Пропозиції і роздуми про сайт Blacka

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Відповісти
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Пропозиції і роздуми про сайт Blacka

Повідомлення searcher »

Що потрібно змінити щоб сайт колєгі був цікавішим і його нарешті почали відвідувати люди :?:

:D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

2 Searcher

Повідомлення Black »

Searcher, було прекрасно якби ти виклав тут саме свої пропозиції щодо сайту. :wink:
kayot

Повідомлення kayot »

Для продвижения ЧЕГО-ЛИБО нужна реклама!!! Кто знает ро этот форум, даже если кому-то что-то и надо, он ничего не знает про данный проэкт.
Удачи.
Аватар користувача
Валентин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: П'ят 28 січня 2005 р. 00:44
Звідки: дикий дикий захід України

Люди!!! Ви де?!!!

Повідомлення Валентин »

Форум це безперечно круто. Але!!! Де люди?!!! Що це в дідька за форум, де нема учасників? Одним словом підтримую однозначно думку kayot необхідна реклама! Як її проводити це вже інше питання: світи адресу на інших сайтах, форумах, розсилай її всім знайомим по асі (як мені), але поширюй. Просто так випадково сюди ніхто не забреде!
По друге: сам движок сайта мені знайомий. Якщо хочеш, звяжись зі мною я поясню як його українізувати. В тому числі і графіку! А то англоязичні кнопки - це всетаки ламерство...
Ошибка?! Это не ошибка, а системная функция!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Валентину

Повідомлення Black »

С рекламой все понятно. Согласен. Кнопки, Валик, я по твоей просьбе поставил русские. Но это было не ламерство, а просто я его в тот день только поставил и настроил. Не до конца. :roll:
Аватар користувача
Rastaman
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Сер 02 лютого 2005 р. 04:35
Звідки: Львів

Повідомлення Rastaman »

Пантовий сайт!!!! Є багато корисної інформації. А ще пантовий тому що це сайт мого брата :lol:
Аватар користувача
Валентин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: П'ят 28 січня 2005 р. 00:44
Звідки: дикий дикий захід України

Форум розвивається!

Повідомлення Валентин »

За русифіковані кнопочки хвалю! :D Ще трошки і диви форум зовсім модний стане.
Але от над рекламою треба подумати... Ти хоч якось його просуваєш?
Ошибка?! Это не ошибка, а системная функция!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Форум розвивається!

Повідомлення Black »

Валентин писав: За русифіковані кнопочки хвалю! :D Ще трошки і диви форум зовсім модний стане.
Але от над рекламою треба подумати... Ти хоч якось його просуваєш?


Жду реєстрації домена blackforum.volyn.net. Потім планую зареєструватись в рейтингах і пошукових системах, мінятись баннерами, лишати лінки на форумах. Може ще щось підкажеш?
Востаннє редагувалось Пон 07 лютого 2005 р. 12:02 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Валентин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: П'ят 28 січня 2005 р. 00:44
Звідки: дикий дикий захід України

Повідомлення Валентин »

Ну, на разі навіть не знаю.... Мабудь, того що ти назвав, поки що буде досить. Ну хіба що ще рекламним спамом зайнятись :lol:
Ошибка?! Это не ошибка, а системная функция!!!
dos
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Пон 31 січня 2005 р. 16:39

Повідомлення dos »

Значить такі пропозиції:
1) скорочуєш к-сть тем в 4 рази - телефони всіх фірм в одну купу і букмєкєрство тоже одною темою. Так само мабуть і з Хардваре. Об"яви можна окремо залишати.
2) Після цього напиши пару полєзних тєм, об"яв і статей і ще раз проспамь волинські ригаловкі.
Аватар користувача
Валентин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: П'ят 28 січня 2005 р. 00:44
Звідки: дикий дикий захід України

Ще одна порада щодо поліпшення форуму

Повідомлення Валентин »

Ось тобі ще ідейка щодо поліпшення роботи форуму...
Колись я робив зауваження щодо малої кількості учасників. А чому б тобі самому цю кількість не збільшити? :wink:
Береш просто сам реєструєш з десятка два віртуальних учасників, заповнюєш під їхніми ніками теми форуму - опля і з пустого форуму в тебе вже є крутий тематичний нормально функціонуючий форум....
А віртуальних учасників потім потихеньку витираєш у міру реєстрації на форумі справжніх людей....
Як ідейка? :lol:
Ошибка?! Это не ошибка, а системная функция!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ще одна порада щодо поліпшення форуму

Повідомлення Black »

Валентин писав: Колись я робив зауваження щодо малої кількості учасників. А чому б тобі самому цю кількість не збільшити? :wink:
Береш просто сам реєструєш з десятка два віртуальних учасників, заповнюєш під їхніми ніками теми форуму - опля і з пустого форуму в тебе вже є крутий тематичний нормально функціонуючий форум....
А віртуальних учасників потім потихеньку витираєш у міру реєстрації на форумі справжніх людей....
Як ідейка? :lol:


Ідейка шось типу поки немає дівчини, займайся онанізмом, з'явиться - перестанеш. :lol:
Аватар користувача
Rastaman
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Сер 02 лютого 2005 р. 04:35
Звідки: Львів

Повідомлення Rastaman »

Ото ти видав на рахунок дівчини :lol: А взагаліто в тебе тіпа серйозний сайт, ти додай сюда троха гоніва якогось.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

а шо? Блек нармально забазарив, нах віртуальних юсерів. це всіо равно шо зробити чат і закалбасити туди кучу людей з свого компа і базарити з самим собою. рєклама двігатель прагреса - це має мнєніє :idea: .
Аватар користувача
wint_one84
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 20:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення wint_one84 »

РЕСПЕКТ тим людям які не пожаліли своїх пальців і вдарили ними по калвіатурі!МАЛАДЦА!!!!!Доречі коли там у вас тіпа ДНЮХА ФОРУМА??? А то зібралися десь би та й попили пива :?: :!: А так форум поки шо нічого! Можна було б гірше але неамє куди :D Прікалуюсь!!! Боюсь щоб його не чекала така ж доля як і ЧАТ.ЛУЦЬК.КОМ.ЮЕЙ. Чи може ви замутитите свій на форумі?
Удачі Вам(адмінам, та й тим особам які себе вважають такими) в ваших починаннях!Поважаю за те шо є ше люди люди яким не побарабану І-НЕТ простір Волині(Луцька зокрема)!........до речі як тамна рах. ПИВА???
Відповісти