Пропозиції і роздуми про сайт Blacka

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це саме я йому і сказав... Але він не зможе відписати, так що всі рекомендації відтепер пишіть йому в аську, але пам'ятайте - він любить розмови з аськи викладати на форумах.  :(
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

правильной дорогой идем таварисчьи!!!
банить всех без разбора!!!! :) переговоры -  не наш метод!  :twisted:
панимаш, Сереж, ресурс ты для чего создал? почувствовать себя богом в отдельно взятом микрорайоне? или "для людёфф"? аргументированно и окончательно обосновать провальность идеи с авторитетом на смог, поэтому забанил? :shock:
карошие методы  :lol:
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

black може неварто було зразу давати бан? Mix просто зробив пропозицію.Тім більш писав він по темі "Пропозиції і роздуми". Може зміниш своє рішення? ПОМИЛУВАННЯ :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Народ, можете договоритися до того, що й вас забанять. У нас дії адміністратора й модераторів обговороювати не можна.
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

Дякуєм за попередження. Надалі будемо знати.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

гнилая тема... предлагаю ее закрить да  и всё
позиция блека кристально ясна - изменений не будет покуда всё и так работает
дык и не стоит заморачиваться
а тем более безпонтово гнать друг на друга
Basil, у микса нежду прочим сайт есть и об етом в его инфе доступно написано.... и если он ммм - слишком настойчиво пытался помочь - то ето не повод для осуждения :(

:D кроме того раз уж рейтинг нам не нужен (и как высказавались комрады - "перед ким тут панти ганяти?") - то мозникает вопрос а на кой вести кол-во постов - ети понты к чему вообще? что ето кол-во собственно отражает? :roll:

а так если тема не несет положительного ее стоит закрыть и не портить никому нервы!
или я не прав?? :twisted:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Zed писав: правильной дорогой идем таварисчьи!!!
банить всех без разбора!!!! :) переговоры -  не наш метод!  :twisted:
панимаш, Сереж, ресурс ты для чего создал? почувствовать себя богом в отдельно взятом микрорайоне? или "для людёфф"? аргументированно и окончательно обосновать провальность идеи с авторитетом на смог, поэтому забанил? :shock:
карошие методы  :lol:


Я пояснив йому спочатку в асьці, що не буде таких нововведень, як він хоче, він почав писати тут на форумі, напрягати. Потім почав тут викладати розмови з аськи, я видалив, попросив, щоб він це не робив. Він виклав знову, от я його і забанив. На ці всі розмови пішло десь 2 години + попередні розмови в асьці і на форумі (скільки ще потрібно для обоснованія?). При чому, я в свою адресу почув багато образливих слів + цинічні пости на форумі. Богом я себе відчувати не хотів і взагалі такі ситуації мені неприємні. Я запропонував розбанити, якщо він не буде викладати приватні розмови з аськи тут, але він відмовився від "подачок". Загалом згоди ми не дійшли. Може він ще захоче вибирати, в який колір мені стіни вдома фарбувати?
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

сумно... :o  шкода, що із-за дрібниці вийшло стільки лайна...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Дрібниця, я згоден, але ж все-таки... Мені здається я все зрозуміло написав, що до осені я нічого не буду робити і допомоги я не потребую. Для чого оце було напрягати і писати цинічні фрази на зразок "Ти ж АДМІН!", а потім сказати, що я мудак і т.п. Взагалі зараз літо хочеться відпочити від форумів, чатів, асьок і взагалі інтернету і вирішити якісь власні офлайнові проблеми...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Звернув увагу, що на форумі є дві майже однакові теми:
1. Безкоштовні SMS
2. Безкоштовні SMS-повідомлення
Першу створив black 29 червня 2005 року, другу - Andrij 6 квітня 2006 року. Правилами форуму заборонено створювати теми, які вже обговорювалися. Є пропозиція об'єднати ці дві теми в одну. Оскільки black створив свою тему майже на рік раніше, то вважаю за доцільне перенести повідомлення саме туди, а Andrij'a повідомити про це через ПП.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Справа у тому, що тут немає можливості обєднання тем...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Тема ігор досить популярна на форумі. Може все-таки варто виділити їх в окремий розділ?
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

поддерживаю +1
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

На Вікіпедії надибав ось на що:
Наказания в Фидонете
[*] — предупреждение. Даётся за большое количество орфографических ошибок, слишком длинную подпись и прочие мелкие проступки. Три звёздочки превращаются в [+].
[+] — строгое предупреждение. Даётся за личную переписку, разговоры не в тему и другие серьёзные нарушения регламента. Три плюса превращаются в [!].
[!] («выключательный знак») — временный (часто 3 или 6 месяцев) или постоянный запрет на отправку сообщений. Даётся за мат и другие грубейшие нарушения правил.

Може то й нам ввести щось подібне?
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Та вже давно про це казав але це складно як для контролю так і для впровадження :D
Patria o Muerte
Відповісти