Пропозиції і роздуми про сайт Blacka

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Відповісти
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

black писав: А що таке фензіни? :?: :?: :?:

не... ну... ну... бля, даже не знаю, как сказать... ты black дремучий!!! фэнзины - это небольшие журнальчики, которые выходят тогда, когда им этого охота, и там пишется в основном про неформальный мир (типо панки, металюги, скины, стритэйджеры и т.д.) И у вас вот точно ну никак не может быть этих фэнзинов, которые есть у меня.
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

З метою збільшення користувачів форуму пропоную усім давати своїм друзям, знайомим лінк на форум. :razom:
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Блек, ти не думав зробити на форумі там де пишеться останній користувач який залишив повідомлення, зробити так щоб писало не одного останнього а 2-х чи 3-х останніх користувачів які залишили повідомлення. Що думаєш по цюму приводу?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мене влаштовує все як є, скрипт форуму писав не я, я лише трохи модифікував. Думаю достатньо тго, хто написав останнє повідомлення і підсвітки, де зявились нові повідомлення після вашого останнього заходу на форум.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Достатньо, звичайно. Питання є питання.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Форум розвивається, кількість користувачів зростає. Серед нас уже зявилися дівчата. У звязку з цим виникла така пропозиція: ввести правила спілкування на форумі. Ці правила можуть бути і неписані, але їх варто дотримуватися.
Пропонує заборонити вживання нецензурних слів, висловлювань у три та більше поверхів у всіх розділах, крім "Розмовви без цензури". На України з давнини не було прийнято матюкатися. Тим більше, матюкатися при жінках та дітях. Такою неповагою до оточуючих ми принижуємо самі себе. А також дівчата, які допускають вживання лайливих слів не поважають самі себе. Я важаю, що вони повинні нам робити зауваження з цього приводу, а не рівнятися на нас і щораз більше матюкатися самим. Рівні права та можливості - це добре, але не варто брати один в одного все найгірше.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я звичайно слідкую за спілкуванням у форумі і заміняю мати на інші слова або просто видаляю (якщо там самі мати), окрім розділу без цензури. І взагалі контингент тут зібрався більш-менш культурний. На форумі можна включити автозаміну слів з матами на інші, але нагальної потреби немає.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я теж проти відвертого мату але ж народ ... Не сюсюкатися ж ... Крепке слівце якшо вміру висловлює таки настрій. Один неопределенный артикль "бля" чего стоит.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Прохання до тебе Блек: в майбутньому не підтусовуй будьласка повідомлення. Хай вони будуть в такому порядку як пишуться. Дякую.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я їх не підтусовою. Порядок їх не міняється.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Про видалення повідомлень - ноу комент.

При реєстрацій нового юсера могла б бути графа для зазначення Ж чи Ч (для не особо обдарованих пояснюю - "Ж" падруга, "Ч" чувак), з подальшим використанням цих даних у таблиці з користувачами. Принаймні було б відомо ху із ху. Не знаю чи це реально але могло бути.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

На жаль така функція не передбачена, хоча можливо існує мод. Але ж по ніку або по постам в форумі можна визначити хто це - ме чи жо.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

black писав: На жаль така функція не передбачена, хоча можливо існує мод. Але ж по ніку або по постам в форумі можна визначити хто це - ме чи жо.


Є в нас на форумі такі нікі (не буду їх називати) що тяжко зясувати хто це є, думав що це ЖО, а зясувалось що це МО ги ги ги :lol: . Так що моя пропозиція не є такою брєдовою :wink:
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Було б справді цікаво взнати не лише загальну кількість зареєстрованих учасників, а троха більшу статистику: якого віку, чим в більшості цікавляться (найпопулярніші теми), і чи багато тут жіноцтва
:)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В профілі кожного користувача є необовязкові поля - контактна інформація (e-mail, icq, aim, msn, yahoo!), звідки користувач, інтереси, рід занять, підпис та аватар. Все це доступне публічно, за винятком e-mail-a (кожен користувач вирішує чи робити його публічним чи ні). Мені здається, що цього цілком достатньо. Крім того ви можете писати приватні повідомлення, які недоступні для інших. Це ж все таки не сайт знайомств, а просто форум.

Жіноцтва тут небагато. Зареєстрованих здається 5. Найпопулярніші теми в принципі можна винести на http://www.black.volyn.net, наразі там присутні останні 15 тем, на які ви писали. Бо якщо винести десь наверх форуму це все, то незручно буде читати сам форум.
Відповісти