Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Чи відчули Ви на форумі дискримінацію (расову, національно тощо)

Так, відчув
4
25%
Ні, не відчував
12
75%
 
Всього голосів: 16

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

Ну, може спочатку вам показалось що без смислу, але він би був, і дуже великий, але ви недали мені можливості продовжити. Да ладно, в принципі всерівно, може дійсно теми типу "Дівчину висадили з літака бо була непристойно вдіта" чи як там, мають більше смислу. :D
Продовжуйте в цьому ж дусі. 8)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Black »

Золушка, тебе за чим дискримінують? За расою, коліром шкіри, статтю, мовою, релігією, політичними поглядами, національним чи соціальним походженням, багатством чи народженням? І як це проявилось? В видаленні теми ні про що??? Давайте називати речі своїми іменами. В житті є набагато більше і більш важливіших речей, в чому нас дискримінують. Краще зайнятись ними. А не створювати теми з назвами, які не відображають суті питання.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

Та ні, мене взагалі ніхто недискримінує, все просто чудово. Я просто спробувала щось змінити, але вже зрозуміла, що безнадійна затія... :) Але слава Богу що ще не всюди так, це радує.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

Золушка писав:Ну, може спочатку вам показалось що без смислу, але він би був, і дуже великий, але ви недали мені можливості продовжити. Да ладно, в принципі всерівно, може дійсно теми типу "Дівчину висадили з літака бо була непристойно вдіта" чи як там, мають більше смислу. :D
Продовжуйте в цьому ж дусі. 8)
Мда. Рецидив на ліцо. То кричить, що форум націоналізований, то вже теми їй не подобаються. :o
Її всі проігнорували і посміялися і щоб далі не робити з неї посміховиська видалили тему ні а чьом - так ні ...

Беламор, трошки фільтруйся
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

Дуру? Хі, а ображати негарно, я Вам не хамила. І те, що тема мені неподобається, також вродіби неписала, а тільки назначила, що смислу в ній не більше.

І дуже дякую, що ви мені допомогли, видаливши мою тему, а то дійсно ще всі б сміялися ( можна було б до Гумору віднести, тоже ідея!)

Раджу писати в інші теми, якщо не подобається політика, націоналізм і т.д. Є такі розділи як М і Ж, Психологія, Філософія та інші. Я думаю там можна знайти безліч цікавих тем або створити свою.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Саня »

Я дискримінації на форумі не відчуваю. Так, тут переважно пишуть представники чоловічої статті. Всі вони лише за те, щоб жінок тут було більше. Чи не так? На зустрічах форумчан, які час від часу відбуваються, дівчат не так вже й мало.
Позиція Золушки мені не зрозуміла. Чиї інтереси, чиї погляди ви відстоюєте, шановна? Покинули Україну, виїхали жити в іншу країну і зараз нав'язуєте мені тут російську мову. Навіщо це?
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

Саня писав:Я дискримінації на форумі не відчуваю. Так, тут переважно пишуть представники чоловічої статті. Всі вони лише за те, щоб жінок тут було більше. Чи не так? На зустрічах форумчан, які час від часу відбуваються, дівчат не так вже й мало.
Позиція Золушки мені не зрозуміла. Чиї інтереси, чиї погляди ви відстоюєте, шановна? Покинули Україну, виїхали жити в іншу країну і зараз нав'язуєте мені тут російську мову. Навіщо це?
:o я не нав"язую нікому нічого... і скільки можна повторювати, незнаю. Кожний має право розмовляти як хоче, Саня, і де я щось нав"язувала?
І скільки раз мені будете припоминати, що я покинула Україну? От знайшли до чого придертись.. Тут на форумі нас таких декілька, яких доля закинула в інші країни, ну і що? Це не значить, що ми відказались. А можливо це значить , що надоїло нам слухати пошлі анекдоти і дивитись на ту невихованість.
Але все це немає смислу, сумно трішки, що не цінуєте більше людськість а націю, навіть не трішки, а дуже... :(
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення ksiusha »

Pidtrumyy Zolyshky, molodez!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Саня »

Золушка, навіщо ви спочатку пробуєте спровокувати, а потім починаєте ображатися?
Чому на рідному луцькому форумі не можна просто спілкуватися українською мовою? Я не виступаю категорично проти російської мови, але якщо людина володіє українською мовою і вважає себе українцем то якого милого використовувати для спілкування російську??? От цього я не розумію.
З транслітом й то легше миритися. Його хоч й важко читати, але все-таки.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

Cаня, як я почала говорити, що російськомовні користувачі вже не пишуть на форумі, бо їм неприємно читати пости, в яких постійно "москаль, кацап", то всі почали доказувати що взагалі їм не заважає рос.і що купа пише на рос. мові і т.д. От я і вирішила в тій темі писати російською, і не бачу в тому нічого поганого, та й ваша реакція мене не дуже здивувала. Спробувала, але видно що форум повністю вже на іншій хвилі. Я вже переконалась.
п.с. але це не значить, що маєте від мене спокій! :D

Когось конкретно обізвали??? Тебе точно ні. В чому проблема???
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Саня »

Так в чому полягали прояви дискримінації по відношенню до вас?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Саня »

Що образливого в слові "москаль"? Так з давніх часів серед українців, білорусів, поляків називали росіян. Самі росіяни цим словом називають жителів Москви. Просто нашому народові досить складно змиритися, що таке рідне слово Русь переноситься на московитів. Тарас Шевченко також не вживав слова "росіянин". Можна й Івана Франка згадати - "Не пора".
Кацап - то вже трошки інша річ. Тут більше зневаги. Можна й образитися.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення keepo »

Саня, москаль, як і хохол в контексті форуму зазвичай образливі слова, а те що колись вживалось під другим соусом - дк все змінюєця. в тому числі і значення слів (btw, за шевченка москаль, якщо мене не підводить мій склероз, означало військовослужбовця який мав відслужити 25 років - "кохайтеся, чорнобривії та не з москалями" ;) - причому тут Золушка до військових???)
Золушку справді занесло з тією темою, але наскільки я згадую, то вона була в флеймі, а там розмови не модеруюця...

шевченка взагалі краще не трогати - це болюча тема (мене дивує підняття до рангу національного героя людини, яка була вхожа в царську сім"ю, мала високий чин по рангах царської росії і при цьому гадила тим, хто його витягнув з того лайна - такий собі Павлик Морозов українського народу)

спостерігаючи за протистоянням Belamor"а і золушки зробив такі висновки:
- Belamor, може відверто нагрубити, прицьому жінці і вважати, що він правий, перейти на "ти", і наскільки я зрозумів з виправлень в цьому топі, то і обізвати
- Золушка висловлює свої думку більш стримано і відверто грубих постів від неї я не бачив...

от вам і дискримінація.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення keepo »

доречі, а чому справді причепились до тих хто виїха в за кордон на ПМП? це що вже заборонено, чи як? не будемо опускатись до рівня жабів, які як відомо "кожна своє болото хвалить" ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re:

Повідомлення Natalia N. :-) »

keepo писав:Пропоную кожній новій форумчанці пиво, або сок, або що там вона пити буде! :wink:
Use,keepo,ty popaw! :D Ja pju chaj zelenyj z medom.A ty,Ksiusha,sho pjesh?Zolushka? ;-)
Ni,ni,zartuju. :D A to she skazete,ne wspila tolkom rozwestys,a wze zaigruje.. :lol:
Carum,quod rarum.
Відповісти