Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Чи відчули Ви на форумі дискримінацію (расову, національно тощо)

Так, відчув
4
25%
Ні, не відчував
12
75%
 
Всього голосів: 16

Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Basil »

Belamor писав:keepo, Я пруся з твого ця, домагаєця, стараєця .... :D Новий вид албанського? :D
Напевно лінивий на цілих дві літери менше друкувати у кожному слові... ;)
Я й не замітив, чесно кажучи.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Basil »

Belamor писав:Мда, таки совєти за 70 років промили мозгі. Більшість українців втратило почуття гордості, що вони є Українці.
Їм соромно розмовляти рідною мовою. Вони чужу мову краще знають, ніж свою. Привито почуття вини і меншовартості. Підлітки, які попадають в великі міста - спішать перейти на російську. В магазинах тебе не розуміють, коли ти вживаєш рідну мову.
Ми вважаємо нормальним, що людина прожила в Україні і так не наважилася вивчити українську, бо це ж принизливо.
Спішимо ввести двомовність (хоча то означає смерть саме української мови).

Мда ... :o
Тут ти правий... Майже.
Я й сам таким був, як пуступив вчитись до КПІ у 1989 році. Але викладали там російською тоді ще.
Якщо ти думаєш на російський бо тебе з дитинства батьки до цього привчили, то тяжко вивчити українську.
Повір мені. Та й навіщо, адже тебе і так усі розуміють....
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення keepo »

Belamor писав:keepo, Я пруся з твого ця, домагаєця, стараєця .... :D Новий вид албанського? :D
нє... ето пагубноє вліяніє саветской власті... :D

Belamor, наступного разу ще коми перевір :D
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

keepo писав:
нє... ето пагубноє вліяніє саветской власті... :D

Belamor, наступного разу ще коми перевір :D
Тре було написати

нє... ето пагубноє вліяніє савеЦкой власті... :D

Belamor, ще один пост не по темі топіка і я видалю всі твої повідомлення, які не стосуюЦя теми. + ти починаєш переходити на особистості - нема чим крити?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення keepo »

от все у нас в Україні так, треба знайти винного і звалити все на нього. "хто винний?" - "москаль", "ще раз!" - "москаааль" і так в ритмі aka гімн незалежності :D

народи, які хочуть, щоб їх мову вчили і поширювали стимулюють її застосуваня, ну а наш скоріше буде шукати винних, ніж щось толкове зробить.

Шановний Кіпо. Я як захочу то також зможу твої повідомлення видалити. Не здається, починаєш трохи корчити фраєра?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

keepo писав:зараз перйду на матюки (доречі російські :D )
х в більшості постів вона лише домагаєця права спілкуватись тією мовою, якою вона хоче... не хочете - не відповідайте на її пости російською, турецькою, чи тою якою вона напише, але поки я тут модератор, я не буду дозволяти травити людину за мову якою вона спілкуєця.
золушка не захищає державу, вона захищає своє право говорити мовою якою хоче! а ви всі задуматесь, чи буде вона вчити української своїх дітей, після такої травлі...
Хм. А що їй хтось зробив зауваження, що вона пише російською? Та тут уйма народу писало російською - НІКОМУ НІХТО НІЧО НЕ ГОВОРИВ.
А те, що її пости російською - набагато грамотніші, ніж українською - факт (слава системі освіти СРСР, яка на 50 рублів платила більше вчительці російської мови, ніж вчительці української).

Гарячі суперечки про двомовність і москалів були у відповідних темах - ПОЛІТИЦІ. Там їм і місце.
І створювати провокативну тему (вкладаючи в неї зовсім інший смисл і знову повернутися до двомовності) - не було розумно.
Хоча і знищувати Блек її теж не варт було. Знищивши цю тему - ти піддався на провокацію Золушки.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

keepo писав: народи, які хочуть, щоб їх мову вчили і поширювали стимулюють її застосуваня, ну а наш скоріше буде шукати винних, ніж щось толкове зробить.

Ти правий. На всі 100 відсотків. Саме стимулюють її застосуваня. Чим була погана акція Не будь байдужий?
Чим була погана ідея Блека створити форум українською мовою. Створити окремий ленгпак, щоб форум виглядав українським (а не так як сотні інших - навіть деяких луцьких. Мішанина рускоукрайонського).
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

Belamor писав:
keepo писав: народи, які хочуть, щоб їх мову вчили і поширювали стимулюють її застосуваня, ну а наш скоріше буде шукати винних, ніж щось толкове зробить.

Ти правий. На всі 100 відсотків. Саме стимулюють її застосуваня. Чим була погана акція Не будь байдужий?
Чим була погана ідея Блека створити форум українською мовою. Створити окремий ленгпак, щоб форум виглядав українським (а не так як сотні інших - навіть деяких луцьких. Мішанина рускоукрайонського).
Не розумію в чому справа? То напишіть в правилах, що форум український, російська заборонена і все буде ясно! А то ви то доказуєте що тут купа на російській пише і нікому це не заважає, то зовсім інше потім пишете... ну неясно зовсім...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення keepo »

Belamor писав: Ти правий. На всі 100 відсотків. Саме стимулюють її застосуваня. Чим була погана акція Не будь байдужий?
Чим була погана ідея Блека створити форум українською мовою. Створити окремий ленгпак, щоб форум виглядав українським (а не так як сотні інших - навіть деяких луцьких. Мішанина рускоукрайонського).
нічим, ІМНО, ви вроді її і підтримуєте? чи вам не вистачає масовості для підтримки? треба так сказати розмах...
якщо Блек хоче чисто україномовний форум, то хай так в правилах і пропише.
ленгпак він теж робить - в чому проблема?
де проблеми для мови? в тому що інші говорять не так? - дк як хочуть, так і говорять, а заставляти ніхто не має права.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Black »

Золушка писав:Не розумію в чому справа? То напишіть в правилах, що форум український, російська заборонена і все буде ясно! А то ви то доказуєте що тут купа на російській пише і нікому це не заважає, то зовсім інше потім пишете... ну неясно зовсім...
Ти бачила, щоб десь хтось комусь не давав писати? Я не розумію, кого і що, і навіщо ти захищаєш???
Тут пишуть всі, хто що хоче. А на одному з форумів українського виробника написано в правилах, що офіційна мова - російська. І по українськи повідомлення видаляють. А тут такого нема і не треба тут ляля.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Basil »

Belamor писав:
keepo писав: народи, які хочуть, щоб їх мову вчили і поширювали стимулюють її застосуваня, ну а наш скоріше буде шукати винних, ніж щось толкове зробить.
Ти правий. На всі 100 відсотків. Саме стимулюють її застосуваня. Чим була погана акція Не будь байдужий?
Чим була погана ідея Блека створити форум українською мовою. Створити окремий ленгпак, щоб форум виглядав українським (а не так як сотні інших - навіть деяких луцьких. Мішанина рускоукрайонського).
Ну і хто би писав на той форум?...ти та я, та ми з тобою... ну ще б декілька чоловік.... Не тут треба цю тему порушувати і мову стимулювати... а як що і тут то не так, імхо... Як. не питайте, не знаю. Зверху треба то все починати.... а то слухати, наприклад, Азарова, так краще б він говорив би російською...Надіюсь, я зрозуміло висловився.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

black писав:
Золушка писав:Не розумію в чому справа? То напишіть в правилах, що форум український, російська заборонена і все буде ясно! А то ви то доказуєте що тут купа на російській пише і нікому це не заважає, то зовсім інше потім пишете... ну неясно зовсім...
Ти бачила, щоб десь хтось комусь не давав писати? Я не розумію, кого і що, і навіщо ти захищаєш???
Тут пишуть всі, хто що хоче. А на одному з форумів українського виробника написано в правилах, що офіційна мова - російська. І по українськи повідомлення видаляють. А тут такого нема і не треба тут ляля.
Ну і добре. Я просто напевно вас погано зрозуміла коли ви мені писали що як мені не стидно, російською пишу краще ніж українською, "з вами все ясно" і т.д. І тема , в якій я писала на рос. мові зникла, знаю, що змісту в ній було мало, і надіюсь що з саме це була причина зникнення.
Домовились, тут пишуть всі, хто що хоче. :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

Basil писав: Ну і хто би писав на той форум?...ти та я, та ми з тобою... ну ще б декілька чоловік.... Не тут треба цю тему порушувати і мову стимулювати... а як що і тут то не так, імхо... Як. не питайте, не знаю. Зверху треба то все починати.... а то слухати, наприклад, Азарова, так краще б він говорив би російською...Надіюсь, я зрозуміло висловився.
А ти гадаєш купу людей одразу завалиться - якщо зробити інтернаціоналізм?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

keepo писав: де проблеми для мови? в тому що інші говорять не так? - дк як хочуть, так і говорять, а заставляти ніхто не має права.
Хто тут кого заставляв?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Natalia N. :-) »

Alliluyah!..amin.Oce to dyskussia bula,uff.. :D
Carum,quod rarum.
Відповісти