Пропозиції і роздуми про сайт Blacka

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Відповісти
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

А як на рахунок того, щоб старі теми, які вже не користуються популярністю, закривати і переносити в архів? Перед цим варто попереджувати людину, яка створила тему, наприклад, за тиждень. Якщо нові повідомлення не з'являються, тема закривається.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Саня, повністю підтримую.
А то очі розбігаються.
Останнє повідомлення аж за 20 якесь жовтня.....

БАРДАК!!!
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Хотілось запропонувати ось що…Може б вам строрити новий розділ куди вішати свої теми..наприклад розділ “Секс”… а то я особисто проти тих тем нічого не маю…. Хай собі кожен пише що хоче)) але я не бачу зв*язку тем “сперма”, “інструкция по лишению невинности”, “оральний секс” з розділом “Філософія, психологія”…..IMHO
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Підтримую Танцює з Вітром. Хай краще такі теми будуть в Розмовах без цензури. Анальний та оральний секс варто звести в одну тему. Навіщо їх стільки плодити? Там можна обговорити всі види сексу і висловити свої думки.
Щось мені не дуже подобаються тенденції, які намітилися на форумі з приходом весни. Але ж кожен має право робити те, що вважає за потрібне.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Пропоную зробити дл я V.I.P. зірочки золотистого кольору, для Модераторів підібрати щось зелененьке, а Адміну залишити червоні :-)
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Одне просте запитання! В темі філософія і психологія ви розглядаєте теми “Сперма”,”Анальний секс”, “Контрацепція”. Там взагалі то цілий список таких тем. ЯКЕ ВІДНОШЕННЯ МАЮТЬ ЦІ ТЕМИ ДО ФІЛОСОФІЇ? Може я чогось не розумію, але я абсолютно не бачу зв”язку!!!!
Я не хочу нікого обідити але ви вже робите з форума,якийсь сайт юнного збоченця! Да я знаю, ви зараз напишете: ”та шо ти знаєш??? Форум класний, теми класні, шо не хочеш читати не читай.” В вас просто склалось враження про мене, що я якась консервативна бабуся, років 99, яка постійно жаліється на життя і на сучасну молодь. Яка завжди говорить “От за наших часів нічого такого не було, а сьогодні от то вже молодь пішла… жах”, або “А коли я молодою була…”, “За часів СРСР порядок був, а зараз розпуста на кожному кроці”!
Ви ж саме так подумали… Насправді не все так погано як здається, я просто маю трошки інші погляди ніж у вас, і чесно кажучи якось дивно мені читати всі ці теми з розділу філософії, особливо оостанні, нові! Я думала, що це особиста справа кожного,з ким, коли і як, а ви так просто собі обговорюєте…. Це не говорить про те що я маю комплекси, хоча їх я також маю, але я просто людина трошки іншого типу. До –речі інколи я висловлювалась, не зовсім цензурно, я нікого не хотіла обідити! Я холерик, з цим нічого не поробиш, і якщо мені щось не подобається зразу це пишу…. От така я!!! Просто хотіла ефектно піти з форума, а оскільки по англійськи йти (не попрощавшись) я не люблю, тому й написала це повідомлення!! Всім па-па!!
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

ШО ЦЕ ЗА НЕПОДОБСТВО!!! ЗНОВ ПОЛУЧИЛОСЬ ТАК ШО МОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ТАНЦЮЄ З ВІТРОМ!! А ЙОГО НАПИСАЛА ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!! :evil: :evil: НАВІТЬ ОСТАННЄ ПОВІДОМЛЕННЯ ТОЛКОВО ВІДПРАВИТИ НЕ МОЖНА!!
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Цілком згоден. Прийдеться створити спеціальний розділ для таких тем. А от про збочення ще не пишуть і буду сподіватись що не почнуть. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Створив розділ М і Ж. Всі відповідні теми перенесені туди.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про взаємовідносини між чоловіками і жінками.

А розділ чомусь називається М і Ж
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Саня, Таку назву запропонував я, по аналогії з одним популярним форумом, якщо є бажання створи тему з голосуванням про назву.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А М - можна трактувати як мужчина. :)
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

мужчина постав правильно годину біля дати на початку форуму :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це ти собі в профілі постав дядя. В мене відображається:
Cьогодні: 24 березня 2006 13:43
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години


Все правильно.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

keepo писав: Саня, Таку назву запропонував я, по аналогії з одним популярним форумом, якщо є бажання створи тему з голосуванням про назву.

Особливих претензій до назви в мене немає. Гадаю, що всім зрозуміло про що тут йдеться.
Відповісти