Націоналізм на форумі.

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Націоналізм на форумі.

Я ЗА!
5
42%
Я ПРОТИ!
5
42%
Мені всерівно...
2
17%
 
Всього голосів: 12

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Ну от, все говорить саме за себе. Ми знову там, де були...
Бєламор, мені не треба створювати свій форум, я пишу на інших форумах, де всі прекрасно себе почувають і пишуть як на українській, так і на російській. І переконувати тебе я не збираюсь (вже давно зрозуміла, що це немає смислу), просто звернула вашу увагу на те, чому на форумі пише тільки пару чоловік. Знову ж, подобається вам так, ваша справа, нехочете нічого міняти- ваше право.
Всі люди різні, і погляди різні. Поки ми ненавчимось прислухатись до інших і толерувати, так і залишиться - маленьке коло людей з одинаковими поглядами.
ІМХО.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Belamor, не треба тут таких умов ставити, або Золушка або Belamor, ок?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

А я таких умов не ставлю. Просто коли мені НЕЗРУЧНО висловлювати то що я думаю - то мені то НЕЗРУЧНО. Чого я маю відчуваати в своїй країні незручність від меншин? Я представник титульної нації в себе вдома. Говорю - що хочу. Не збираюся я до кацапів бути терплячим.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Basil »

Belamor писав:А я таких умов не ставлю. Просто коли мені НЕЗРУЧНО висловлювати то що я думаю - то мені то НЕЗРУЧНО. Чого я маю відчуваати в своїй країні незручність від меншин? Я представник титульної нації в себе вдома. Говорю - що хочу. Не збираюся я до кацапів бути терплячим.
Тут ти не правий, терплячим тобто толерантним треба бути до усіх...
Кожна людина має свою точку зору, тому її (точку зору і людину) треба принаймі поважати.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

Думаю, ті з ким я спілкувався прекрасно знають мою точку зору, але я її повторю:
ІМХО, Belamor, та і black (правда в меньшій мірі) не можуть чітко розділити націоналізм, шовінізм і нацизм. Вони вних просто плавно перетікають з одного в інше...
Я представник титульної нації в себе вдома. Говорю - що хочу. Не збираюся я до кацапів бути терплячим.
НІДЕ, повторюсь НІДЕ в наших законах НЕМА привілеїв за національним признаком. І цитата вище вже знаходиця на межі шовінізму з нацизмом... на таких засадах і базуєця більшість постів Belamor"а...
Мені саме слово націоналізм співзвучне з нацизмом, тому відношусь до нього з великою насторогою... не для наших людей воно поки.

ЗІ одна справа піднімати Україну і все українське, а друга - чмирити все інше.

Що ж до теми топа, то я проти націоналізму в баченні Блека і Бєламора.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав: Мені саме слово націоналізм співзвучне з нацизмом, тому відношусь до нього з великою насторогою... не для наших людей воно поки.
А це вже типове зомбування, яке навязувалося 70 років радянською владою.
Як тільки, щось українське - одразу зручно надати лейбл - нацизм. лякали людей як тут так і на сході отакою підміною.
keepo писав: ЗІ одна справа піднімати Україну і все українське, а друга - чмирити все інше.
Ну і хто тут чмирить все інше?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Отак в нас завжди виходить. Українці бояться власної культури. Як тільки починаєш рекламувати своє - українське (мову, культуру тощо) - ти одразу націоналіст і чмириш інших. А як вводять додаткові уроки російської мови замість української, і в Україні просять перекладача з української на російську для посадовців - це норма. Це рівність.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

Belamor писав: А це вже типове зомбування, яке навязувалося 70 років радянською владою.
Як тільки, щось українське - одразу зручно надати лейбл - нацизм. лякали людей як тут так і на сході отакою підміною.
хм, я собі тільки 23 роки приписую, та і з них в СРСР прожив 8... яке зомбування, мені тоді не до того було ;)
btw, я не українському прикріпляю лейб, а конкретним людям і їх вчинкам...
Belamor писав: Ну і хто тут чмирить все інше?
Belamor писав: Не збираюся я до кацапів бути терплячим.
це ти рахуєш нормальним відношенням? ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

Belamor писав:Отак в нас завжди виходить. Українці бояться власної культури. Як тільки починаєш рекламувати своє - українське (мову, культуру тощо) - ти одразу націоналіст і чмириш інших. А як вводять додаткові уроки російської мови замість української, і в Україні просять перекладача з української на російську для посадовців - це норма. Це рівність.
ну от чому, скажи мені, чому, ти вирішив, що ти рекламуєш українське? ІМХО, ти не захищаєш українське, а піднімаєш себе над іншими...
рекламувати українське, це розповідати про якісь події пов"язані з культурою/країною, писати твори, збирати народну творчість... створбювати бізнес в кінці-кінців в Україні.
а гнати танк з вишиванкою на броні в бік москви, це не реклама Україні...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав:
хм, я собі тільки 23 роки приписую, та і з них в СРСР прожив 8... яке зомбування, мені тоді не до того було ;)
btw, я не українському прикріпляю лейб, а конкретним людям і їх вчинкам...
Хоч тобі і 23, але твоїх батьків в тому самому переконували. І моїх так само. Так, що не потрібно ля ля ;)


keepo писав:
Belamor писав: Не збираюся я до кацапів бути терплячим.
це ти рахуєш нормальним відношенням? ;)

Коли мені вдома сідають на голову - не збираюся.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав: ну от чому, скажи мені, чому, ти вирішив, що ти рекламуєш українське? ІМХО, ти не захищаєш українське, а піднімаєш себе над іншими...
рекламувати українське, це розповідати про якісь події пов"язані з культурою/країною, писати твори, збирати народну творчість... створбювати бізнес в кінці-кінців в Україні.
а гнати танк з вишиванкою на броні в бік москви, це не реклама Україні...
Я вже казав. Тут на форумі не було жодного заклику бити москалів і гнати танки на москву.
А коли ж я запропонував підтримати просту акцію Не будь байдужим яка ПРОПОНУВАЛА говорити українською, всього навсього в Україні говорити українською (смішно правда?). То тут цілий гвалт підняли - мочать кацапів, якім стидно в рідній державі говорити українською.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

А чи можна для початку просто спробувати писати без слів МОСКАЛІ і КАЦАПИ? Бєламор, я думаю люди і так зрозуміють твою думку.

От інколи думаю: і чому на світі так? Навіщо ті кордони і нації, були б всі просто ЛЮДЬМИ, ЗЕМЛЯНАМИ, було б набагато менше біди, ніхто б недоказував, що його нація сама-сама, що його раса сама чиста і т.д...Аби замість лозунгів Я-Українець чи Я-Чукча, писали Я-ЛЮДИНА... І всі розмовляли б на одній мові...ех, може колись в далекому майбутньому люди це зрозуміють.... :cry:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

Belamor писав: Хоч тобі і 23, але твоїх батьків в тому самому переконували. І моїх так само. Так, що не потрібно ля ля ;)
Я не заперечую про пропаганду серед наших батьків, але яке це відношення має до моїх постів і МОЄЇ асоціації співзвучності нацизму з націоналізмом???
Belamor писав:Я вже казав. Тут на форумі не було жодного заклику бити москалів і гнати танки на москву. А коли ж я запропонував підтримати просту акцію Не будь байдужим яка ПРОПОНУВАЛА говорити українською, всього навсього в Україні говорити українською (смішно правда?). То тут цілий гвалт підняли - мочать кацапів, якім стидно в рідній державі говорити українською.
спеціально перечитав 3 сторінки теми "не будь байдужим". можливо я читати розівчився, але всі тебе підтримали. єдина, хто відстоював право людини спілкуватись іншою мовою, була Золушка. і в перших постах вона російську привела як приклад, а от далі Блек і ти вивели тему на протистояння російська-українська... так що нетреба робити з себе мученика... часи вже не ті.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Золушка писав:
От інколи думаю: і чому на світі так? Навіщо ті кордони і нації, були б всі просто ЛЮДЬМИ, ЗЕМЛЯНАМИ, було б набагато менше біди, ніхто б недоказував, що його нація сама-сама, що його раса сама чиста і т.д...Аби замість лозунгів Я-Українець чи Я-Чукча, писали Я-ЛЮДИНА... І всі розмовляли б на одній мові...ех, може колись в далекому майбутньому люди це зрозуміють.... :cry:
Це Ви спочатку запропонуйте зробити експансивній Москві і США. Не я в росії навязую українську мову, а саме нам навязують 2 російську.
Не я з ракетами ходжу по світу і вказую як правильно жити. Всі мої заклики - швидше захист нашого від чужого (не обовязково кращого).

Я проти глобалізації в такому розумінні. Залишки національних культур повинні лишитися. Прикладів того є багато. Приємно подивитися на пісні різних народів, на танці різних народів, приємно дивитися на національні костюми.

В людині є першоначало - відносити себе до певного кола. не хочете оперувати націями - яскраавий приклад "Ей, парніша а ти з якого района?". Мєсниє того района носять отакі кульчики, месниє того - отакі рубашкі. Футбольні фани одного клубу - мають свою символіку.
Та що тут говорити ... Глобалізація не є шось природне людському єству.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав: Я не заперечую про пропаганду серед наших батьків, але яке це відношення має до моїх постів і МОЄЇ асоціації співзвучності нацизму з націоналізмом???
Тобі не здається, що смішно проводити такі асоціації? Подібність слів не означає тотожності їх значення. Для того й наводилися цитати про націоналізм. А про пропаганду СРСР - так думаю всі знають, що це було вигідно ототожнити два поняття нацизм і націоналізм. Дуже вигідна стратегія для обєднань типу СРСР. Адже нормальна людина всім своїм єством заперечує НАЦИЗМ. Якщо вдасться прирівняти націаоналізм до нацизму - супер, ідентичні культури нематимуть шансів на розвиток.
keepo писав: спеціально перечитав 3 сторінки теми "не будь байдужим". можливо я читати розівчився, але всі тебе підтримали. єдина, хто відстоював право людини спілкуватись іншою мовою, була Золушка. і в перших постах вона російську привела як приклад, а от далі Блек і ти вивели тему на протистояння російська-українська... так що нетреба робити з себе мученика... часи вже не ті.
Ніхто мученика не робить. Для чого так говорити?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Закрито