Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Чи відчули Ви на форумі дискримінацію (расову, національно тощо)

Так, відчув
4
25%
Ні, не відчував
12
75%
 
Всього голосів: 16

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Belamor »

Якщо хтось відчував при користуванні цим форумом якусь дискримінацію - прошу постіть тут свої зауваження.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Браво, оперативно працюєте! :idea:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

зауваження пліз! :!:
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

дискримінація жінок
а якщо точніше, то мала популярність форуму серед них, по причині малої популярності інтернету,
якщо розібратися то не дисримінація а просто не популяризація

Прохання шось робити!!!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Пропоную кожній новій форумчанці пиво, або сок, або що там вона пити буде! :wink:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зроби пошук в асьці: задай наступні параметри - стать - жіноча, місто Луцьк, потім Lutsk і Луцк. Потым зроби так само з чоловычою статтю. Так ти приблизно будеш знати кількість жінок і чоловіків (чоловіків не вдасться підрахувати напише шо сильно багато), які користуються аською, від цього можна відштовхуватися про к-сть жінок і чоловіків, які користуються інетом і компами взагалі. Ось тобі відповідь на твоє запитання. Можеш зробити розсилку по асьці усім представницям твоєї статі з Луцька. Можливо допоможе. :)
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Я то прекрасно знаю, я сама мабуть що єдина з групи, що користується і-нетом, от я й кажу. що потрібно щось з цим робити, міняти ситуацію
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Наскільки я розуію трьоп на таких форумах взагалі дискримінацією вважати недоречно. Оскільки "расова дискримінація" означає
будь-яке розрізнення, виняток, обмеження чи перевагу, основані на
ознаках раси, кольору шкіри, родового, національного чи етнічного
походження, метою або наслідком яких є знищення або применшення
визнання, використання чи здійснення на рівних засадах прав людини
та основних свобод у політичній, економічній, соціальній,
культурній чи будь-яких інших галузях суспільного життя.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Скажу про націоналізм (вірніше процитую Левка Лук'яненка), я сприймаю це явище як позитивне, оскільки мова йшла і про національну дискримінацію :
Насправді ж, що таке націоналізм? Це прагнення ствердити свою націю на землі. А нас протягом всієї історії СРСР переконували, що націоналізм — це ідеологія, яка розпалює ворожнечу між націями, створює блага для себе за рахунок інших націй і збуджує ненависть... А насправді націоналізм — це нормальне почуття любові й поваги до своєї батьківщини та прагнення зробити їй добро. Він, власне, є продовженням етнічності. І в своїй основі націоналістами були і гетьман Хмельницький, і Наливайко, й інші, хто боровся за незалежність України. А козаччина в нас була не за заході, а на сході України, і козаччину можна розглядати як націоналізм — адже вона боролася проти іноземних окупантів.


Я цілком підтримую цю думку і сприймаю націоналізм саме так.
Але так як я бачив під час виборів, Східна Україна і російськомовна частина населення України сприймає це явище як негативне. Мені здається, що неправильний стереотип склався просто в них. Але ж живеш тут, то треба все ж таки вчитись мови тої країни, де ти перебуваєш і шанувати її традиції...
Аватар користувача
igorbud
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Чет 28 вересня 2006 р. 13:45
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Повідомлення igorbud »

Привіт усім,

Коли я вирішив дати інфо про буддизм (та не важливоо про що), просто інфо на Волинські веби, то знайшов кілька форумів (6-7). З них працюють, тобто на них спілкуються, їх взагалі відвідують тільки 2 (останні - мертві).
А живі - то Ваш (і це похвально) і ще Волинський форум Black OnLine (реламую безкоштовно).
Якщо створюється тема якась (наприклад буддизм в розділі філософія), то хотілося б щоб спілкування було в рамках цієї теми чи в галузі філософії, психології і т.д., тобто по темі розділу.

А так складається враження, що форум подібний на яму глибоку, в якій сидять кілька програмістів голодних. І їм що не підкинь, хоч Абабагаламага скажи, то вони (а їх десь 3-4, бо більше не бачив) однообразим стьобом, не в тему, будуть писати. Ну і ще за байти битися дорогоцінні (між іншим є розділ про компи, залізо, програми і т.д.). А може бути й таке, що вони сидять в одній кімнаті і через інет спілкуються таким собі чином в свому ж форумі.

Для чого тоді ці форуми????? Для 3-4 людей.
Чи то Волинський менталітет такий????

Я міг би спілкуватися на окремих сайтах-форумах тільки на тему Буддизму, але цікаво на Волинських теренах про це побалакати. І прикро буде, якщо хтось не з Волині зайде на наш форум і побачить наші форуми.

ТОму нехай ця критика буде конструктивною, якщо здатні модератори і інші на таке.
А взагалі форум функціоную і це супер.

Успіхів усім

Ігор
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

igorbud, уважаемы на кого вы намекаете??? где вы стеб видели? и что вы собственно по сути темы постили?? - нашо обижаетесь ??? - на то что никто не прется от будды так как вы????? бугага ето радикально!
вот взял бы литературку посоветовал , написал чем выгодно отличается буддизм и учение будды о строениии мироздания от других юнивёрсумов...
а вы тут абиды какието высказываете на 3-4 програмистов в одной комнате !!!!!
ЕТО ЖЕ СМЕШНО!!!
если вам живое общение не нравится так чегож вы хотите добится в народе ??? обшайтесь с единомышленниками не тратте нервы на нас ! :evil:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

igorbud писав: Привіт усім,

Коли я вирішив дати інфо про буддизм (та не важливоо про що), просто інфо на Волинські веби, то знайшов кілька форумів (6-7). З них працюють, тобто на них спілкуються, їх взагалі відвідують тільки 2 (останні - мертві).
А живі - то Ваш (і це похвально) і ще Волинський форум Black OnLine (реламую безкоштовно).
Якщо створюється тема якась (наприклад буддизм в розділі


Це копія з якого форуму ???   :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

І я ту штуку бачив :-). Ctrl+C/Ctrl+V
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Золушка »

Так, я відчула дискримінацію. Теми, в якій я вирішила писати на російській мові, вже немає... А ви кажете що вам це не заважає. :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи відчули Ви дискримінацію на форумі ?

Повідомлення Black »

Тему видалено не через мову, а через те, що вона немає смислу жодного!!!
І до речі, пункт 3.15 правил:
3.15. Навмисне створення або підтримка провокаційних тем, призначених винятково для обману (введення в оману) учасників конференції і розпалювання фанатських, міжнаціональних і подібних їм суперечностей, організації сварок і лайки.
Відповісти