наклеп, нецензурні вирази в будь-якому, у тому числі в замаскованій формі, пропагувати або заохочувати протизаконні дії.
3.13. Обговорювати нелегальне використання (в тому числі взлом) програмного забезпечення, систем безпеки і т. д. Публіковати паролі, серійні номери і адреси (лінки), по яким можна знайти щось з вищевказаного.
3.14. Розміщувати у форумах, а також розсилати через особисті повідомлення комерційну рекламу і спам.
3.15. Навмисне створення або підтримка провокаційних тем, призначених винятково для обману (введення в оману) учасників конференції і розпалювання фанатських, міжнаціональних і подібних їм суперечностей, організації сварок і лайки.
3.16. Обговорювати дії модераторів, адміністраторів окрім розділу, присвяченого обговоренню самого форуму. Питання модераторам та адміністратору рекомендується
задавати в ПП (Приватних Повідомленнях).

4. Попередження.

4.1. Одержавши три попередження, користувач автоматично позбавляється доступу до конференції (бан).
4.2. За особливо цинічне або регулярне порушення правил, у тому числі при створенні раніше забаненим учасником нового облікового запису на форумі, можливий негайний і безстроковий бан.

Примітки

У конкретних форумах так само діють спеціалізовані Правила форуму, доповнюючі загальні Правила Форуму.

Повідомлення і теми, що порушують дані Правила, можуть бути видалені, переміщені або виправлені адміністрацією і модераторами конференції без повідомлення їх авторів. Спірні питання розв'язуються закритою нарадою модераторів в індивідуальному порядку.

Пам'ятайте: при всій своїй відкритості це приватний ресурс зі своїми Правилами. В кожного є свобода вибору, якщо Вам не підходять дані правила, можливо Ви помилилися у виборі форуму для спілкування.

З повагою,
Адміністрація форуму Black OnLine.


В цій темі уважно вислухаємо ваші пропозиції по модифікації Правил.
Востаннє редагувалось П'ят 08 вересня 2006 р. 10:52 користувачем Black, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Останнім часом значно збільшилась кількість користувачів форуму і часто почали порушуватись правила. Хочу звернутися ще раз до учасників форуму. Перечитайте уважно ці правила і не порушуйте їх, бо цим ви ускладнюєте роботу адміністратору та модераторам. Найчастіші порушення правил - це пости, типу смайлик або одна фраза типу "кул", створення однакових тем, створення тем з назвою великими літерами або такими, які не розкривають суть питання ("Терміново", "Допоможіть"), а також копировать/вставить текст на півсторінки (у такому випадку просто лишайте лінк). Я закликаю всіх до дотримання правил. Порушники будуть попереджені, у випадку 3 попереджень, просто буде бан.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Так як нарахунок карток?
Можна щось подібне ввести? Типу 3 жовтих і нах з форума на тиждень...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я думаю вводити не треба, а просто посилати ПП про попередження і причину. 3 рази і бан. Якщо порушення злісне, то бан відразу.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Думаю це лишнє, якщо хтось з постійних дописувачів пови$$$ується - то достатньо просто нагадати, а якщо це новачок пургу жене постійно - банити нафіг, бо він не спілкування жадає.
black, бань xXx - він за наступний тиждень всеодно попереджень заробить, набіса все те читати :)
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

black, зав'язуй з видаленням неугодних повідомлень. Народ проти такого хамського ставлення. Спам від хХх терти треба, а от критику не чіпай. Бо втратиш дописувачів і ще й по морді надаємо. :evil:
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я не зрозумів, що за наєзди? Я адмін, є ще модератори і ми вирішуємо, що видаляти, що лишати, кого банити і тому подібне. А залякувати мене непотрібно. Це є приватний форум і рішення приймаю я.
xXx і Lc я забанив.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

black, був про тебе трохи кращої думки
просто скажи всім - ти цей форум для себе зробив чи для людей ? Якщо для себе, то він не вартий уваги
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зробив для людей. Але я не збираюсь терпіти, коли на мене наїжають, обзивають і т.д.
Форум має відповідні правила і тому я прошу їх дотримуватись.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

black, скажи будь-ласка, коли ти ставиш високу ціну на пристрій в оголошені і я про це пишу, нах ти повідомлення видаляєш ? в яких правилах це сказано ? Якщо тут правила не для всіх, навіть якщо ти власник форуму, то що тут іншим робити ?
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ти просто можеш запропонувати аналогічний товар дешевше, а не написати шось типу "ти гониш, в мене стільки". Це ринкові відносини, хто за скільки хоче нехай продає.
Я нікого на форумі писати не заставляю. Не подобаються правила - просто не пиши або пиши, дотримуючись правил. Правила стають жорстокішими, бо користувачів стає все більше і разом з тим більше роботи. Сподіваюсь на розуміння з твого боку. Бо якщо вирівняти усіх в правах, надавши усім права адміністратора (щоб НІХТО не ображався), то нічого доброго з того не вийде.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

При наявності повідомлення, яке не відповідає вимогами Правил, варто повідомляти учасника, який його залишив, що воно буде витерте. Треба дати людині можливість його видалити самостійно, або написати більш коректно. Витерати відразу варто лише у випадку грубих порушень.
Можна ж в приват чи в аську скинути пару слів. Попросити відкорегувати повідомлення. Було б непогано. Але це додає адмінові лишній клопіт.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ніхто нікого про видалення повідомляти не буде. Повідомлення буде видалятись без попереджень адміністратором чи модераторами, якщо воно не відповідає правилам форуму.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я так і знав.
Зі свого боку не збираюся видаляти чужі повідомлення. Правами модератора скористався лише пару разів. Зокрема, коли форум спамили.
Якщо мені чиїсь дії на форумі не подобаються, відправляв приватні повідомлення. Це допомагає.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Раз на форумі існують Правила, то повинні бути і відповідні штрафні санкції за їх порушеннями. Наразі ними виступають попередження від Блека, видалення повідомлень та бан учасників.
Пропоную робити бан не довічним, а на певний термін. Наприклад, за не грубе порушення - на три дні. При повторному - вже на тиждень. Ще раз - місяць. Після цього учасник вже й сам повертатися не захоче.
За спам на формумі - бан відразу. Тут я лише за.
Відповісти