Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Чи відчули Ви на форумі дискримінацію (расову, національно тощо)

Так, відчув
4
25%
Ні, не відчував
12
75%
 
Всього голосів: 16

Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Natalia N. :-) »

keepo писав:доречі, а чому справді причепились до тих хто виїха в за кордон на ПМП? це що вже заборонено, чи як? не будемо опускатись до рівня жабів, які як відомо "кожна своє болото хвалить" ;)
Diakuju za pidtrymku i dobre slowo :) wid imeni usich,chto za kordonom.Klasno skazaw 8)
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Re:

Повідомлення ksiusha »

Natalia N. :-) писав:
keepo писав:Пропоную кожній новій форумчанці пиво, або сок, або що там вона пити буде! :wink:
Use,keepo,ty popaw! :D Ja pju chaj zelenyj z medom.A ty,Ksiusha,sho pjesh?Zolushka? ;-)
Ni,ni,zartuju. :D A to she skazete,ne wspila tolkom rozwestys,a wze zaigruje.. :lol:
Diakyjy za zaproshennia! :) Ta , ja ne prumxluva, sho postavliat - te i pijy! :oops: Golovne kompanija shob garna byla!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення keepo »

Natalia N. :-) писав: Use,keepo,ty popaw! :D Ja pju chaj zelenyj z medom.A ty,Ksiusha,sho pjesh?Zolushka? ;-)
я від своїх слів не відмовляюсь...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Poison »

Народ закіньчуйте писати транслітом ,чи може вам подобається самим напрягатись і іньших напрягати? :shock: http://www.translit.ru/?ua ще й помилкі перепровірить користуйтесь .
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Black »

SMS-и ніколи не писав транслітом? Я і досі пишу і мене не напрягає. А про трансліт вже тема була.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Natalia N. :-) »

Merci,black! :D
Nu,a z toboju,keepo,treba bude jakos domowytys,jak budemo u Lutsku.Prawda,Ksiusha? ;-) Tak jak my-nowi forumchanky,ja trochy starsha,ale ty tut get nowa,to zaproshenniam treba skorystatys.. 8)
Carum,quod rarum.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Саня »

Видаляти тему дійсно не варто було. Толку від неї мало, але раз людина створила, то хай буде. Тим більше, тема була розміщена у відповідному розділі форуму.
Саня, москаль, як і хохол в контексті форуму зазвичай образливі слова, а те що колись вживалось під другим соусом - дк все змінюєця. в тому числі і значення слів (btw, за шевченка москаль, якщо мене не підводить мій склероз, означало військовослужбовця який мав відслужити 25 років - "кохайтеся, чорнобривії та не з москалями" - причому тут Золушка до військових???)
А де це Золушку москалем називали? Може я щось пропустив.
Те, що вона російською мовою пише грамотніше, ніж українською, то ми помітили. На жаль, бажання вчити та вдосконалювати рідну мову не спостерігається :-(
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

Саня, а де я писала, що мене москалем обізвали?? Я писала за форум цілком, тому що почитала ваші жаління чому ніхто на форум не заходить і т.д.
Писати на українській мові я стараюсь, навіть дуже, але це без різниці, бо в правилах форуму не написано що рос. мовою неможна писати, так в чому справа? Саня, скільки вже можна за ту мову? Прислухайтесь накінець ЩО люди кажуть, а не на якій мові!
Дивно, як зайти в тему анекдоти, то там майже всі на рос. мові, і пошлі, і безкультурщина, а якщо і є пару на українській, то проти "москалів", а ти мені будеш ще зауваження робити, що я пишу російською краще чим українською? :shock:

Не можу я вас зрозуміти, чесне слово... А ті плакати взагалі такий примітивизм, що погано робиться... Ніби на Україні немає бомжів і сухий закон....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Black »

Україна для тебе найгірше шо може бути??? Все не влаштовує, що українське??? Росія для тебе краще??? Яка знищила мільйони українців? Царська Росія, потім совєти - голодомор, війна, репресії. І оце хочеться сидіти за бугром і захищати чужу державу??? Совісті нема і жодної шани до пращурів... В мене просто слів нема.

Почитай історію нашу, а не переписану совєцкіми істориками.

http://www.golodomor.org.ua/
http://www.archives.gov.ua/Sections/Fam ... locost.php
http://www.perehid.kiev.ua/as1.html
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Basil »

black писав:Україна для тебе найгірше шо може бути??? Все не влаштовує, що українське??? Росія для тебе краще??? Яка знищила мільйони українців? Царська Росія, потім совєти - голодомор, війна, репресії. І оце хочеться сидіти за бугром і захищати чужу державу??? Совісті нема і жодної шани до пращурів... В мене просто слів нема.

Почитай історію нашу, а не переписану совєцкіми істориками.

http://www.golodomor.org.ua/
http://www.archives.gov.ua/Sections/Fam ... locost.php
http://www.perehid.kiev.ua/as1.html
Блек, Саня, Беламор та інші, таке враження, що ви професійні історики, доктори історичних наук. А написати тепер можна все, що завгодно....
Ну чому ви до дівчини прицепились? Чи для вас іншої альтернативної думки, поглядів не може існувати за визначенням?
Чи ви думаєте, вона від солодкого життя з України поїхала? Я й сам би з задоволенням виїхав би. Бо толку тут не буде ніколи....
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення keepo »

зараз перйду на матюки (доречі російські :D )
хватить гнати, Золушка в свому пості не згадала росію ніяким боком. форум багатомовний і нетреба тут розказувати кожному на якій мові спілкуватись. Вона українка (наскіільки я розумію) але говорить по російськи. і яке ви право маєте її осуджувати, тим паче, що вона справді намагаєця писати українською. в більшості постів вона лише домагаєця права спілкуватись тією мовою, якою вона хоче... не хочете - не відповідайте на її пости російською, турецькою, чи тою якою вона напише, але поки я тут модератор, я не буду дозволяти травити людину за мову якою вона спілкуєця.
золушка не захищає державу, вона захищає своє право говорити мовою якою хоче! а ви всі задуматесь, чи буде вона вчити української своїх дітей, після такої травлі...

по історії: Блек, не факт, що написана "нашими" історія правдивіша за "їхню".
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Basil »

keepo писав:зараз перйду на матюки (доречі російські :D )
хватить гнати, Золушка в свому пості не згадала росію ніяким боком. форум багатомовний і нетреба тут розказувати кожному на якій мові спілкуватись. Вона українка (наскіільки я розумію) але говорить по російськи. і яке ви право маєте її осуджувати, тим паче, що вона справді намагаєця писати українською. в більшості постів вона лише домагаєця права спілкуватись тією мовою, якою вона хоче... не хочете - не відповідайте на її пости російською, турецькою, чи тою якою вона напише, але поки я тут модератор, я не буду дозволяти травити людину за мову якою вона спілкуєця.
золушка не захищає державу, вона захищає своє право говорити мовою якою хоче! а ви всі задуматесь, чи буде вона вчити української своїх дітей, після такої травлі...

по історії: Блек, не факт, що написана "нашими" історія правдивіша за "їхню".
2keepo, Забань Блека! ;) А взагалі +1
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

black писав:Україна для тебе найгірше шо може бути??? Все не влаштовує, що українське??? Росія для тебе краще??? Яка знищила мільйони українців? Царська Росія, потім совєти - голодомор, війна, репресії. І оце хочеться сидіти за бугром і захищати чужу державу??? Совісті нема і жодної шани до пращурів... В мене просто слів нема.

Почитай історію нашу, а не переписану совєцкіми істориками.

http://www.golodomor.org.ua/
http://www.archives.gov.ua/Sections/Fam ... locost.php
http://www.perehid.kiev.ua/as1.html
Блек, я тебе можливо здивую, але до Росії я не маю ніякого відношення, але як і в нас, так і у них знайдуться і погані, і хороші люди, я на це звертаю увагу, а не на мову.
Нарахунок мови. Мені здається що я одинаково забуваю як Українську, так і Російську, але намагаюсь як можу незабути. Я Українка, і дома ми розмовляємо українською мовою, в домашній бібліотеці одні Кобзарі і книжки про козаків і Запоріжську Січ, бо мій тато козак, до нього вам ще далеко, бо навчив нас поважати також і інших людей, прислуховуватись і розуміти, навіть якщо вони розмовляють російською. І саме його я вважаю справжньо людиною!
І, вам, що живете на Україні, ніколи так сумно не було, ви ніколи не плакали, проїзджаючи кордон, так що дуже прикро мені з того що ти написав, Блек.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

keepo, Я пруся з твого ця, домагаєця, стараєця .... :D Новий вид албанського? :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

Мда, таки совєти за 70 років промили мозгі. Більшість українців втратило почуття гордості, що вони є Українці.
Їм соромно розмовляти рідною мовою. Вони чужу мову краще знають, ніж свою. Привито почуття вини і меншовартості. Підлітки, які попадають в великі міста - спішать перейти на російську. В магазинах тебе не розуміють, коли ти вживаєш рідну мову.
Ми вважаємо нормальним, що людина прожила в Україні і так не наважилася вивчити українську, бо це ж принизливо.
Спішимо ввести двомовність (хоча то означає смерть саме української мови).

Мда ... :o
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти